• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalého priateľa Lady Gaga – Taylor Kinney

Nevyslovená pravda bývalého priateľa Lady Gaga – Taylor Kinney

ObsahKto je Taylor Kinney?

Taylor Kinney je americký herec, ktorý je pravdepodobne najlepšie známy tým, že hrá úlohu Kelly Severide v sérii televíznych seriálov. Chicago . Je tiež všeobecne uznávaný za to, že sa objavil ako Mason Lockwood v televíznom seriáli The Vampire Diaries, ako aj v úlohe Jareda v thrilleri Zero Dark Thirty z roku 2012. okrem toho Taylor Kinney je pomerne známy ako bývalý snúbenec americkej senzácie, speváčky a herečky – Lady Gaga.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#chicago #wolffilms

Príspevok zdieľaný používateľom Taylor Kinney (@taylorkinney111) 27. júna 2020 o 13:04 PDT

Raný život, detstvo a vzdelávanie

Bol ním Taylor Jacks Kinney narodený v znamení zverokruhu Raka dňa 15thjúla 1981 v Lancasteri v Pensylvánii ako jeden zo štyroch synov v rodine dentálnej hygieničky Pamely Heislerovej a bankára Daniela Kinneyho. Okrem americkej národnosti a belošskej národnosti má cez matku aj nejaký nemecký, švajčiarsky a francúzsky pôvod, ako aj anglický pôvod z otcovej strany.

Po rozchode rodičov on bol vychovaný po boku svojich bratov Ryana, Trenta a Adama v Neffsville v Pensylvánii ich slobodnou matkou, pričom svoje detstvo trávi hraním sa v lese, jazdou na motorkách a lezením po skalách.

Taylor navštevoval strednú školu Lancaster Mennonite High School, kde sa intenzívne angažoval v školskom volejbalovom tíme, čo mu neskôr vynieslo ocenenie ako volejbalový hráč roka v Pensylvánii. Po ukončení stredoškolského štúdia v roku 2000 Kinney zapísal sa na West Virginia University, kde študoval obchodný manažment, ale odišiel, aby sa mohol venovať hereckej kariére.

Herecká kariéra

Taylor's hereckú kariéru skutočne začal až v roku 2006, keď ho obsadili do opakujúcej sa úlohy Luka Gianniho v televíznom romantickom dramatickom seriáli Fashion Show. Jeho debut na filmovom plátne prišiel v nasledujúcom roku, keď sa objavil v kriticky vypískanom športovom filme White Air, po ktorom nasledovalo účinkovanie v nie príliš úspešnom horore Furnace. K väčšej význačnosti Kinney prišiel v roku 2009, keď získal opakujúcu sa rolu Glenna Morrisona v televíznom dramatickom seriáli Trauma pokračujúce do roku 2010.

Neskôr v tom istom roku sa objavil v kriticky uznávanom dramatickom filme Scorpio Men of Prozac, po ktorom nasledovalo jedno z jeho doteraz najpamätnejších vystúpení na obrazovke – opakujúca sa úloha Masona Lockwooda v nadprirodzenom dramatickom seriáli The CW TV The Vampire Diaries.

Rok 2012 bol dosť rušný Kinney – objavil sa ako Dave v ôsmich epizódach prvej sezóny televízneho komediálneho seriálu Dating Rules from My Future Self, po ktorom nasledovala séria hosťovania v televíznych seriáloch ako Shameless, Castle a Breakout Kings, a potom bol obsadený do seriálu rolu Jareda v trileri Zero Dark Thirty.

Veľký prielom v Taylor Jeho kariéra sa odohrala neskôr v tom istom roku, keď bol obsadený, aby stvárnil jednu z hlavných postáv akčného seriálu televízie NBC. Požiar v Chicagu – odvtedy hral v úlohe poručíka Kelly Severide a doteraz sa objavil v takmer 180 epizódach počas ôsmich sérií show. Okrem toho si túto rolu zopakoval aj v spin-off seriáloch Chicago Med a Chicago P.D.. Všetky tieto počiny mu vyniesli nominácie na dve ceny People’s Choice Awards v rokoch 2015 a 2017.

V roku 2014 sa objavil v romantickej komédii The Other Woman, zatiaľ čo v roku 2015 si zahral po boku Billa Murrayho vo vojnovom hudobnom komediálnom filme Rock the Kasbah.

Osobný život

Taylor Lady Gaga sa prvýkrát stretol v júli 2011, keď bol obsadený ako jej milenec v hudobnom videu k jej piesni You and I. To, čo bolo zobrazené vo videu, sa zdalo byť skutočné, pretože svoj vzťah začali krátko nato. Po tri a pol roku randenia pár oznámil svoje zasnúbenie na Valentína 2015, avšak až o pár mesiacov neskôr v júli došlo k zásnubám. odvolaná a Kinney a Lady Gaga rozišli spôsoby.

38-ročný herec má mužnú postavu, meria 1,80 metra na výšku a váži približne 80 kg.

Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta sa narodila 28thmarca 1986 v New Yorku, staršie dieťa Cynthie Louise a Josepha Germanotta – Má mladšiu sestru menom Natali – a okrem americkej národnosti a bieleho etnika má aj taliansky a francúzsko-kanadský pôvod. Navštevovala divadelný a filmový inštitút Lee Strasberga, po ktorom sa zapísala na New York University’s Collaborative Arts Project 21.

Lady Gaga Svoju kariéru začala v roku 2005, keď väčšinou písala piesne pre veľké mená hudobného priemyslu, ako napríklad Britney Spears, The Pussycat Dolls a Fergie. V roku 2008 vydala svoj debutový štúdiový album, najprv s názvom The Fame, ale neskôr znovu vydaný ako The Fame Monster, z ktorého vznikli hitové single Poker Face a Just Dance. Odvtedy vydala ďalších päť štúdiových albumov, z ktorých komerčne najúspešnejšie sú určite Born This Way (2011) a Joanne (2016). V jej profesionálnom portfóliu je ich veľa hit singlov ako napríklad Bad Romance, The Edge of Glory, Perfect Illusion, ako aj Alejandro a Paparazzi, medzi mnohými ďalšími.

Za účinkovanie po boku Bradleyho Coopera v jeho oscarovom debute hudobnej drámy z roku 2018 ocenenom réžiou Zrodila sa hviezda, Lady Gaga bola nominovaná na Oscara aj na Zlatý glóbus, obe za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe.

Čistá hodnota

Autoritatívny zdrojov odhadli, že celkom Taylor Kinney Čistý majetok sa od polovice roku 2020 točí okolo impozantnej sumy 8 miliónov dolárov, ktorú úplne získal vďaka svojej prominentnej hereckej kariére, ktorá v súčasnosti trvá takmer 15 rokov.