Nevyslovená pravda bývalého manžela Hody Kotbovej – Burzis Kanga

ObsahKto je Burzis Kanga?

Burzis Kanga sa narodil v roku 1962 v USA, no presný dátum a miesto narodenia pred médiami tajil – jeho znamenie zverokruhu je vraj Kozorožec a má americkú národnosť. Je tenisový tréner , ale možno najlepšie známy ako bývalý manžel slávnej egyptsko-americkej novinárky a spisovateľky Hody Kotbovej.

Raný život a vzdelanie

Burzis bol vychovaný v USA spolu so svojimi súrodencami jeho otcom, ktorý bol futbalovým trénerom, a jeho matkou, ktorá pracovala ako manažérka miestneho supermarketu.

pridané Univerzitný športový program na Pondelok 12. decembra 2016

Burzis sa začal zaujímať o tenis vo veľmi ranom veku a trénoval ho takmer každý deň, keď navštevoval základnú školu, kde sa zaujímal aj o basketbal a hral za školský tím. Pokračoval v športovaní na miestnej strednej škole, no jeho rodičia vyzvali Burzisa, aby študoval na vysokej škole, a tak pokračoval v štúdiu na univerzite. s titulom Bachelor of Science Business v roku 1984.

Kariéra ako tréner

Predtým, ako sa Burzis pustil do trénovania, hral tenis pre University of New Orleans, ako aj pre profesionálne tenisové tímy súťažiace v ligách v Európe, USA a Mexiku.

V rokoch 1986 až 1989 trénoval na University of New Orleans a vrátil sa v roku 2003 – o štyri roky neskôr bol pozvaný na pôsobiť ako hlavný tréner Lakefront ale po rozvode si musel dať pauzu, čo naňho malo veľký vplyv. Od roku 2011 trénuje tím New Orleans Privateers.

Milujte život a bývalá manželka Hoda Kotb

Burzis je veľmi tajný, pokiaľ ide o svoj milostný život, najmä od rozvodu s Hodom Kotbom. Títo dvaja sa údajne spoznali v roku 2004, keď ich zoznámil ich spoločný priateľ, a v roku 2005 sa zosobášili na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny – po troch rokoch sa z neznámych dôvodov rozviedli.

Od roku 2013 je Hoda vo vzťahu s Joelom Schiffmanom, finančníkom z New Yorku a zasnúbili sa 25. novembra 2019 – začiatkom roka 2017 si Hoda adoptovala dievčatko Haley Joy a v apríli 2019 adoptovala ďalšie dievčatko Hope Catherine.

Burzis nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými mohol byť pred alebo po Hode, a od rozvodu sa vyhýbal pozornosti médií. Od novembra 2020 je slobodný, bol raz ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Burzis sa športu venuje už od útleho veku a ešte aj dnes si občas zahrá so svojimi priateľmi rôzne športy ako futbal, futbal a basketbal – kedysi bol veľmi aktívny v posilňovni a mal niekoľko tréningov týždenne, ale dnes chodí len do telocvičňa raz alebo dvakrát týždenne.

Bol veľmi nadšený z cestovania a navštívil mnohé štáty USA, ako aj krajiny v Európe, Ázii a Afrike, no zdá sa, že Burzis si posledné desaťročie užíval najmä pobyt doma.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené „zvieratá“ sú delfíny.

Vo svojom voľnom čase rád sleduje športové filmy založené na skutočných udalostiach, ako sú Zúriaci býk z roku 1980, Popoluška z roku 2005 a Fear Strikes Out z roku 1957.

Vek, výška a čistý majetok

Burzis má okolo 58 rokov. Má krátke sivé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 72 kg. Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov Hodov čistý majetok je údajne viac ako 30 miliónov dolárov.

Kto je Hoda Kotb?

Hoda Kotb sa narodila v Normane v Oklahome v USA 9. augusta 1964 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú a egyptskú národnosť. Možno je najlepšie známa tým, že slúži ako hlavná moderátorka relácie NBC News Today.

Hodu vychovávali spolu s bratom Adelom a sestrou Harou ich egyptskí rodičia Sameha a Abdel Kader Kotb. Väčšinu svojho raného života strávila v Morgantowne v Západnej Virgínii, pričom žila aj so svojou rodinou v Egypte a v Nigérii. Hodin otec, špecialista na fosílnu energiu, zomrel v roku 1986 vo veku 51 rokov. Hoda navštevoval Fort Hunt High School vo Virgínii a po imatrikulácii v roku 1982 bola zvolená za kráľovnú. Pokračovala v štúdiu na Virginia Tech, kde bola členkou ženského spolku Delta Delta Delta.

V roku 1986 ukončila bakalársky titul v odbore rozhlasová žurnalistika a potom začala svoju kariéru prácou pre sieť WXVT so sídlom v Greenville v Mississippi.

Od roku 1989 do roku 1991 pôsobil Hoda ako víkendový moderátor WINK a od roku 1992 do roku 1998 pracoval ako moderátor a reportér vo WWL. Uznanie získala v apríli 1998, keď začala pracovať pre NBC News, a v septembri 2007 bola vybraná ako moderátorka rannej show Today.

Je tiež autorkou, ktorá vydala svoju prvú knihu, autobiografiu Hoda: Ako som prežila vojnové zóny, zlé vlasy, rakovinu a Kathie Lee v októbri 2010, a jej druhá kniha vyšla 15. januára 2013 s názvom O desať rokov neskôr: šesť. Ľudia, ktorí čelili nepriazni osudu a zmenili svoje životy. V roku 2016 vyšla jej tretia kniha Where They Belong: The Best Decisions People Almost Never Made, po ktorej v nasledujúcich dvoch rokoch nasledovali ďalšie dve knihy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Hodom Kotbom (@hodakotb)

Jej šiesta kniha vyšla v októbri 2019 s názvom I Really Needed This Today a siedma kniha This Just Speaks To Me v októbri 2020. Hoda napísala aj dve knihy pre deti – I’ve Loved You Since Forever a You Are my Happy.

Začiatkom roku 2007 Hoda zistila, že má rakovinu prsníka a v marci toho istého roku podstúpila operáciu, ktorá bola úspešná. Dovolila kamerám Today, aby ju sledovali počas jej boja proti rakovine, a Hoda je dnes zástankyňou informovanosti o rakovine prsníka.