• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalého manžela Anny Farisovej – Ben Indra – Wiki

Nevyslovená pravda bývalého manžela Anny Farisovej – Ben Indra – Wiki

ObsahÚvod

Niektoré celebrity sa stanú slávnymi po tom, čo si vezmú celebritu. Iní sa stanú slávnymi, až keď sa ich manželstvo skončí – exmanžel herečky Anny Faris si získal obľubu takmer 10 rokov po ich rozvode! Kto je teda Ben Indra a prečo je o neho v posledných rokoch zvýšený záujem?

Raný život a vzdelanie

Benjamin Jeffery Indra sa narodil 23. februára 1979 v Sonoma County, Kalifornia, USA. Väčšinu svojho detstva strávil vo svojom rodisku so svojimi rodičmi, ktorých mená neboli zverejnené. Tiež nie je známe, či má nejakých súrodencov alebo nie.

Anna Faris Rides Schwinn Bicycle (s priateľom, neskorším bývalým manželom Benom Indrom)

pridané Billerove bicykle na Streda 19. októbra 2011

Patrí k bielemu etniku a má americké občianstvo.

Neexistujú žiadne informácie o Indrovom vzdelaní, a preto nie je známe, na akú strednú školu chodil, ani či má vysokoškolské vzdelanie. Avšak on nemal dobrý vzťah s rodičmi, čo viedlo k tomu, že po dovŕšení 18 rokov opustil svoj rodinný dom.

Kariéra

Indra sa prvýkrát objavil v televízii v roku 1999, keď bol hosťom v 4. sezóne relácie Undressed. V tom istom roku stvárnil Bradleyho v horore Jona Warda Lovers Lane spolu s Annou Faris, Diedre Kilgore a Carterom Royom.

V roku 2000 Indra účinkoval v horore Voodoo Academy, v ktorom stvárnil Mikea McCreadyho. Počas roka bol tiež obsadený vo filmoch Tempest Eye a Damaged Goods, potom bol nasledujúci rok hosťom v Kate Brasher, televíznom seriáli o slobodnej matke vychovávajúcej dvoch dospievajúcich synov, a spoluúčinkoval v krátkom dramatickom filme Rites. , po boku Billyho O'Sullivana.

V roku 2001 bol obsadený ako Josh do sitcomu o slobodnom otcovi, ktorý vychováva dve dcéry s názvom Raising Dad s kolegami Bobom Sagetom, Kat Dennings a Brie Larson.

Avšak, show bola zrušená v roku 2002, po druhej sezóne.

Indra sa naposledy objavila v televíznom seriáli Love, Inc., v epizóde prvej sezóny s názvom Thick and Thin v úlohe Colefaxa.

Manželstvo s Annou Faris a osobný život

Indra sa zoznámila s herečkou Annou Faris na natáčaní filmu Lovers Lane v roku 1999. Faris je známa najmä svojimi komediálnymi úlohami vo filmoch ako je séria Scary Movie, The Hot Chick, My Super Ex-Girlfriend a The Dictator. Faris mala za sebou aj krátku kariéru hlasového herectva, keďže nahovorila niekoľko postáv vo filmoch Zamračené, občas fašírky, Alvin a Chipmunkovia a The Emoji Movie.

Pár začal chodiť krátko po prvom stretnutí. Zdroje uvádzajú, že Indra požiadal Farisa dvakrát o ruku, keď požiadal svojho otca o povolenie vziať si jeho dcéru. Prvýkrát vzal Faris do starožitníctva, kde chcel, aby si našla prsteň, no ona odmietla, keďže boli na ceste na obed do miestneho burrito shopu a jeho skromný pokus nebrala vážne. . Druhýkrát sa Indra rozhodol byť tradičný – kúpil jej pekný, drahý prsteň a požiadal ju o ruku na ohnutom kolene v drahom hoteli Mondrian vo West Hollywood v Kalifornii.

Zviazali sa v júni 2004, ale neexistujú žiadne informácie týkajúce sa obradu, okrem toho, že bol súkromný, nezverejnený a z udalosti neunikla ani jedna fotografia.

V roku 2007 Faris natáčala Take Me Home Tonight, keď stretla Chrisa Pratta. Tí dvaja pocítili iskru, ktorú len umocnili problémy, ktoré sa diali v jej manželstve. Sama Farisová tvrdí, že v marci 2007 volala Indre a povedala, že sa chce rozviesť, pretože sa zamilovala do iného muža. Najprv si myslel, že žartuje alebo že je unavená, ale čoskoro si uvedomil, že to myslí vážne.

Rozišli sa len pár dní po telefonáte a požiadali o rozvod, ktorý bol dokončený vo februári 2008. Dohodli sa na vyrovnaní 900 000 dolárov a pár si rozdelil majetok, pričom Ben dostal časť Farisových tantiém.

Len o pár mesiacov neskôr Faris oznámila zasnúbenie s Chrisom Prattom.

Manželstvo medzi Farisom a Indrou bolo držané v tajnosti, kým v roku 2017 Faris nezverejnila svoje monografie s názvom Unqualified.

Len pár mesiacov po tom, čo jej kniha uzrela svetlo sveta, podali Faris a Pratt žiadosť o rozvod.

O Indrovom živote po rozvode nie je nič známe. Po svadbe s Faris zanechal hereckú kariéru a zmizol z očí verejnosti. Nebol romanticky prepojený s nikým, o ktorom sa nezdá, že by mal žiadne oficiálne účty na sociálnych sieťach.

Čistá hodnota

Hoci nemal za sebou dlhú a plodnú hereckú kariéru, Indra na nej aj tak zarobil poriadnu sumu, ako aj na rozvode s Annou Faris.

Po rozvode predali svoj majetok v Los Angeles v Kalifornii za 1,99 milióna dolárov! V čase rozdelenia páru bol jeho čistý majetok odhadnutý okolo 750 000 dolárov. Na druhej strane, od mája 2020 sa čistý majetok Faris odhadoval na 30 miliónov dolárov – viac ako 20-krát viac ako hodnota jej bývalého manžela!

Fyzicka charakteristika

V čase, keď bol aktívny v televízii, bol považovaný za atraktívneho muža s atletickou postavou. Je vysoký asi 5 stôp (1,68 m), s neznámou hmotnosťou a životne dôležitými mierami. Má čierne vlasy a tmavozelené oči.