Nevyslovená pravda brata Zaca Efrona – Dylan Efron

ObsahKto je Dylan Efron?

Nicholas Dylan Harrison Efron sa narodil 6. februára 1992 v znamení Vodnára v San Luis Obispo v Kalifornii v USA a má aškenázsky židovský pôvod. Je to 28-ročný filmár a športovec, no pravdepodobne najznámejší je mladší brat slávneho herca Zaca Efrona. Je však tiež senzáciou sociálnych médií, známy tým, že prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má takmer 600 000 sledovateľov, ako aj svoj oficiálny účet na Twitteri s viac ako 26 000 sledovateľmi.

Aký bohatý je teraz? Dylan Efron Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Dylana Efrona presahuje 700 000 dolárov, ktoré zarobil za svoju úspešnú kariéru vo filmovom priemysle. Svoj majetok zvyšuje aj prostredníctvom rôznych sponzorovaných príspevkov, ktoré robí ako influencer na sociálnych sieťach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď udrie káva

Príspevok zdieľaný používateľom Dylan Efron (@dylanefron) 11. mája 2020 o 13:33 PDT

Na druhej strane, jeho slávny brat Zac Efron má celkovú čistú hodnotu viac ako 24 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Dylan Efron strávil svoje prvé roky v Arroyo Grande v Kalifornii, vyrastal spolu jeho starší brat Zac v rodine strednej triedy jeho otcom Davidom Leslie Efronom, ktorý je elektrotechnický inžinier, a matkou Starlou June Baskett Efron, ktorá je sekretárkou. Podľa národnosti je Američan a patrí k belošskej etnickej skupine. Zúčastnil sa Stredná škola Arroyo Grande , a po imatrikulácii sa zapísal na Kalifornskú polytechnickú štátnu univerzitu, kde v roku 2014 ukončil bakalársky titul v odbore ekonómia.

Kariéra vo filmovom priemysle

Dylan Efron slúžil ako asistent producenta Raviho Mehtu za komediálny kriminálny film Get Hard z roku 2015, ktorý režíroval Etan Cohen.

V nasledujúcom roku pracovali na akčnom komediálnom filme Daxa Sheparda s kamarátom policajtom CHIPS a na thrillerovom dramatickom filme Denise Di Novi Unforgettable. Naposledy pracoval v rovnakej pozícii na režijnom debute Bradleyho Coopera A Star Is Born (2018). Dylan sa stal aj členom predstavenstva Mammoth Film Festivalu.

Hviezda sociálnych médií

Dylan Efron je tiež známy ako hviezda sociálnych médií, ktorá dosahuje obrovskú popularitu prostredníctvom platforiem sociálnych médií. Svoj oficiálny účet na Instagrame prevádzkuje pod používateľským menom „ dylanefron' , na ktorej často zdieľa svoje nadšenie pre množstvo outdoorových dobrodružstiev a športových aktivít. Zdieľa fotografie z rôznych zaujímavých destinácií, ktoré navštívil, ako je Machu Picchu, Supai, národný park Glacier atď.

Dylan sa podieľa aj na amerických maratónoch a plaveckých súťažiach. Svoj oficiálny účet prevádzkuje pod používateľským menom „ @DylanEfron' aj na Twitteri.

Vzhľad a vitálna štatistika

Dylan Efron je podľa všetkého pekný muž so skvelou postavou. Má krátke tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 6 stôp (1,82 m), pričom váži okolo 170 libier (78 kg). Jeho vitálne štatistiky sú 41-30-35, veľkosť bicepsu je 16 palcov. Jeho veľkosť topánok je 12 (US).

Osobný život a koníčky

Dylan Efron je o svojom súkromí dosť tajný. Je však známe, že sa v januári 2018 romanticky zaplietol do vzťahu so Stellou Hudgens, mladšou sestrou populárnej herečky Vanessy Hudgens. Pár spolu chodil viac ako rok a nakoniec svoj vzťah ukončili v máji 2019.

Dylan momentálne randí s dievčaťom menom Courtney King. Vo voľnom čase sa Dylan venuje muškáreniu. Je milovníkom zvierat a má dvoch austrálskych ovčiakov menom Puppy a Dreamer.

Kto je jeho brat? Zac Efron Krátka Wiki/Bio

Zachary David Alexander ‘Zac’ Efron sa narodil 18. októbra 1987 v znamení Škorpióna v San Luis Obispo, Kalifornia, USA. Je to známy herec a spevák, ktorý sa začal venovať herectvu už ako jedenásťročný. Zac navštevoval strednú školu Arroyo Grande High School, a kým tam účinkoval v takých školských produkciách ako Peter Pan, Or the Boy Who Will't Grow Up, Gypsy, The Music Man a Little Shop Of Horrors, účinkoval aj v The Great American Melodrama a Vaudeville. Divadlo. Po imatrikulácii v roku 2006 sa zapísal na Pacifické konzervatórium múzických umení v Santa Maria v Kalifornii.

Neskôr sa upísal agentúre Creative Artists Agency, keď ho odporučil jeho učiteľ drámy.

Začiatky kariéry

Zac Efron debutoval v televízii ako mladý Simon v epizóde Fox vesmírny západ dráma Firefly v roku 2002. Po hosťovaní ako Bobby Neville v epizóde lekárskeho seriálu NBC ER Zac debutoval vo filme v úlohe Stuarta v dráme Melinda’s World z roku 2003, ktorú režíroval David Baumgarten . Nasledovalo jeho stvárnenie Stephena Morgana v celoživotnom dramatickom filme Miracle Run (2004), ktorý mu vyniesol nomináciu na cenu Young Artist Award. V rokoch 2004 až 2005 bol Zac obsadený ako Cameron Bale v dramatickom seriáli WB Summerland a potom hral Patricka McCardla v dráme Craiga Clydea The Derby Stallion z roku 2005.

Rise to Fame a High School Musical

Zac sa dostal do povedomia rolou Troya Boltona v televíznom filme Stredoškolský muzikál , ktorý mal premiéru na Disney Channel v roku 2006, v hlavnej úlohe po boku takých hercov ako Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale či Lucas Grabeel. Film mal komerčný úspech a Zac dokonca spieval na soundtracku k filmu, ktorý získal platinovú certifikáciu od asociácie nahrávacieho priemyslu Ameriky (RIAA). Neskôr si túto rolu zopakoval v pokračovaniach High School Musical 2 (2007) a High School Musical 3: Senior Year (2008).

Ďalšie úspešné projekty

Popri natáčaní High School Musical si Zac Efron zahral aj Linka Larkina v hudobnom komediálnom filme Adama Shankmana Hairspray z roku 2007, ktorý vychádza z rovnomenného muzikálu na Broadwayi.

V nasledujúcom roku získal rolu Richarda Samuelsa v dobovej dráme Me And Orson Welles z roku 2008 v réžii Richarda Linklatera, po ktorej sa objavil ako Mike O'Donnell v komédii 17 Again z roku 2009 po boku Matthewa Perryho a stvárnil postavu titulnú úlohu v nadprirodzenej romantickej dráme z roku 2010 Charlie St. Cloud.

Box Office Star

V nasledujúcom desaťročí hral Zac ako Paul v romantickej komédii Silvester z roku 2011, ktorú režíroval Garry Marshall, ktorá sa stala úspechom v pokladniach napriek negatívnym recenziám od kritikov. V roku 2012 prehovoril Teda v animovanom filme The Lorax, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Logana v komerčne úspešnej romantickej dráme. Štastlivec na motívy rovnomenného románu Nicholasa Sparksa.

Potom si Zac zahral Dr. Charlesa ‚Jima‘ Carrica v historickej dráme z roku 2013 Parkland , režírovaný Petrom Landesmanom a vystupoval ako Jason v romantickej komédii That Awkward Moment z roku 2014, ktorú napísal a režíroval Tom Gormican, bol tiež výkonným producentom druhej menovanej. V tom istom roku bol Zac obsadený ako Teddy Sanders v komédii pre dospelých Neighbors spolu so Sethom Rogenom. Neskôr si túto rolu zopakuje v jej pokračovaní s názvom Neighbors 2: Sorority Rising (2016), po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Jasona Kellyho v komédii pre dospelých Špinavý dedko, v hlavnej úlohe po boku Roberta De Nira.

Nedávne a pripravované projekty

V roku 2017 hral Zac ako Matt Brody v komerčne úspešnej akčnej komédii Baywatch po boku Dwayna Johnsona a Alexandry Daddario.

V tom istom roku hral Dana / ‚Chris-R‘ v biografickej komediálnej dráme The Disaster Artist, ktorú režíroval James Franco, a vystupoval ako Phillip Carlyle v hudobnej životopisnej dráme Michaela Graceyho The Greatest Showman, vedľa Hugha Jackmana a Rebecca Fergusonová .

V roku 2019 získal rolu Teda Bundyho a produkoval kriminálny triler Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Flickera v komédii The Beach Bum. Matthew McConaughey . V tom istom roku Zac poskytol hlas Garymu v animovanej show Human Discoveries na Facebooku Watch. Najnovšie bolo oznámené, že prepožičia svoj hlas Fredovi Jonesovi v pripravovanom animovanom filme Tonyho Cervoneho Scoob! a že sa predstaví ako Ari Furman v komediálnej dráme King Of The Jungle.