• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda brata Paula Walkera, Caleba Walkera

Nevyslovená pravda brata Paula Walkera, Caleba Walkera

ObsahKto je Caleb Walker?

Caleb Walker sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 4. októbra 1977 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to podnikateľ, herec a televízna osobnosť , ktorý by mohol byť známy najmä tým, že je mladším bratom zosnulého herca Paula Walkera, ktorý sa preslávil hraním vo filmovej sérii The Fast and the Furious.

Detstvo a vzdelanie

Caleb bol vychovaný v Los Angeles po boku Paula, ich sestier Amy a Ashley Walkerových a ich brata Codyho Walkera, ich otcom Paulom Walkerom III., ktorý je hercom, dodávateľom kanalizácie a bývalým boxerom, známym vďaka úlohám vo filmoch The Skulls a The Wedge. , a ich matka Cheryl Crabtree Walker, ktorá bola módnou modelkou a televíznou osobnosťou, ktorú spoznala vďaka vystúpeniam v talkshow CNN Newsroom a The Dr. Oz Show.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Calebom Walkerom (@caleb_walker_77)

Hoci sa Caleb narodil v rodine herca, nikdy nemal veľký záujem stať sa hercom a vo veľmi ranom veku sa rozhodol zamerať na svoje vzdelanie s cieľom stať sa obchodníkom a zarobiť veľa peňazí. Navštevoval miestnu strednú školu v Los Angeles v ktorom bol veľmi športový, keďže hral futbal a futbal, a po imatrikulácii v roku 1995 sa zapísal na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, kde v roku 1999 ukončil bakalársky titul.

Kariéra ako herec a televízna osobnosť

Caleb odštartoval svoju hereckú kariéru krátko predtým, ako jeho brat Paul zomrel pri autonehode, keď hral The Son v roku 2012 v krátkom dramatickom filme The Ultimate Sacrifice, ktorý napísal Nicky Viruet a režíroval ho Octavian O. a v ktorom si zahrali Max Aria, Dan Aykroyd a Veronica Viruet Simpson – film sleduje Nickyho a Walkera, ktorí sú zamilovaní a čoskoro sa rozídu, pretože Walker musí ísť do vojny.

Caleb sa v roku 2014 objavil v jedinej epizóde talkshow CNN Newsroom, ako aj v šiestich epizódach spravodajská talkshow Entertainment Tonight . V roku 2015 hosťoval v epizóde 3rd Noble Awards s Patriciou Arquette, Ianom Somerhalderom, G.R.L., Zeldou Williams z dokumentárnej talk-show Teens Wanna Know a v tom istom roku sa objavil v kriticky uznávanom akčnom dobrodružnom thrilleri Furious 7, nahradil svojho brata, ktorý zomrel uprostred natáčania filmu. Hrali v ňom Vin Diesel, Paul Walker (polovica filmu, potom Caleb) a Dwayne 'The Rock' Johnson a sleduje Deckarda Shawa, ktorý sa chce pomstiť Dominicovi Torettovi, mužovi, ktorý je zodpovedný za to, že jeho brat je v kóme. film získal 33 ocenení a bol nominovaný na 34 ďalších, vrátane Zlatého glóbusu.

V roku 2017 sa Caleb objavil v epizóde The Dr. Oz Show, zatiaľ čo jeho dve posledné vystúpenia boli v roku 2018 v epizóde talk show Extra s Billym Bushom a životopisnom dokumentárnom filme I Am Paul Walker, ktorý napísal a režíroval Adrian Buitenhuis.

Milujte život a vzťahy

Caleb je ten typ muža, ktorý si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, no je známe, že od 19. októbra 2013 je ženatý so Stephanie Branch – Stephanie nie je celebrita, no vzali sa na veľkom ceremoniáli za účasti ich rodiny. a široký okruh priateľov, hoci nikto z médií nebol pozvaný! Stephanie je umelkyňa a riaditeľka kúpeľov , ktorá sa nazýva „roadtripperka“ a nadšenkyňa prírody – je aktívna na Instagrame, pretože má takmer 1 000 sledovateľov, ktorí väčšinou nahrávajú fotografie, ktoré urobila počas svojho každodenného života.

Caleb pred stretnutím so Stephanie nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol byť, a všeobecne sa verí, že tieto dve boli miláčikmi z vysokej školy – od októbra 2020 je ženatý a nemá deti, keďže on a Stephanie majú. ďaleko zameraní na svoju kariéru.

Záľuby a iné záujmy

Caleb je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, takže jeho svalnaté telo tiež dodržiava trochu prísnu diétu, pretože sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a všetkému, čo obsahuje cukor. Väčšinu svojho voľného času trávi so svojou ženou a o cestovanie sa zaujíma rovnako ako Stephanie – obaja boli spolu po celých Spojených štátoch, pričom veľakrát dovolenkovali v Európe a zostali v krajinách ako Nórsko, Anglicko a Taliansko. – v Ázii navštívili aj Japonsko a Čínu.

Caleb a Paul Walkerovci

Caleb aj Stephanie sú milovníci zvierat a majú dvoch domácich miláčikov.

Calebovými obľúbenými hercami a herečkami sú Vin Diesel, zosnulý Robin Williams a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria xXx, Patch Adams a Les Miserables – Caleb stále uprednostňuje sledovanie divadelných hier pred živými akčnými filmami.

Vek a výška

Caleb má 43 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 165 libier (75 kg). Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 2 milióny dolárov Paulov čistý majetok v čase jeho smrti bol údajne viac ako 25 miliónov dolárov.

Kto bol Paul Walker?

Paul William Walker IV sa narodil v Glendale v Kalifornii v USA 12. septembra 1973 – jeho znamenie zverokruhu bola Panna a mal americkú národnosť.

Paul je stále známy svojím stvárnením Briana O'Connera v sérii The Fast and the Furious, pričom bol chválený za svoje výkony v mnohých ďalších filmoch, vrátane športovej komédie Varsity Blues z roku 1999 a akčného filmu z roku 2006. thriller Running Scared.

Paul navštevoval Village Christian School, z ktorej maturoval v roku 1991, a potom navštevoval niekoľko vysokých škôl, než nakoniec promoval na University of Southern California s bakalárskym titulom z morskej biológie.

Paul začal svoju kariéru prostredníctvom svojich rodičov vo veku dvoch rokov, keď sa objavil v reklame Pampers, a pokračoval v objavovaní sa v reklamách až do začiatku svojej hereckej kariéry v roku 1984, keď sa objavil v antologickom seriáli CBS Schoolbreak Special.

Šťastný #WorldKindnessDay všetkým! Paul Walker mal oddanosť pomáhať ľuďom a konať dobro, ktoré žije…

pridané Paul Walker na Piatok 13. novembra 2020

Dva z jeho prvých pozoruhodných výkonov boli v seriáli Highway to Heaven a v komediálnom seriáli Throb v roku 1987, v ktorom hral hlavnú postavu Jeremy Beatty. Keď si Paul neustále získaval uznanie, bol pozvaný, aby sa objavil v niekoľkých situačných komédiách, vrátane Who’s the Boss?, Charles in Charge a What a Dummy.

Potom sa rozhodol zamerať na filmy a získal uznanie po účinkovaní v komédii Meet the Deedles v roku 1998, čo viedlo k tomu, že sa objavil vo filmoch Varsity Blues, She’s All That a Pleasentville. Potom, čo si Paul zahral vo filme Rýchlo a zbesilo, a tak sa preslávil po celom svete, pokračoval v úlohe Hanka Hansena vo vojnovom filme Flags of Our Fathers z roku 2006, ktorý režíroval Clint Eastwood, a tiež stvárnil Bena Garveyho, hlavnú postavu filmu. nezávislý dramatický triler The Lazarus Project, vydaný 31. októbra 2008.

Potom, čo Paul zomrel, boli vydané štyri filmy, v ktorých sa objavil, vrátane trileru Hours z roku 2013 a akčného filmu Brick Mansions z roku 2014 – bol obsadený, aby stvárnil hlavnú postavu Agenta 47 v akčnom trileri Hitman: Agent 47, ale zomrel ešte pred jeho začala streľba.

Paul bol otcom Meadow Rain Walker, ktorého matkou je jeho bývalá priateľka Rebecca Soteros – jeho najlepší priateľ bol Vin Diesel, ktorý bol aj Meadowovým krstným otcom. Paul bol vo vzťahu s Jasmine Pilchard-Gosnell v čase jeho smrti. Bol filantrop, bojový umelec (posmrtne udelený čierny pás v brazílskom jiu-jitsu) a morský biológ.

Paul zomrel, keď Porsche Carrera GT z roku 2005 riadené Rogerom Rodasom narazilo do betónovej lampy, potom narazilo do dvoch stromov a začalo horieť – ich telá boli spálené tak, že ich ich rodiny nemohli spoznať. V telách oboch sa nenašiel alkohol ani drogy a polícia uviedla, že za nehodu môže rýchlosť a vek pneumatík Porsche. Paulovo telo bolo spopolnené, zatiaľ čo jeho popol je pochovaný vo Forest Lawn Memorial Park.