Nevyslovená pravda brata Emmy Watsonovej – Alex Watson

ObsahKto je Alex Watson?

Bohatstvo Alexa Watsona

Začiatkom roku 2020 má Alex Watson odhadovaný čistý majetok Alexander Watson sa narodil 15. decembra 1992 v Paríži vo Francúzsku a je známy tým, že je bratom herečky Emmy Watsonovej, ktorá sa preslávila vo filme Harry Potter. , v úlohe Hermiony Grangerovej. Súrodenci sa spolu objavili v módnej kampani Burberry a niekoľkokrát sa objavil aj vo filmoch Harryho Pottera.

viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobil vďaka úspechom v rôznych snahách, vrátane modelingových a hereckých projektov.

Alex Watson v časopise Sheer

pridané Alex Watson na Utorok 6. septembra 2011

Môže ťažiť z úspechu svojej sestry, keďže Emma má čistý majetok odhadovaný na viac ako 80 miliónov dolárov.

Early Life a Cameo vzhľady

Kým sa Alex narodil v Paríži, rodina sa neskôr presťahovala do Anglicka, kde s Emmou vyrastali. Žil väčšinou ďaleko od reflektorov a jeho zručnosť vo francúzštine začala klesať, keď si viac zvykol na život v Spojenom kráľovstve. Jeho život sa začal meniť, keď sa Emma chcela venovať hereckej kariére. Aj keď nemal rovnaké záujmy, podporoval jej úsilie, keď začala trénovať a objavovať sa v niekoľkých inscenáciách.

Emmina sláva výrazne vzrástla po tom, čo bola obsadená do filmovej série Harry Potter ako jedna z hlavných postáv, Hermiona Grangerová. Aj keď si producenti pôvodne nemysleli, že film bude celosvetovým fenoménom, akým je dnes, mnohí z jeho členov sa zblížili ako rodina.

Viac portrétov a modelovania

Posádka zahŕňala aj ďalších členov rodiny, ako je Alex, ktorý sa objavil v portréte ako študent v prvom filme Harry Potter a Kameň mudrcov. Film je založený na rovnomennom románe JK Rowlingovej a sleduje príbeh titulárneho Harryho Pottera, ktorý sa vydáva na magické dobrodružstvá so svojimi najbližšími priateľmi.

Prvý diel bol obrovský kritický a komerčný úspech , ktorý sa stal najlepšie zarábajúcim filmom roku 2001.

Neskôr na to nadviazali pokračovaním knižnej série s Harrym Potterom a Tajomnou komnatou a Alex mal vo filme ďalšie cameo ako študent. Film z roku 2002 je založený na rovnomennej knihe a pokračuje v dobrodružstvách Harryho Pottera počas jeho druhého ročníka ako študenta Rokfortu. Vo filme zistí, že Tajomná komnata v škole bola otvorená, čo viedlo k vypusteniu monštra. Film, rovnako ako jeho predchodca, bol obrovský úspech , ktorý sa stal druhým najlepšie zarábajúcim filmom roka, hneď za Pánom prsteňov: Dve veže.

Počas nasledujúcich dvoch filmov o Harrym Potterovi bol Alex zaneprázdnený inými projektmi, takže sa neobjavil. Neskôr sa vrátil, aby urobil krátke cameo vo filme Harry Potter a Fénixov rád – v tomto pokračovaní Harry Potter a jeho najlepší priatelia prechádzajú piatym rokom na Rokforte a vyrovnávajú sa s následkami návratu obávaného čarodejníka Lorda Voldemorta.

Burberry kampaň

V roku 2010 médiá informovali, že Alex bude partnerom svojej sestry v a kampaň pre módnu značku Burberry. Pôvodne neplánoval modelovať pre túto značku, ale keď hľadal niečo na seba na premiéru Harryho Pottera, oslovili ho zamestnanci, ktorí ho rýchlo podpísali na modelingový koncert.

Emma mu prišla pomôcť, keďže má viac skúseností s modelingovými projektmi. Poznamenáva, že počas konkurzov na modelky je veľké napätie, keďže všetci sa snažia získať prácu. Nezdalo sa, že by po tomto koncerte pokračoval v modelovaní, pretože neprejavil záujem o to, aby sa príliš zaujímal o svoj fyzický vzhľad.

Osobný život

Po Alexovom vystúpení s Burberry o ňom neboli žiadne správy. O svojej kariére a osobných snahách bol viac v súkromí, takže o žiadnych románikoch nie je nič známe. Pod jeho menom existujú stránky sociálnych médií, hoci sa zdá, že ide o účty fanúšikov a nesúvisia s ním.

O jeho sestre je známe, že je univerzalistka, aj keď nie je známe, či zdieľa rovnaké presvedčenie.

Sestra - Emma Watson

Napriek tomu, že pred debutom na veľkej obrazovke hrala iba v hrách, Emma Watson prekvitala vo svojej úlohe Hermiony Grangerovej, čím sa stala medzinárodnou hviezdou. Počas práce na franšíze získala množstvo ďalších projektov a po skončení filmov o Harrym Potterovi začala hrať v ďalších projektoch.

V roku 2010 sa objavila v pozoruhodných filmoch ako The Perks of Being a Wallflower, The Bling Ring a This is the End.

V roku 2017 hrala postavu Belle v hranej adaptácii Krásky a zvieraťa a objavila sa aj vo filmovom spracovaní Malé ženy, ktoré bolo nominované na Oscara.

Najnovšie projekty Emmy Watsonovej

V roku 2014 Britská akadémia filmového a televízneho umenia odmenila Emmu cenou Britský umelec roka. Po jej vystúpení vo filme Malé ženy zatiaľ neprijala žiadne nové filmové projekty. Pri práci na svojej hereckej kariére pokračovala vo vzdelávaní a ukončený titul v anglickej literatúre v roku 2014.

Venuje sa aj modelingu, napríklad pre kampane s Lancome a Burberry.

Emma sa veľmi vyjadrovala k otázkam ľudských práv a rodovej rovnosti – je a Veľvyslankyňa dobrej vôle OSN pre ženy , a je zodpovedný za pomoc pri spustení kampane HeForShe, ktorej cieľom je, aby sa rody usilovali o rodovú rovnosť. Je veľmi aktívna v práci pre práva žien, nedávno založila linku právneho poradenstva na pomoc ženám, ktoré trpeli sexuálnym obťažovaním na pracovisku.