• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda Bradyho poludnia – vek, výška, trieda, rodičia

Nevyslovená pravda Bradyho poludnia – vek, výška, trieda, rodičia

ObsahKto je Brady Noon?

Brady Noon je mladý americký herec, ktorý sa okrem iných úloh preslávil aj rolou Tommyho Darmodyho v televíznom krimiseriáli Boardwalk Empire (2010-2013) a nedávno ako Thor v komediálnom filme Good Boys (2019). si zabezpečil vo svojej mladej kariére.

Brady Noon Untold Truth - Vek, detstvo, rodičia, súrodenci

Brady Noon sa narodil 30. decembra 2005 vo Forked River, New Jersey USA, mená jeho rodičov nie sú známe, no má brata – dvojča menom Connor, ktorý je tiež hercom a vystupoval aj v televíznom seriáli Boardwalk Empire. staršia sestra, Madison Noon, narodená v roku 2004 .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toľko zábavy!! ešte 3 dni!!! @goodboysmovie @universalpictures @siriusxm

Príspevok zdieľaný používateľom Brady poludnie (@bradynoon) dňa 11. augusta 2019 o 11:36 PDT

Momentálne má 15 rokov a ešte nevstúpi na žiadnu univerzitu, ak by sa rozhodol študovať, ale zatiaľ študuje na strednej škole, aj keď neprezradil, ktorú školu navštevuje.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Brady bol uvrhnutý do šoubiznisu v mladom veku, mal len päť rokov, keď ho vybrali do role Tommyho Darmodyho v televíznom kriminálnom seriáli Boardwalk Empire, kde sa za tri roky objavil v 30 epizódach a stal sa hviezdou ešte skôr. jeho tínedžerské roky a verejnosť sa zamilovala do modrookého chlapca.

Získal dokonca niekoľko nominácií a získal cenu Screen Actors Guild Award spolu s ďalšími hviezdami seriálu, medzi ktoré patria Steve Buscemi, Dominic Chianese a Robert Clockessy. Okrem toho bol nominovaný na cenu Young Artist Award v kategórii Najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – Opakovaný mladý herec.

Medzera

Keď sa jeho pôsobenie v Boardwalk Empire skončilo, mal ešte len osem rokov a k herectvu sa vrátil až v roku 2019, keď sa vrátil na veľkú obrazovku.

Medzitým založil a Twitch kanál a okrem iného streamoval hry ako Fortnite. Už má viac ako 2 500 sledovateľov, aj keď v súčasnosti už nie je taký aktívny ako predtým.

Reštart kariéry

Takže (stále mladý) Brady sa vrátil k herectvu s úlohou Thora v dobrodružnom komediálnom filme Good Boys, v ktorom si zahrali Jacob Tremblay a Keith L. Williams. Urobil všetko pre to, aby propagoval vydanie filmu na svojom účte na Instagrame, a tým priviedol verejnosť do kín.

Snímka zožala úspech a Brady bol nominovaný na cenu Young Entertainer Award v kategórii Najlepší mladý herecký súbor – hraný film, po boku svojich hereckých hviezd však cena išla inou cestou.

Naposledy pracoval na romanticko-komédii Marry Me, v ktorej si zahrali latino diva Jennifer Lopez, potom Owen Wilson a Chloe Coleman. Film je momentálne v postprodukcii a čaká na svoje vydanie.

To nie je všetko, pretože teraz pracuje na televíznom komediálnom seriáli The Mighty Ducks, natočenom podľa filmov z 90. rokov, v ktorom si zahrá po boku Emilia Esteveza a Lauren Grahamovej.

Brady Noon Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Brady Noon je tínedžerská hviezda, no jeho herecké umenie už nechalo verejnosť v úžase. Jeho úspech výrazne prispel k jeho bohatstvu a podľa zdrojov je čistý majetok Bradyho Noona v polovici roku 2020 až 600 000 dolárov.

Brady Noon stále rastie a vyvíja sa, aj keď v súčasnosti dosahuje výšku 5 stôp 2 palce (1,58 m), pričom váži približne 132 libier ~ 60 kg. Jeho bicepsy sú 14 palcov a jeho vitálne štatistiky sú 38-32-40. Má modré oči a hnedé vlasy.

Osobný život Bradyho Noona, chodí s niekým? Slobodný?

Brady je tínedžerská hviezda a médiá o ňom chcú vedieť všetko. Informácie o svojom osobnom živote však úspešne drží ďaleko od mediálnych supov.

Podľa správ je Brady zatiaľ slobodný a hoci bol spájaný s niektorými z jeho hercov z vyššie uvedených filmov, so svojimi kolegyňami je len dobrými priateľmi.

Brady poludňajšie správy, fakty

Brady sa dostal do správy, keď bol vyhlásený za novú hviezdu televízneho seriálu The Mighty Ducks, a hoci sa natáčanie zastavilo kvôli prepuknutiu koronavírusu, status Bradyho hviezdy nie je ohrozený – natáčanie by malo pokračovať v auguste .

Rok predtým tiež urobil rozhovor pre Screen Rant, v ktorom hovoril o skúsenosti s prácou na filme Good Boys .

Brady je stále študentom strednej školy a momentálne sa vzdeláva doma, keďže jeho herecká kariéra mu nedáva veľa voľného času. Keď však nepracuje, rád cestuje, počúva hudbu a hrá videohry, pretože je súčasťou komunity Twitch a rád hrá Fortnite. Keďže jeho popularita v posledných rokoch vzrástla a záujem o hry pretrváva, stal sa ambasádorom značky SGO Gaming.