Nevyslovená pravda Benzinovej dcéry – Coi Leray

ObsahKto je Coi Leray?

Brittany Collins sa narodila v New Jersey v USA 11. mája 1997 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to rapperka , pod umeleckým menom Coi Leray, no je snáď najznámejšia ako dcéra Benzina, slávneho amerického rappera a hudobného producenta.

Raný život a vzdelanie

Coi vyrastal v New Jersey spolu so svojimi bratmi Kwame a Taj ich otcom, zatiaľ čo ona a Benzino držali podrobnosti o svojej matke v tajnosti – jej otec chodil s Altheou Heart v polovici roku 2015 a boli tiež zasnúbení, ale krátko nato sa rozišli. narodenie ich syna.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom … (@coileray)

Motivovaná svojím otcom sa Coi začala zaujímať o hudbu vo veľmi ranom veku. Benzinovi často robila spoločnosť v jeho nahrávacom štúdiu a svoje vlastné rapové schopnosti si precvičovala pred zrkadlom v spálni. Coi navštevovala miestnu strednú školu , no keďže sa viac ako na vzdelanie sústredila na spev, v 16 rokoch zo školy skončila.

Kariéra ako spevák

Jej debutový singel G.A.N. vyšla v decembri 2017 a nasledoval jej druhý singel Pac Girl – videoklipy k piesňam vyšli v januári a máji 2018.

Začiatok roka 2018 strávila prácou na svojom prvom mixtape EverythingcoZ, ktorý vyšiel v marci 2018, a obsahovala single ako Get It, GoldRush a No Letting Up – v mixtape sa objavilo mnoho populárnych rapperov. ako Sule, MartianOnTheBeat a Gu Mitch . Jej nasledujúci singel No Longer Mine vyšiel v septembri 2018 a do konca roka vydala Coi Huddy pod Republic Records.

V januári 2019 vydala svoj druhý mixtape EC2, ktorý obsahoval piesne Good Day, Big Dawgs a Huddy – od 26. januára 2020 do 28. februára 2020 Coi koncertovala po USA vo viac ako 15 mestách.

Objavila sa v piesňach rôznych iných rapperov, ako napríklad Come Home od Tatted Swerve a Games od K Dos.

Milujte život a vzťahy

Coi mala za sebou len jediný vzťah, o ktorom verejnosť vie – v roku 2019 začala chodiť s Trippiem Reddom, no do konca roka sa z neznámych dôvodov rozišli. Väčšina fanúšikov Coi odsúdila jej rozhodnutie opustiť Trippieho, pretože ho vidia ako muža, ktorý je celebritou, má veľa peňazí a bol k nej milý.

Trippie je rapper, spevák a skladateľ , ktorý vydal dva štúdiové albumy, z ktorých oba sa umiestnili medzi piatimi najlepšími v rebríčku Billboard 200 Chart, zatiaľ čo jeho štvrtý a posledný mixtape A Love Letter to You 4 sa v rebríčku umiestnil na prvom mieste – jeho čistý majetok sa odhaduje na takmer 10 dolárov. miliónov.

Coi sa od rozchodu s Trippie drží mimo pozornosti médií a od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Coi je fanúšikom tetovaní a má ich niekoľko – na hrudi má vytetovaný veľký kríž a na ruke má aj motýľa.

Počas navštevovania strednej školy Coi väčšinou počúvala Rihannu a Chrisa Browna, ale odvtedy prešla na Rich the Kid a Chief Keef.

Je milovníčkou zvierat, no nemá žiadneho domáceho maznáčika, pretože nemá čas sa oňho náležite starať.

Coi rada cestuje a pracovne aj zábavne bola v niekoľkých štátoch USA, pričom mala možnosť cestovať aj do zámoria, navštívila Londýn v Anglicku a Paríž vo Francúzsku.

Vo svojom voľnom čase Coi rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Titanic, Inception a franšízový Harry Potter.

Vek a výška

Coi má 23 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži približne 53 kg. Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov čistý majetok jej otca je údajne viac ako 500 000 dolárov.

Kto je Benzino?

Raymond ‚Benzino‘ Scott sa narodil v Bostone, Massachusetts, USA, 18. júla 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Benzino môže byť najlepšie známy pre jeho vystúpenie v televíznom seriáli Love & Hip Hop: Atlanta.

Benzino bol vychovávaný ako jediné dieťa v Bostone jeho nemeckou matkou a afroamerickým otcom, a keďže rodina bola chudobná a žila v zlej štvrti, Benzino našiel útechu v hudbe a už vo veľmi ranom veku začal počúvať rap. V roku 1988 spolu so svojím dobrým priateľom Davidom Maysom založili časopis o hip-hope s názvom The Source, čo Benzina motivovalo k kariére rappera.

Benzino uvoľnené svoj debutový štúdiový album The Benzino Project v roku 2001 a o rok neskôr nasledoval jeho druhý album Redemption – ďalšie dva albumy Arch Nemesis a The Antidote vyšli v roku 2005 a 2007.

Spolupracoval na niekoľkých ďalších albumoch rapperov, ako napríklad In Tha Company of Killaz od Wiseguys a Doomsday: Forever RSO od Almighty RSO v roku 1996 a No Skits Vol. 1 od Hangmen 3 v roku 2000.

Možno je známy svojimi mixtapemi – jeho prvý Die Another Day: Flawless Victory vyšiel v roku 2003 a celý mixtape je diss Eminema. Jeho druhý mixtape When the Heavens Fall vyšiel v roku 2010 a po ňom nasledovali Caezar a Blue Bag, ktoré vyšli v roku 2011 – tri z jeho najnovších mixtapeov boli The Magnificent 757 z roku 2012, Crushed Ice z roku 2013 a Welcome to Texaco City v roku 2015.

Benzino je tiež herec a televízna osobnosť, ktorá je známa svojou postavou The Store Clerk v dramatickom filme Bloodline, ktorý vyšiel 9. januára 2007.