Nevyslovená pravda asistentky Conana O’Briena – Sona Movsesian?

ObsahKto je Sona Movsesian?

Talin Sona Movsesian sa narodila 13. októbra 1982 v Montebello v Kalifornii v USA a je televíznou osobnosťou a zároveň výkonnou asistentkou, ktorá je známa najmä vďaka práci s osobnosťou talk show Conanom O’Brienom. Často sa objavuje v seriáli Conan ako súčasť mnohých komediálnych segmentov a s Conanom spolupracuje už viac ako desať rokov.

Bohatstvo Soni Movsesianovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Sony Movsesian odhaduje na viac ako 130 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v televízii. Jej práca v zákulisí a ako osobnosti na obrazovke jej priniesla množstvo príležitostí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj halloweensky kostým vám povie, čo som.

Príspevok zdieľaný používateľom Soňa Movsesianová (@sonamov) dňa 31. októbra 2019 o 22:15 PDT

Veľa zamestnancov Conana O'Briena často zostáva dlho, pretože si užívajú prácu pre neho a tiež ťažia z úspechu jeho show.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Sona má arménsky pôvod, keď sa narodila v Montebello, jej rodina sa neskôr presťahovala do Hacienda Heights a vyrastala v tesnej arménskej komunite v tejto oblasti. Navštevovala arménsku školu Mesrobian School v meste Pico Rivera v metropolitnej oblasti Los Angeles.

Po maturite na strednej škole nastúpila na bakalárske štúdium na University of Southern California, ktorá je jednou z najznámejších škôl v tejto oblasti, najmä preto, že je pôvodom mnohých moderných technológií.

Po ukončení štúdia začala pracovať v mediálnej spoločnosti National Broadcasting Company (NBC), kde začínala ako a Stránka , ročnú platenú stáž v New Yorku. NBC je najstaršia veľká sieť v USA a jedna z najväčších sietí v krajine s mnohými televíznymi a rozhlasovými pobočkami. Nakoniec sa stala koordinátorkou udalostí a operácií pre sieť a jej práca ju viedla k tomu, že bola predstavená Conanovi O'Brienovi.

Pracujte s Conanom

Conan – dlhoročný talent a osobnosť vysielania pre NBC – dostal šancu stať sa nástupcom Jaya Lena v The Tonight Show s Conanom O Brienom.

Predtým bol moderátorom Late Night s Conanom O'Brienom. S prechodom mnoho členov jeho posádky vrátane Movsesiana prešlo na nástupníctvo. Prehliadka bola dôkladne prepracovaná a obsahovala mnoho prvkov, vďaka ktorým bola jeho predchádzajúca show úspešná.

Manažéri však neskôr začali nedôverovať Conanovej schopnosti niesť dlho do noci banner podobný Jayovi Lenovi a po siedmich mesiacoch bol tento presunutý späť do show. Conan mal byť presunutý na neskorší časový úsek, ale rozhodnutie skľúčený a on odmietol pracovať a pokračovať ako hostiteľ The Tonight Show – NBC mu nakoniec zaplatila 45 miliónov dolárov za odkúpenie jeho zmluvy, čím sa ukončili všetky asociácie so spoločnosťou, čo spôsobilo, že jeho iterácia bola najkratšia z celej franšízy.

Conan, spolu s väčšinou jeho posádky, nakoniec našli nový domov v TBS a etablovali sa pod show menom Conan.

Conan a Rise to Fame

Ešte pred presťahovaním sa do Conana bola Sona často používaná v mnohých komediálnych scénkach a segmentoch nočného hostiteľa. Miluje robiť paródie, ktoré zahŕňajú ostatných členov posádky, a tiež miluje cestovanie na rôzne miesta s úmyslom urobiť viac obsahu pre svoju show, čo často končí komediálnym spôsobom. Vďaka jej neustálemu vystupovaniu v šou sa stala známou osobnosťou medzi fanúšikmi šou.

V roku 2011 sa stala súčasťou dokumentu Conan O’Brien Can’t Stop. Dokument sa zameriava na jeho turné s názvom The Legally Prohibit From Being Funny on Television Tour, ktoré urobil po svojej kontroverzii v The Tonight Show. Dokument vytvoril Conanov dlhoročný priateľ Rodman Flende, s ktorým bol spolužiakmi na Harvarde, a v dokumente sa objavila na poprednom mieste. Conan je tiež známy svojimi špeciálnymi epizódami, ktoré často natáčajú predstavenia na iných miestach po celom svete, alebo predvádzajú časti Conanovej cesty do iných krajín, z ktorých niektoré boli pre neho najväčšími hitmi.

V roku 2015 spolu so Sonou nakrútili televízny špeciál o Conanovi, kým tam boli Arménsko , skúmajúc jej dedičstvo.

Nedávne projekty

Movsesian naďalej pracuje ako súčasť tímu Conan a v TBS je už desaťročie. Spolu s Conanom sú v tíme aj ďalšie dlhoročné osobnosti, ako napríklad parťák Andy Richter a producent Jordan Schlansky, ktorý sa tiež pravidelne objavuje v mnohých Conanových komediálnych scénkach. Podobne ako iné nočné diskusné relácie často diskutujú o celebritách, novinových správach a politike ľahším a komediálnejším tónom.

Formát šou bol často porovnávaný s formátom iných hostiteľov, ako sú David Letterman a Johnny Carson.

Prehliadka si tiež získala takú popularitu, že sa pravidelne objavuje množstvo významných hostí – medzi najvýznamnejších patrili Mark Hamill, Elijah Wood, Adam Sandler, Seth Rogen a Norman Reedus. Ich medzinárodné cesty a špeciály zo zahraničia nemajú rovnaký formát, väčšinou pôsobia ako cestovateľský špeciál, v ktorom je Conan často videný, ako sa stretáva s miestnymi obyvateľmi. Okrem cesty do Arménska boli aj v lokalitách ako Katar, Berlín, Kuba a Taliansko.

V roku 2019 odštartovali sériu Conan Without Borders, vďaka ktorej cestoval do Austrálie, Ghany a Grónska, a Sona tiež spustila podcast s O'Brienom a Mattom Gourleym s názvom Conan O'Brien Needs a Friend.

Osobný život

Sona začala vzťah s grafikom Tak Boroyanom niekedy v roku 2010 a oni ženatý v roku 2018 v Montebello v Apoštolskej katedrále Svätého Kríža. Ich svadba mala trochu dokumentácie, hlavne kvôli jeho popularite v televízii, a na svadbe sa zúčastnilo veľa členov posádky Conana. Je známe, že praktizuje arménske ortodoxné kresťanské presvedčenie. Aj keď je technicky výkonnou asistentkou Conana, obaja sú veľmi blízki priatelia a dokonca sa venujú niekoľkým aktivitám mimo práce.