Nevyslovená pravda Abby Rao – Kto je Abby Rao? Životopis

ObsahKto je Abby Rao?

Abby Rao sa narodila 20. júla 1997 v New Orleans, Louisiana, USA. Je osobnosťou sociálnych médií, youtuberkou a modelkou, ktorá je známa najmä svojimi modelingovými snahami prezentovanými na svojom instagramovom účte, na ktorom má viac ako 1,7 milióna sledovateľov.

Čistá hodnota Abby Rao

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Abby Rao odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, ktoré zarobili rôznymi úspešnými online snahami. Jej sláva ju priviedla k mnohým sponzorským a modelingovým zmluvám, z ktorých výrazne zarobila z príjmov z reklamy a z iných obchodných aktivít.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

nestrácaj môj čas bby

Príspevok zdieľaný používateľom Abby (@abbyrao) 8. mája 2020 o 12:34 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Abby vyrastala s veľkou podporou svojich rodičov, ktorí ju povzbudzovali, aby sa venovala tomu, čo chce v rámci svojej kariéry robiť. Po ukončení štúdia začala pracovať ako kozmetička. Počas tejto doby začala získavať záujem o začatie kariéry ako modelka a influencerka na Instagrame, čím vytvorila účtu v roku 2017. Stránka je známa odštartovaním kariéry mnohých online osobností, ktoré obľúbenosť stránky využili na svoju propagáciu prostredníctvom modelingových fotiek a podobne.

Abby dôsledne uverejňovala fotografie, na ktorých má oblečené plážové oblečenie a plavky, takže jej sledovanosť nakoniec výrazne vzrástla.

To následne upútalo pozornosť viacerých firiem, ktoré ju začali oslovovať kvôli prípadnej práci či sponzoringu. Aby využila viac z týchto príležitostí, presťahovala sa do Los Angeles, kde prebiehala väčšina modelingových prác. Jej bohatstvo a sláva stále stúpali, keď získavala zákazky, stala sa ambasádorkou hodinárskej spoločnosti Knock Out Watches, spoločnosti známej využívaním osobností sociálnych médií ako svojich inzerentov.

Pokračujúca online sláva

Ako jej kariéra pokračovala, Rao získala množstvo príležitostí a začala cestovať po USA kvôli modelingovým úlohám, pričom získala aj niekoľko projektov, ktoré jej umožnili cestovať do zahraničia.

https://www.youtube.com/watch?v=GJUdzNn2018

Okrem Knock Out Watches ju oslovila aj spoločnosť Fashion Nova, ktorá s ňou uzavrela modelingovú zmluvu. Influenceri sponzorovaní Fashion Nova často dostávajú zadarmo oblečenie, prispôsobené na mieru ich telesným mieram. Potom uverejnia fotografie s týmto oblečením a získajú finančnú odmenu rovnajúcu sa popularite tohto príspevku, pokiaľ ide o zobrazenia, interakcie a podobne.

Fashion Nova sa preslávila používaním tejto stratégie a využívaním rôznych populárnych modelov na Instagrame, aby podporila svoj trh. Predávajú lacné maloobchodné oblečenie, často určené pre návštevníkov klubov alebo ľudí s podobným životným štýlom. V priebehu rokov ju sláva značky viedla k získaniu významných sponzorov celebrít.

však nedávne problémy so spoločnosťou ich spomalili, najmä keď sa objavila správa, že spoločnosť nedopláca mnohých svojich továrenských robotníkov. Nakoniec Abby pokračovala vo svojej kariére, dokonca aj po uzavretí zmluvy, ako modelka pre produkty starostlivosti o pleť a kozmetické produkty. Začala spolupracovať aj s ďalšími modelkami vrátane Katie Bell a Daisy Keech.

Rozšírenie jej dosahu

Rao pokračovala v rozširovaní svojho dosahu a získavala väčšiu slávu a príležitosti prostredníctvom iných webových stránok. Vytvorila si účet na TIK tak čo je pre jej vekovú skupinu veľmi populárna webová stránka, aplikácia s krátkym videom, ktorá používateľom umožňuje nahrávať a zdieľať videá.

Tieto videá často zahŕňajú synchronizáciu pier alebo hudbu, pričom najpopulárnejší ľudia tancujú na populárne piesne. Existujú aj ďalšie trendy a medzery v TikToku, ale stal sa aj centrom pre mnohých etablovaných aj začínajúcich influencerov. Neustále spolupracuje s inými modelkami, väčšinou s Daisy Keech, ktorú považuje za svoju najbližšiu priateľku, odkedy sa presťahovala do Los Angeles.

Abby tiež začala propagovať svoju prácu na Twitteri, čo je populárna stránka na propagáciu vlastnej práce vďaka jej jednoducho použiteľným funkciám. Objavila sa aj v niekoľkých videách na YouTube, väčšinou ako súčasť kanála RiceGum počas ich spoločného vzťahu. Nakoniec však túto spoluprácu ukončila, keďže sa rozišli.

Nakoniec, ona najlepší priateľ Keech ju oslovil s ďalším projektom, v ktorom bola požiadaná, aby sa stala jednou zo spoluzakladateľov – z tohto obchodného úsilia by sa stala klubovňa.

Klubovňa

Daisy bola pôvodne z TikTok domu s názvom Hype House. Dom TikTok je miesto, kde niekoľko populárnych ovplyvňovateľov, mužov aj žien, začína žiť a spolupracovať v skutočnosti v dome a spolupracovať na vytváraní obsahu sociálnych médií, ktorý sa často zobrazuje na webových stránkach, ako sú TikTok alebo YouTube. Po nezhodách s Hype House Daisy odišla a oslovila Raa, aby pomohol vytvoriť nový dom TikTok. Po úspešnom získaní podpory investorov a iných influencerov, Klubovňa bola formácia.

Joshua Snyder

Tieto dve zavedené mená už prilákali veľký záujem publika a začali prehliadku domu, ktorý je veľkým moderným kaštieľom v Beverly Hills v hodnote 30 miliónov dolárov.

Medzi ďalších influencerov, ktorí sa k nim pridali v tomto novom projekte, patria Isaak Presley, Charly Jordan, Chase Keith, Leslie Hannah Belle, Kinsey a Mariana. Projekt sa začal tesne v čase pandémie koronavírusu, ktorá viedla mnohých k tomu, aby zostali vo svojich domovoch. V reakcii na to sa skupina rozhodla začať bývať v spomínanej Klubovni, aby mohli bez problémov začať spoločne vytvárať obsah. Aj keď nie je známe, či žijú v klubovni, skupina neustále vydáva videoobsah na YouTube, kde si získava pozornosť.

Osobný život

Abby začala randiť s YouTuberom Bryanom Quang Le – inak známym ako RiceGum – v roku 2019. Je známy vďaka svojmu YouTube kanálu, ktorý spopularizoval mnoho diss skladieb, z ktorých niektoré sa preslávili v hudobných rebríčkoch. Je tiež známy svojim kontroverzným obsahom, často sa dostáva do sporov s inými tvorcami obsahu. V Hongkongu tiež vyvolal kontroverziu, v ktorej znevážil kultúru provincie, ktorú mnohí prirovnávali ku kontroverznému vlogu Logana Paula o Japonsku. Abby a Bryan sa však neskôr v priebehu roka rozišli a Abby uviedla, že mala pocit, že RiceGum sa príliš zaujíma o iné veci a neopätovala rovnaké úsilie a lásku, ktorú do vzťahu vložila. Odvtedy je slobodná a zamerala sa na svoju kariéru, najmä na vytvorenie The Clubhouse.