• Hlavná
  • Modelky
  • Natalia Taylor – Kto je YouTuber, ktorý má takmer 2 milióny odberateľov?

Natalia Taylor – Kto je YouTuber, ktorý má takmer 2 milióny odberateľov?

ObsahKto je Natalia Taylor?

Natalia Tylor je americká vegánska modelka, influencerka na sociálnych sieťach a YouTuberka, ktorej sa podarilo prilákať na svoj kanál YouTube viac ako dva milióny predplatiteľov. Je známa najmä svojou kreativitou rozprávkové časy videá, ktoré sú založené na jej životných skúsenostiach.

Natalia Taylor Vek, rané detstvo, rodina a vzdelanie

Natalia sa narodila v znamení zverokruhu Raka 26. júna 1996 v Cincinnati, Ohio, USA, v júni 2020 mala 24 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento obrázok je pre zajtrajšie video... nejaké odhady? 🤣

Príspevok zdieľaný používateľom Natália Taylorová (@natalia__taylor) 19. apríla 2020 o 12:44 PDT

Bola vychovaná ako jedináčik, ale jej rodičia sa rozviedli, keď mala šesť rokov – Natalia nezdieľala podrobnosti o svojej matke vrátane mena a povolania, no jej otec sa volá Rod. Podľa národnosti je Američanka a patrí k bielemu etniku. Natália je na deviatom mieste, pokiaľ ide o najznámejšie celebrity narodené 26. júna.

Problémové detstvo Natalie Taylorovej

Keď Taylor vyrastal, bolo detstvo ťažké . Jej otec Rod bol násilnícky a týral jej matku a následne mu bola diagnostikovaná schizofrénia a paranoja, pravdepodobne dôvod, prečo sa jej rodičia rozviedli.

V júni 2004 ju uniesol Nataliin otec a agresívne ju oddelil od strýka a tety, keďže jej matka bola pracovne preč. Našťastie ju po 17 hodinách od únosu zachránil policajt mimo službu. Rod ju naďalej kontaktoval aj po únose, čo ju prinútilo zmeniť si meno z Ashley na Natalia, aby mu zabránila v jej vypátraní, ako prezradila. Jej otec je teraz bezdomovec a momentálne žije na Floride a stále posiela svojej dcére podivné balíčky s kódovanými správami.

Natalia navštevovala University of Cincinnati, kde študovala nukleárnu medicínu, a bola sestrou Gamma Phi Beta. Jej snom je pracovať s pacientmi s rakovinou.

Začiatok kariéry a vzostup ku sláve Natalie Taylorovej

Natalia sa prihlásila s nejakým rodinným behúňom na vysokom opätku, kde odvodila svoj záujem o modelovanie. Jej stará mama sa modelingu venovala od 50-tych rokov minulého storočia a keď videla vnučkin neutíchajúci záujem stať sa modelkou, neváhala ju povzbudiť, aby to skúsila. Dokonca ju prihlásila do svojej vôbec prvej modelingovej súťaže a pomohla jej pripraviť sa na ňu. Stalo sa to vo veku 12 rokov, čo sa ukázalo ako veľmi inšpirujúce, keďže bola korunovaná ako druhá.

Po tomto významnom úspechu sa Natalia začala ešte viac zaujímať o kariéru modelky, ktorá sa ukázala ako veľmi úspešná. Pokračovala v propagácii rôznych značiek a modelov pre niekoľko spoločností, modelovanie jej od detstva dodalo maximálnu sebadôveru a priznáva, že tento priemysel jej dal aj množstvo príbehov, o ktorých môže rozprávať. So všetkými príbehmi z jej modelingových čias sa Natalia rozhodla 6. decembra 2015 spustiť platformu na YouTube. Jej kanál je plný príbehov o jej kariére a živote, vrátane hĺbkových pohľadov na to, čo je potrebné, aby sa stala model a aký je to pocit.

Natalie je skvelá rozprávanie príbehov zručnosti. O ťažkých témach diskutuje otvorene a bez strachu, vďaka čomu je veľmi trendy. Niektoré z najpopulárnejších tém, ktorým sa bývalá modelka venuje, sú Surviving Bad Photoshoots, Fakt, že modeling je občas zlý a jej pohľad na veľmi kritizované komentáre Victoria's Secret o transgender modelkách.

Raz predstierala luxusnú dovolenku na Bali tak, že na svoju instagramovú stránku zverejnila sériu fotografií, pričom prvá z nich bola s nápisom „prišla kráľovná.“ Neskôr svojim fanúšikom vo videu prezradila, že do Indonézie necestovala, ale zinscenoval fotografie v obchode Ikea.

Osobný život a deti Natalie Taylor: S kým momentálne randí?

Podobne ako väčšina hviezd, Natalia Taylor si zachovala jej láska a súkromný život. Napriek tomu nebola predtým zasnúbená, ale je bisexuálna a v minulosti mala aspoň jeden vzťah s youtuberkou Annou Campbell, no krátko po tom, ako spolu začali chodiť, sa rozišli. Od roku 2020 s nikým nerandí a nemá deti. Keď Natália nepracuje, rada maľuje, čo je jej obľúbený koníček.

Natalia Taylor Body Meranie a funkcie

Natália je biela s blond vlasmi a modrými očami, má banánový typ postavy, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a je údajne váži 123 libier (60 kg), jej vitálne štatistiky sú 33-24-35. Jej veľkosť topánok je 8 (UK).

Nataliina čistá hodnota a platformy sociálnych médií

Natalia Taylor nezdieľala žiadne faktické informácie týkajúce sa jej ročného/mesačného obdobia plat , autá alebo príjem. Jej súčasným a primárnym zdrojom príjmov je však jej profesia hviezdy YouTube. Podľa renomovaných zdrojov sa čistý majetok Natálie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od roku 2020.

Okrem dvoch miliónov odberateľov na YouTube má Natalia Tylor 50 000 sledovateľov na svojom účte na Twitteri a jej fanúšikovskú základňu na Instagrame tvorí 300 000 verných fanúšikov. Nataliine príbehy ju veľmi preslávili a získali veľa predplatiteľov, čím sa stala 2056, pokiaľ ide o najobľúbenejšie celebrity.

Niekoľko zdrojov ako Celeb Trend považuje Nataliu Taylor za jednu z najúspešnejších hviezd YouTube narodených v OH. Vo veku 23 rokov má pozíciu medzi najznámejšími hviezdami YouTube.