• Hlavná
  • Herci
  • Naked Truth Of The Witcher Star – Therica Wilson-Read – Bio

Naked Truth Of The Witcher Star – Therica Wilson-Read – Bio

ObsahKto je Therica Wilson-Read?

Therica Wilson-Read je britská herečka, ktorá sa nedávno stala hviezdou, keď bola vybraná pre úlohu Sabriny v televíznom akčnom fantasy seriáli Zaklínač. Medzi ďalšie úlohy patrí jej hlavná úloha Kelly Resznickovej v trileri Klub samovrahov (2017) a Stelly v mysterióznom trileri Profil (2018).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veľké svetlá vás budú inšpirovať

Príspevok zdieľaný používateľom Therica (@thericawr) 9. júla 2019 o 3:31 PDT

Therica Wilson-Read: The Naked Truth- Bio

Therica Wilson-Read sa narodila v roku 1996 v Londýne v Anglicku, žiaľ, zatiaľ nezverejnila svoj pôvod a informácie o jej rodičoch zostávajú pred verejnosťou skryté. O herectvo sa začala zaujímať už v ranom veku a od strednej školy sa venovala herectvu. Neprezradila však, či navštevovala nejakú vysokú školu alebo univerzitu.

Začiatky kariéry

Thericina kariéra sa začala v polovici roku 2010 rolou Sharon v dramatickom filme The Last Call (2014), v ktorom hrali Ulli Ackermann, David Davies a Paul Dewdney. O dva roky neskôr si Therica zabezpečila menšiu rolu v krátkom akčnom filme Fred s Alexom Sawyerom, Kate Lister a Richardom Summers-Calvertom v hlavných úlohách.

Ten istý rok, Therica objavila sa v niekoľkých ďalších projektoch, vrátane úlohy Anny v horore Fox Trap. Postupom času sa zlepšovala a v roku 2017 sa objavila v akčnom dramatickom filme Jacka Veaseyho Tony, kde hviezdami filmu boli Richard Summers-Calvert, Marc Ozall a George Wills. V tom istom roku si Therica zabezpečila svoju prvú hlavnú rolu ako Kelly Resznick v horore Klub samovrahov spolu s Klarizou Claytonovou a Kate Listerovou, ktorá rozpráva príbeh o v podstate vraždiacich členoch, ktorí si zjavne želajú zomrieť.

Vzostup ku hviezde

Postupne sa Therica stávala populárnejšou a v roku 2018 bola vybraná pre rolu Stelly v mysterióznom thrilleri Profile, v ktorom hrali Valene Kane, Shazad Latif a Christine Adams, zatiaľ čo v roku 2019 sa Therica stala hviezdou, pretože bola vybraná do filmu rolu Sabriny v kriticky uznávanom seriáli The Witcher.

Objavila sa v troch epizódach, no stačilo to na to, aby sa z nej stala herecká hviezda, popri zvyšku mladšieho obsadenia, medzi inými aj Freya Allan, Anya Chalotra a Mimi Ndiweni. Teraz čaká na natáčanie druhej série seriálu, keďže sa vráti v úlohe Sabriny s ďalšími hviezdami Zaklínača.

Okrem herectva sa Therica vyskúšala aj ako scenáristka a je tvorkyňou krátkeho filmu Waiting Game v réžii Richarda Summersa-Calverta, v ktorom hrá Lizzie Macgregor a ona sama.

Therica Wilson-Read čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Therica Wilson-Read sa vďaka obrovskému úspechu Zaklínača stala svetovou hviezdou. Predtým nemala veľký úspech, no napriek tomu jej bohatstvo ťažilo z jej úsilia. Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok spoločnosti Therica odhaduje na približne 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.

Therica je vysoká 5 stôp 3 palce (1,59 m), pričom váži približne 121 libier ~ 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34, jej veľkosť podprsenky je 32B. Má modré oči a svetlohnedé vlasy.

Therica Wilison-Read Osobný život, zoznamka, priateľ

Therica Wilson-Read stále hľadá lásku svojho života. Nebola prepojená s nikým vo svete celebrít a má tendenciu tajiť podrobnosti o svojom živote pred médiami. Podľa zdrojov je slobodná a sústredí sa len na svoju stúpajúcu kariéru.

Therica Wilson - Prečítajte si fakty, správy, vplyv

Therica sa snažila rozbehnúť svoju kariéru, ale nakoniec sa jej podarilo preraziť ako Sabrina a teraz je predmetom mnohých časopisov, čo ju urobilo ešte populárnejšou. jej oficiálna stránka Instagramu bol nedávno v plameňoch, pretože sa môže pochváliť viac ako 40 000 sledovateľmi.

Úloha Sabriny vzkriesila Thericu kariéru a odvtedy začala aj svoju modelingovú kariéru a teraz je podpísaná s Olivia Bell Management.