• Hlavná
  • Herci
  • Naked Truth Of Sarah Bolger – Measurements, Boyfriend, Bio

Naked Truth Of Sarah Bolger – Measurements, Boyfriend, Bio

ObsahKto je Sarah Bolger? Wiki Bio

Sarah Bolger sa narodila v Dubline v Írsku 28. februára 1991 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má írsku národnosť. Je to herečka, ktorá je známa najmä tým, že hrá vo filmoch ako Emelie a In America, pričom sa objavila aj v televíznom seriáli Once Upon a Time.

Raný život a vzdelanie

Sarah vychovala v Dubline jej matka Monica, ktorá je v domácnosti, a jej otec Derek, ktorý pracuje ako mäsiar. mladšia sestra menom Emma sa stala aj herečkou a je známa účinkovaním vo filmoch Proof a Heidi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dave Premiere na @fxnetworks

Príspevok zdieľaný používateľom Sarah Bolgerová (@sarahbolger) 28. februára 2020 o 8:36 PST

Sarah sa začala zaujímať o herectvo po pozeraní filmov a televíznych seriálov so svojimi rodičmi, a keď sa zapísala na The Young People's Theatre School, začala sa objavovať v divadelných hrách v škole, a tak sa zapísala na strednú školu Loreto, ktorú imatrikulovala v roku 2009. Sarah počas svojho pôsobenia v Lorete hrala aj futbal a volejbal – rozhodla sa neštudovať vysokú školu, ale venovať sa herectvu.

Kariéra ako filmová herečka

Vo filme debutovala v roku 1999, keď stvárnila Eileen Cloney vo filme A Love Divided, zatiaľ čo získala uznanie po tom, čo si zahrala vo filme. V Amerike v roku 2003, v ktorom si zahrali aj Paddy Considine a Samantha Morton, a sleduje život írskych imigrantov, ktorí prichádzajú žiť do Hell’s Kitchen v New Yorku.

Potom sa objavila v krátkom filme Premonition a v Tara Road v roku 2005 a potom bola obsadená do úlohy Sabiny Pleasure vo filme Stormbreaker v roku 2006. Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filmoch Spiderwick Chronicles a The Moth Diaries, predtým ako debutovala v roku 2011. , prepožičala svoj hlas Umi Matsuzaki vo filme Studio Ghibli From Up on Poppy Hill.

Bola pozvaná, aby si zahrala ako Lucy Diamond vo filme As Cool as I Am v roku 2013 a potom sa objavila vo filmoch Kiss Me a Starbright v roku 2014. Niektoré z posledných rolí Sarah vo filmoch boli v Halal Daddy v roku 2017, Koniec vety 2019 a Dobrá žena sa ťažko hľadá, ktorá má vyjsť v druhej polovici roka 2020.

Vyjadrila aj dve postavy z videohier, v The Spiderwick Chronicles v roku 2008 a BioShock 2 v roku 2010.

Kariéra ako herečka televízneho seriálu

V roku 2002 debutovala v televíznom seriáli vo filme The World of Tosh, po ktorom nasledovala úloha vo filme The Clinic v roku 2004. V roku 2006 bola hviezdou miniseriálu Stardust a potom bola obsadená do opakovanej úlohy Mary Tudorovej vo filme The Tudorovci, ktorí boli členom hereckého obsadenia v rokoch 2008 až 2010 a objavili sa celkovo v 23 epizódach.

V roku 2012 bola obsadená ako princezná Aurora, opakujúca sa postava vo fantasy romantickom seriáli Once Upon a Time, v ktorom hrali Ginnifer Goodwin a Jennifer Morrison a ktorý sleduje dievča, ktoré prichádza žiť do malého mestečka v Maine, kde konečne nájde šťastie.

V roku 2014 stvárnila Janey v epizóde Tom & Maya zo série Mixology a potom stvárnila hlavnú postavu Jade v Into the Badlands v rokoch 2015 až 2017. Niektoré z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v roku 2016 vo filme Agent Carter, Protistrana v roku 2018 a v Mayans M.C., v ktorej od roku 2018 stvárňuje hlavnú postavu Emily Thomas.

Bola nominovaná na 13 ocenení, v roku 2009 získala cenu Medzinárodného filmového festivalu v Berlíne za padajúcu hviezdu a Írsku filmovú a televíznu cenu pre najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – televíziu.

Milovať život a priateľa

Sarah sa stretla s Julianom Morrisom v roku 2012 na natáčaní televízneho seriálu, v ktorom mali obaja účinkovať, a po dvoch týždňoch kamarátstva si vyšli na rande, sú spolu už viac ako sedem rokov, no nevzali sa ani nemajú žiadne deti spolu.

Julian David Morris sa narodil v Crouch End, Londýn, Anglicko 13. januára 1983 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má britskú národnosť.

Je to herec najlepšie známy tým, že sa objavil v televíznom seriáli Pretty Little Liars. Bol vychovaný v Muswell Hill jeho africkými rodičmi Glenom a Andreou a veľa času strávil v Južnej Afrike a Zimbabwe, kde sa narodili jeho otec a matka. Herectvo si vyskúšala aj jeho mladšia sestra Amy. Julian sa objavil v mnohých filmoch, z ktorých niektoré z najvýznamnejších sú Valkyrie v roku 2008, Something Wicked v roku 2014 a Viper Club v roku 2018. Hral hlavné úlohy v niekoľkých televíznych seriáloch, vrátane My Generation v roku 2010, Once Upon a Time in 2012 (keď sa stretol so Sarah) a Hand of God, pre ktorú nakrúcal v rokoch 2014 až 2017.

Záľuby a iné záujmy

Sarah má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Harrison Ford, Tommy Lee Jones a Sela Ward, zatiaľ čo dva z jej obľúbených filmov sú Utečenec natočený v roku 1993 a trilógia Muži v čiernom. Je vysoko spoločenskou osobou a má veľmi blízko k hercom, ktorí hrali po jej boku vo filme Once Upon a Time, vrátane Jamieho Chunga a Colina O'Donoghuea, a tiež k Torranceovi Coombsovi a Annabelle Wallis, ktorí si s ňou zahrali vo filme Tudorovci. Je veľkou milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, pričom jej obľúbená je Darby, ktorá s ňou často jazdí v jej aute.

Sarah rada trávi svoj voľný čas vonku a hrá spoločenské hry a športy so svojimi priateľmi – jednou z jej obľúbených stolových hier sú Osadníci z Catanu, zatiaľ čo medzi jej obľúbené športy patrí bejzbal a futbal.

Vzhľad a čistý majetok

Sarah má 29 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,63 metra a váži okolo 52 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.