Naked Truth Of Monica Keena – Čo sa jej stalo? Bio

ObsahKto je Monica Keena a čo sa s ňou stalo? Wiki Bio

Monica Keena sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, 28. mája 1979, takže jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa možno stále najviac preslávila stvárnením Lilliany Lilli Hoffmanovej v horore Snehulienka: Príbeh teroru z roku 1997. Monica odišla z herectva v roku 2015 a momentálne vedie pokojný život v New Yorku.

Detstvo a vzdelanie

Monicu vychovala v Brooklyne jej matka Mary Catherine Keena, ktorá bola zdravotnou sestrou, a jej otec William Keena, Junior, ktorý pracoval ako manažér finančného predaja. Monica a jej staršia sestra Samantha spolu študovali na Saint Ann’s School, kde sa Monica prvýkrát začala zaujímať o herectvo.

pridané Monica Keena na Utorok 16. júla 2013

Keď mala 13 rokov, zapísala sa na LaGuardia High School of Performing Arts, kde zdokonaľovala svoje herecké schopnosti, pričom sa venovala aj takým veciam, ako je spev a hranie tenisu a golfu. Svoju hereckú kariéru začala ešte počas štúdia na strednej škole a po imatrikulácii sa rozhodla byť herečkou na plný úväzok, než aby študovala na vysokej škole.

Vystúpenia vo filmoch

Začala sa objavovať v hrách ako Otec, v ktorom hrala Berthu, predtým ako debutovala vo filme romantickej komédie Kým si spal v roku 1995. Nasledovala rola vo filme Ripe, zatiaľ čo sa preslávila v roku 1997 po hrá Lillianu Snehulienka: Príbeh teroru , v hlavnej úlohe Sigourney Weaver, Sam Neill a Gil Bellows a sleduje šľachtičnú, ktorá sa mení na čarodejnicu a pokúša sa zabiť svoju nevlastnú dcéru.

Bola ocenená za svoje výkony vo filmoch The Devil’s Advocate v roku 1997 a All I Wanna Do v roku 1998, pričom tisícročie odštartovala účinkovaním vo filmoch The Siminan Line a Crime and Punishment in Suburbia, ktoré vyšli v roku 2000.

Stvárnila Gretchen v Orange County v roku 2002, zatiaľ čo jej ďalšia dôležitá úloha bola v horore Freddy vs. Jason v roku 2003, v ktorom hrajú Robert Englund a Ken Kirzinger a sleduje dve hororové postavy – Jasona Voorheesa a Freddyho Kruegera – ktoré sa obrátia proti sebe. Niektoré z jej nasledujúcich úloh boli vo filmoch Bad Girls from Valley High, Man of the House a Long Distance, ktoré vyšli v roku 2005, zatiaľ čo svoju existenciu ľuďom opäť pripomenula v roku 2007, keď hrala Amy v Brooklyn Rules.

Monica hrala ako sama seba v dokumentárnom filme Never Sleep Again: The Elm Street Legacy v roku 2010, po ktorom nasledovali jej hlavné úlohy vo filme Aftermath a krátkom filme Walter Don't Dance v roku 2012. Niektoré z jej posledných úloh pred odchodom do dôchodku boli vo filme Isolated a Crystal Lake Memories: Kompletná história piatku 13. v roku 2013 a The Ghost and the Whale v roku 2015.

Úlohy v televíznych seriáloch

Monica debutovala v televíznom seriáli v roku 1995 v úlohe Coreyho Russella v jedinej epizóde Zákona a poriadku, po ktorej nasledovali vystúpenia v seriáloch Feds a Homicide: Life on the Street v roku 1997.

Hrala Abby Morgan, opakujúcu sa postavu v seriáli Dawson's Creek, pričom jej prvá hlavná rola prišla v roku 2001, keď stvárnila Rachel Lindquist v 17 epizódach komediálneho seriálu Undeclared s Jayom Baruchelom a Carlou Gallo v hlavnej úlohe, ktorý sleduje troch študentov, ktorí sú sprevádzaní. otcom na ich najväčšej ceste vôbec.

Jej ďalšia opakujúca sa rola bola v Entourage v roku 2004, po ktorej nasledovalo jej účinkovanie v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, vrátane Law & Order: Criminal Intent, Grey's Anatomy a Without a Trace.

Nasledujúcich šesť rokov bolo Monicu možné vidieť len ako hosťa v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako sú Ghost Whisperer, Robot Chicken a Private Practice, zatiaľ čo v roku 2011 mala svoju prvú hlasovú rolu vo filmoch Beavis a Butt-head. jej posledné úlohy v televíznych seriáloch boli vo filmoch The Closer and Castle. Monicu môžete vidieť aj vo videohre The Sopranos: Road to Respect, v ktorej stvárňuje Trishelle.

Milovať život a priateľa

Existujú štyri Monikine vzťahy o ktorých verejnosť vie.

Začala randiť s Jamesom DeBello, slávnym hercom z Hartfordu v štáte Connecticut narodeným v roku 1980, v roku 1999 a pred rozchodom boli spolu rok, chceli sa sústrediť na kariéru a nie na vzťah, a Monica potom dva mesiace chodila s Konathanom Brandisom. v roku 2000.

S Shaneom Westom, americkým hercom, hudobníkom a skladateľom, ktorý je známy najmä tým, že hral vo filme A Walk to Remember, sa začala stretávať v roku 2001 a obaja boli spolu viac ako pol roka, zatiaľ čo sa verí, že neskôr znovu vzkriesili svoju lásku. spolu ďalšie dva roky.

V roku 2008 bola Monica v kontroverznom vzťahu s Edwardom Furlongom, americkým hercom a hudobníkom, po tom, čo sa s ním stretla pri natáčaní hororu Night of the Demons.

Edward bol fyzicky týraný a polícia ho zatkla trikrát, keď zaútočil na Moniku, a keď ho 15. januára 2013 zatkli štvrtýkrát, musel zostať v policajnej väznici, pretože si nemohol dovoliť zložiť kauciu. . Monica je slobodná od roku 2008 – nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Monica je skateboardista a kolieskový korčuliar , aj keď rada jazdí na bicykli a pláva vo svojom bazéne, no okrem toho sa považuje za niekoho, kto nerád robí niečo fyzické. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Judy Garland, Emma Watson a Robert De Niro, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Čarodejník z krajiny Oz, franšíza Harry Potter a Sleepers a jej obľúbené filmy. Televízne seriály sú Simpsonovci a Charmed.

Zaujíma sa tiež o modeling a pózovala pre mnohé časopisy, z ktorých niektoré sú najvýznamnejšie Maxim, FHM a Stuff Magazine. Bojí sa tmy a verí, že je tou najneporiadnejšou osobou v jej rodine. Monica sa zaujíma o všetky druhy umenia a keď bola tínedžerkou, maľovala, kreslila, spievala a tancovala.

Vzhľad a čistý majetok

Monika má 40 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,56 metra a váži okolo 48 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.