Naked Truth Of Kara Killmer – Merania, Manžel, Bio

Kara Killmer je americká herečka najlepšie známa ako Sylvie Brett, jej postava v NBC Drama Chicago Fire.

ObsahRaný život, vzdelanie

Kara Killmerová sa narodil 14. júna 1988 v Crowley, Texas, USA. Po ukončení strednej školy navštevovala Baylor University vo Waco v Texase a v roku 2010 získala bakalársky titul v odbore výtvarné umenie. Má dvoch súrodencov, sestru a brata, obaja sú od nej starší.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje želanie Fontány di Trevi sa splnilo! #pizzamargherita #chezblackpositano #chezblack #papablack @iamgianfrancorusso Ďakujeme, že ste nám poskytli to najlepšie miesto v dome!

Príspevok zdieľaný používateľom Kara Killmerová (@karebearacares) 27. mája 2018 o 4:50 PDT

Vychovávala ich jej matka, ktorá pracovala ako učiteľka hudby na základnej škole. Ako osemročná účinkovala v miestnych divadelných predstaveniach a vtedy si túto prácu zamilovala. Žije v Los Angeles v Kalifornii.

Kariéra

Killmer ju začal kariéra v roku 2010, v rámci reality show If I can dream. Vydržal iba jednu sezónu s 32 epizódami. Išlo o skupinu interpretov, ktorí spolu žijú v dome v Hollywoode v Kalifornii. Killmer vyučoval herectvo v show Johna Kirbyho. V roku 2011 bola Rapunzel v prvej sezóne Scary Tales na Discovery Channel.

Štvrtú epizódu napísali a režírovali Luke Ellis a Matthew P.Hicky. Nasledujúci rok bola Kilmmerová blondínka v prvej epizóde komediálno-dramatického seriálu Jane by Design vysielanom na ABC Family. V roku 2012 účinkovala v dvoch krátkych filmoch Prank a Remnant. Nasledujúci rok sa objavila v epizóde webovej série Rosa Imposer. Jej filmový debut bol v roku 2013 vo filme Horizon, kde pracovala spolu s Ruth Bradley a Cary Elwes.

V roku 2014 bola Athena True v sci-fi kriminálnom thrilleri Tin Man, ktorý bol pilotom televízie NBC, ale sieť ho nezaradila do plánu na budúci rok.

Killmer je najlepšie známa vďaka úlohe Sylvie Brett vo filme Chicago Fire. K štábu sa pripája v tretej sezóne, vysielanej 23. septembra 2014, ako náhrada za záchranárku Leslie Elizabeth Shay na Ambulance 61. Jej postava sa objavila aj v Chicago P.D a Chicago Med. V roku 2017 hrala ako Sylvie Brett v epizóde seriálu Chicago Justice. Epizódy Chicago Fire z ôsmej sezóny sa stále vysielajú. Killmer je teraz veteránkou medzi hercami, má za sebou päť sezón.

Keď sa jej v minuloročnom rozhovore pýtali, ako sa líši od svojich začiatkov v seriáli, Killmer povedala: „Teraz mám pocit, že som to pochopila. Viem, čo musím urobiť, a to v skutočnosti rozšírilo môj pohľad. Teraz, keď sa cítim bezpečne v tom, čo prinášam na stôl, pomohlo mi to oceniť a otvoriť oči tomu, čo robia všetci okolo mňa – nielen herci, ale aj štáb. Začal som sa viac zaujímať o to, ako natáčame veci a špeciálne efekty, ako aj šatník a líčenie špeciálnych efektov.

Naozaj si nemyslím, že som pochopil rozsah všetkých pohyblivých častí a všetkých zručností, ktoré sú potrebné na to, aby táto show fungovala. To je niečo, čo pre mňa bolo zjavením.

Killmer získala hlavnú úlohu vo filme Beyond the Mask v roku 2015 spolu so svojím budúcim manželom Andrewom Cheneym a Johnom Rhysom Daviesom a Alanom Madiane. Film režíroval Chad Burns. V rozhovore pred propagáciou filmu vysvetlila svoju obľúbenú scénu: „Moja obľúbená scéna na natáčanie bola aj moja najmenej obľúbená scéna.

Andrew a ja sme sa na poslednú chvíľu spýtali, či by sme boli ochotní vrhnúť sa do rybníka s bežeckým štartom po rovesníčke, aby sme dostali tento jediný záber, ako ideme do vody. Nevedel som sa potápať, a tak ma to Andrew musel naučiť tesne predtým, ako sme začali strieľať. Vyzeralo to úžasne, ale voda bola MRZNUTÁ!!!‘.

V roku 2018 získal Killmer hlavnú úlohu v thrilleri Sleeper režiséra Philippa Gagnona. Hrala Jennifer Jones, šťastne vydatú ženu, ktorá zistí, že jej manžel je ruský špión s hrozivými motívmi.

pridané Kara Killmerová na Sobota 16. januára 2010

Osobný život

Killmer je ženatý s hercom Andrewom Cheneym od 14. mája 2016. Pár si vymenil svadobný sľub na súkromnom obrade v Jones Barn na Willow Creek Ranch v Cleburne, Johnson County, Texas. Stretli sa na natáčaní filmu Beyond the mask v roku 2015 a krátko na to nadviazali vzťah. nemajú deti.

Manžel Andrew Cheney

Andrew Cheney je americký herec známy z nasledujúcich filmov: Season of Grey, dráma z roku 2013, Beyond the Mask v roku 2015 a Champion v roku 2017.

Vzhľad

Kara Killmer je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži 123 libier (56 kg). Má blond vlasy a modré oči. Jej vitálne štatistiky sú 35-25-36 palcov. Nosí šaty číslo 6 US.

Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kara Killmer odhaduje najmenej na 1 milión dolárov.

Sociálne médiá

Kara Killmer je na Instagrame od roku 2016 a má 223 000 sledovateľov. V roku 2010 si otvorila účet na Twitteri a má takmer 60 000 sledovateľov.