• Hlavná
  • Herci
  • Naked Truth Of Kady na „The Magicians“ – Jade Tailor – Wiki

Naked Truth Of Kady na „The Magicians“ – Jade Tailor – Wiki

ObsahKto je Jade Tailor zo série The Magicians? Wiki Bio

Jade Tailor sa narodila ako Jessica Lee Kravich v Hollywoode v Kalifornii v USA 12. augusta 1985, takže jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá je pravdepodobne najznámejšia pre stvárnenie Kady v televíznom dramatickom fantasy seriáli The Magicians, ktorý sa vysiela od roku 2015.

Detstvo a vzdelanie

Jade bol vychovaný po boku svojho staršieho brata Shawna Kravicha v Hollywoode, ich matkou Sally Pansing. Sally pochádza zo západnej Európy a je holistickou odborníčkou na výživu, zatiaľ čo v 70-tych rokoch bola herečkou a vystupovala vo filmoch ako Jennifer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Niekedy sa cítim ako mimozemšťan... Potom nájdem svoju fotku ako je táto a VEDOM, že som, Daj si emoji, ak vieš, že si tiež ✨ #maytheforcebewithyou

Príspevok zdieľaný používateľom J A D E T A I L O R (@jade.tailor) 4. mája 2020 o 18:00 PDT

Ich otec – neznáme meno – sa narodil v Izraeli a je obchodníkom, ktorý momentálne pracuje v USA a slúžil v izraelských špeciálnych jednotkách. Shawn sa tiež pokúšal stať sa hercom, no po neúspechu sa rozhodol stať sa právnikom. Jadeini rodičia sa rozviedli počas jej dospievania a jej matka sa znovu vydala za Toma Malona, ​​herca, ktorý sa najlepšie preslávil účinkovaním v komediálnom akčnom filme Blues Brothers v roku 2000.

Jade vyrastala so záujmom o herectvo a počas štúdia na strednej škole sa zamerala na divadelné umenie, kde sa okrem iného naučila hrať, tancovať a spievať. Učitelia ju chválili za jej herecké schopnosti a Jade sa objavila vo väčšine hier hraných v škole, ako aj v miestnom divadle.

Po imatrikulácii pokračovala vo vzdelávaní na vysokej škole v New Yorku, v roku 2007 ukončila bakalársky titul v divadle a potom sa presťahovala do Los Angeles, aby mohla pracovať na svojej kariére herečky.

Úlohy v televíznych seriáloch

Debutovala v televíznom seriáli v jedinej epizóde The Getaway v roku 2007, po ktorej nasledovala jej hosťujúca rola ako Anne vo fantasy hororovom seriáli True Blood v roku 2010. Jade bola potom pozvaná, aby stvárnila Alice Kinkade v dvoch epizódach The Invisible Bum v roku 2010. 2012 a hosťujúcou hviezdou ako Crystal Le Croix v epizóde dobového dramatického seriálu Vegas v roku 2013.

V roku 2015 hrala Rachel v dvoch epizódach dobovej drámy Aquarius, Alyssa v piatich epizódach kriminálnej drámy Murder in the First a dvoch epizódach komediálneho seriálu Raymond & Lane.

Najnovšie sa Jade objavila v seriáli The Magicians, pre ktorý stále nakrúca a v ktorom si zahrali aj Stella Maeve, Hale Appleman a Arjun Gupta. Sleduje príbeh niekoľkých študentov, ktorí si uvedomia, že mágia je skutočná a je nebezpečnejšia, než si kedy dokázali predstaviť.

Úlohy vo filmoch

Debutovala vo filme v krátkom filme A Perfect Day v roku 2007, v ktorom stvárnila postavu Angela, a potom sa v tom istom roku objavila v ďalších dvoch krátkych filmoch s názvom Rex Buster a You’re So Dead.

V roku 2008 hrala v troch filmoch – The Chronicles of Curtis Tucker: Letting Go, The Chronicles of Curtis Tucker: There Was a Girl a hororovom thrilleri Dark Reel.

V roku 2009 stvárnila Kristine v krátkom filme It's a Long Ride Home, po ktorom nasledovali úlohy v ďalšom krátkom filme The Third Rule a napínavom thrilleri In My Sleep v roku 2010. Bola ocenená za svoj výkon ako Padma v indickom telugskom filme Karma. v roku 2011 a v tom istom roku stvárnila postavu Gypsy LaRue v romantickej komédii Strata kontroly a v roku 2012 vo filme Wedding Day plus And Let God Do the Rest.

Bola pozvaná hrať Dee Williams v nezávislom dramatickom filme Neprejdi ma v roku 2013, v ktorom si zahrali Sean Stone, Keith David a C. Thomas Howell o štyroch mužoch, ktorí prežívajú najťažšie obdobia svojho života. Jade pokračovala v stvárnení Lucy v horore Cam2Cam v roku 2014 a Tima Tama v krátkom filme Heave’s Renegade Angel v roku 2015.

Niektoré z jej najnovších úloh vo filmoch boli vo filmoch Wild for the Night v roku 2016 a Higher Power a Juke Box Hero v roku 2018.

Milujte život a vzťahy

Jade si detaily zo svojho milostného života necháva pre seba, no internetom kolujú klebety, že obľúbená herečka sa tajne stretáva s Hale Applemanom, ktorý po jej boku účinkuje vo filme The Magicians.

Týchto dvoch údajne ich fanúšikovia videli spolu pri viacerých príležitostiach, ale nie je známe, či Halea priťahujú ženy, keďže uviedol, že je „ určite nie rovno “ ale je divný.

Iné povesti hovoria, že Jade by mohla byť lesba, pretože niektorí z jej fanúšikov ju videli, keď bola príliš blízko k žene v nočnom klube v Los Angeles Jade často nahráva obrázky s dievčatami na svoj instagramový účet, čo prispelo k šíreniu fámy.

Jade je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jade bola fyzicky aktívna od troch rokov, keď začala s gymnastikou, a potom s hodinami baletu, keď mala štyri roky, a oboje cvičí dodnes. Jednou z jej hlavných záľub je zbieranie drahých kameňov a dostala ponuky od niekoľkých ľudí, ktorí si chceli kúpiť jej zbierku. Rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA, ako je Arizona, Texas a Aljaška, pričom bola aj v mnohých európskych krajinách vrátane Francúzska, Anglicka a Ruska.

Jade má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jim Carrey, Johnny Depp a Natalie Portman, a medzi filmy, ktoré najradšej pozerá, patrí The Number 23, franšíza The Pirates of the Caribbean a V ako Vendetta. . Tiež rada sleduje animované filmy, pričom medzi jej obľúbené patria How To Train Your Dragon a Porco Rosso.

V súčasnosti pôsobí ako veľvyslankyňa o histórii žien a organizácii Keď všetci hlasujeme.

Vzhľad a čistý majetok

Jade má 34 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy, hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m) a váži približne 61 kg. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.