Naked Truth Of Instagram’s Daddy – Anthony Varrecchia

Anthony Varrecchia je populárny model, osobnosť Instagramu a influencer na sociálnych sieťach, ktorý nedávno našiel novú lásku svojho života po náhlej smrti svojho prvého manžela.

Obsah

Raný život a rodina

Anthony Varrecchia sa narodil 24. marca 1963 na Staten Island, New York USA – má americkú národnosť a jeho znamenie zverokruhu je Baran. Narodil sa v rodine talianskeho pôvodu, pochádzal z Auletty v Taliansku, jeho rodičia boli Theresa a Edmund Varrecchia a má staršiu sestru Theresu pomenovanú po matke. Anthony sa venoval pózovaniu a predvádzaniu už od detstva. Zdieľal, že vždy vyčnieval od ostatných, často bol jediným človekom, ktorý bol takého druhu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hranie starého pinballového automatu z 80. rokov v herni na streche. @thebatley s Goldou po mojom boku. #anthonyvarrecchia #becreative

Príspevok zdieľaný používateľom Anthony Varrecchia (@anthony.varrecchia) 8. marca 2020 o 10:37 PDT

S kamarátmi z detstva udržiava vrelé vzťahy, keďže sa odmalička bezpodmienečne podporovali. Anthony sa chcel stať hercom a cvičil pred zrkadlom: „Vždy je zábavné hrať túto rolu... odkedy som bol dieťa... meniť sa na postavu a predstierať, že je niekto iný... je to kreativita, ktorá prúdi týmito žilami,“ povedal. napísal v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame. Od roku 2010 žije Anthony v Šanghaji v Číne.

Vzdelanie

Anthony zmaturoval na miestnej strednej škole Canyon Crest Academy v roku 1981. Po absolvovaní New York State University s titulom BA v odbore obchod a manažment v roku 1985 si šiel za svojím snom stať sa modelom.

Kariéra

Neschopnosť stať sa modelkou

Anthonyho bratranec ho presvedčil, aby si vyzdvihol svoje portfólio a prihlásil sa do miestnych modelových agentúr, pretože Anthony bol trochu plachý urobiť tento krok, avšak koncom roku 1985 bolo jeho portfólio pripravené a začal navštevovať agentúry, ale všetky odmietli pokračovať v konverzácii hneď, ako počuli, že nie je vysoký 1,82 m. Anthony bol odradený a nadol.

Niekoľko rokov pracoval v dizajnérskych agentúrach a nakoniec zakotvil na pozícii Art Directora. V roku 1991 fotil pre magazín Fitness Plus na Jones Beach, ktorý zorganizoval so skupinou priateľov a príbuzných, a dokonca sa k nemu pridali aj jeho netere a synovec. Fotenie prebehlo veľmi dobre a bolo urobených veľa fotografií, ktoré bolo možné uverejniť na rôzne zásoby fotografií.

Pre Anthonyho to však bolo v čase, keď sa vážne zaujímal o šport, chodil do posilňovne a získaval viac skúseností v tréningu.

Využiť druhú šancu

V roku 2011 Anthonymu ponúkli ďalší pokus o kariéru modelky a vytvorenie sady fotografií. Jediné, čo chcel fotograf zmeniť, bola farba vlasov a brady z tmavohnedej na strieborno-bielu. Fotky dopadli výborne a Anthonyho oslovilo viacero agentúr s ponukami na fotenie, prehliadkové móla atď. Od roku 2012 Anthonyho zastupuje modelová agentúra SilverFox Management v Austrálii a ďalšie dve agentúry v Londýne a Kalifornii.

V roku 2013 si Anthony založil vlastný instagramový účet, pretože keď jeho fotograf zverejnil na svojom profile niekoľko fotografií Anthonyho, efekt bol ohromujúci – stovky ľudí ocenili jeho vzhľad, najmä jeho strieborné vlasy.

V roku 2017 sa dostal na zoznam Attitude’s Bachelors of Year a v júnovom čísle Attitude z roku 2018 poskytol veľký rozhovor, v ktorom sa podelil o podrobnosti o svojom minulom živote a kariére. Následne sa Anthony objavil na mnohých mólach, modeloval pre také značky ako Underwear Experts, Zues atď. Pracoval aj pre Summer Diary Project, natáčal s ďalším populárnym mužským modelom, Gabe LaDuke. Počas Brooklynského týždňa módy bol v paneli Age in Fashion.

Anthony je tiež certifikovaným osobným fitness trénerom, no stále sa venuje fotografovaniu.

Kariéra na sociálnych sieťach

Od roku 2020 má Anthony na svojom instagramovom účte viac ako 170 000 predplatiteľov. Hovorí, že je to pre neho príležitosť byť kreatívny a zabávať sa, ale cíti sa rád, keď sa občas stretne so svojimi sledovateľmi, ktorí mu ďakujú za to, čo robí, hovorí, že sú inšpiratívni. Svoje polonahé fotky zverejňuje takmer denne, no uvádza, že na svojom profile nikdy nebol nahlásený kvôli nahote.

Balzam a oleje na bradu od Anthonyho Varrecchia

V roku 2017 Anthony uviedol na trh svoj vlastný rad balzamov na bradu, olejov a iných produktov na vlasy: „Vždy som mal záujem o produkty na úpravu vlasov, takže som bol nadšený, keď ma môj obchodný partner Michael Walton-Jones našiel na sociálnych sieťach a predstavil mi so mnou s touto príležitosťou“.

Rad začínal iba tromi produktmi – olejmi Bourbon & Smoke a Tequila a eukalyptovým balzamom, no odvtedy sa rozšíril o niekoľko ďalších produktov.

Osobný život, priateľ Mark Frazer

Neskorý prvý manžel

Anthony vyšiel, keď mal okolo 35 – vždy sa cítil vystrašený a nepohodlný podeliť sa o podrobnosti o svojej sexualite: „Záležalo mi na tom, čo si o mne bude myslieť rodina, priatelia a iní,“ povedal o svojich obavách v rozhovore pre Attitude v roku 2017. Povedal to však svojim priateľom a rodine a odozva bola väčšinou pozitívna. V roku 2000 sa Anthony stretol s osobou, ktorú si chcel vziať, a on a jeho priateľ sa v roku 2001 zaregistrovali ako domáci partneri, v lietadle smerovali do San Francisca a cestovali po krajine a hľadali miesto, kde by sa mohli legálne zosobášiť – v roku 2002, zaregistrovali sa ako občianske združenie vo Vermonte.

Pár NYC Boys ~ naši na večer, aby sme si mohli pozrieť predlisok @gsouke62 na @theduplex_nyc! Toto je čarovný večer!

pridané Anthony Varrecchia na Nedeľa 24. novembra 2019

Zákony sa zmenili a nakoniec sa oficiálne vzali v roku 2008 v Kanade, avšak Anthonyho manžel zomrel niekoľko týždňov nato pri autonehode – Anthony bol zničený, jeho srdce totálne zlomené, myslel si, že nemôže žiť a už nikdy nebude milovať. . „Bolo to také traumatické, že mnoho rokov po jeho smrti ma to ovplyvňuje dodnes. Nehoda mi obrátila život naruby. Veril som, že nie je možné znova milovať,“ spomína na tie dni. Neskôr priznal, že fitness mu veľmi pomohlo nájsť ďalší zmysel života.

Súčasný priateľ Mark Frazer

Anthonymu trvalo 10 rokov, kým sa spamätal zo smrti svojho prvého manžela. Na jednom zo svojich natáčaní stretol kaderníka menom Marka Frazer a začali spolu chodiť v roku 2018. Mark teraz robí pre Anthonyho všetku starostlivosť a veľa cestujú po celom svete. Anthony povedal, že je to jeho prvý vzťah po manželovi.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

 • Anthonyho obľúbené speváčky sú Madonna a Donna Summer.
 • Jeho obľúbenou herečkou je Bette Davis, za najlepší film všetkých čias považoval film Now, Voyager (1942) (Bette tam hrala Charlotte Vale).
 • Anthony sa chce naučiť hrať na klavíri a dúfa, že ho to naučí jeho priateľ Mark, keďže je skúsený hráč na klavír.
 • Ikonami štýlu Anthonyho sú Tony Ward a Tom Ford.
 • Nikdy neopúšťa svoj dom bez hydratačného krému.
 • Vždy nosí Rolexky a prsteň, ktorý mu dal jeho zosnulý manžel, keďže sú to dva hmotné statky, ktoré pre neho znamenajú najviac.
 • Jednou z jeho obľúbených skladieb, ktoré počúva, keď má dobrú náladu, je Nasty Girls od Vanity 6.
 • Počas stredoškolských rokov sa veľa venoval tesárstvu.
 • Vlastní psa menom Golda a spolu s Markom spravujú jeho instagramový účet.
 • Anthony vlastné vydanie časopisu Interview z novembra 1985 s podpismi Andyho Warhola, Richarda Bernsteina a Harrisa Glenna Milsteada známeho ako Divine, populárneho amerického herca, drag queen a autora.
 • Anthony rád trávi čas na slnku, takže park alebo pláž sú pre neho ideálne miesta.
 • Keď má pokojný večer, dopraje si pohár červeného vína, olivy a syr.

Vzhľad, štýl oblečenia

Anthony má strieborné sivé vlasy, fúzy a bradu a tmavohnedé oči. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,79 m) a váži okolo 187 libier (85 kg). Čo sa týka štýlu oblečenia, jeho vizitkou je veľký chlpatý klobúk. K džínsovým overalom rád nosí biele tričká, ale aj kožuchy.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok Anthonyho odhaduje na približne 1 milión dolárov.