Naked Truth Of Hallie Jackson – Baby’s Daddy je Frank Thorp

ObsahKto je Hallie Jackson? Wiki Bio

Hallie Marie Jackson sa narodila v Yardley v Pensylvánii v USA 29. apríla 1984 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Hallie je novinárka, známa najmä tým, že pracuje v NBC News ako ich korešpondentka v Bielom dome.

Raný život a vzdelanie

Hallie bola vychovaná v Yardley jej otcom Davidom Jacksonom, ktorý bol novinár, a jej matkou Heidi, ktorá pracovala v miestnom divadle. Hallie nemá žiadnych súrodencov, ale vyrastala okolo svojich priateľov zo susedstva, ktorí chodili na strednú školu v Pennsbury.

Hallie počas dospievania snívala o tom, že sa stane modelkou a herečkou, ale to sa zmenilo, keď začala pomáhať svojej kamarátke, ktorá bola členkou školského rozhlasového programového tímu. Po imatrikulácii sa Hallie zapísala na Univerzitu Johnsa Hopkinsa, kde bola členkou spoločnosti Phi Beta Kappa a kde v roku 2006 ukončila bakalársky titul v odbore politológia. Počas štúdia na univerzite bola aj fyzicky aktívna, keďže hrala futbal a volejbal.

Kariéra novinára

Po promócii sa Hallie presťahovala do Salisbury v štáte Maryland, kde niekoľko mesiacov pracovala vo WBOC-TV a potom sa presťahovala do Doveru v Delaware, kde pracovala ako reportérka.

O rok neskôr sa presťahovala do Hartfordu, zatiaľ čo rok 2008 strávila prácou v New Haven, Connecticut. Presťahovala sa ešte niekoľkokrát, kým bola pozvaná pracovať pre Hearst Corporation vo Washingtone, D.C. a potom, čo tam zostala dva roky, začala pracovať pre sieť NBC News ako ich novinárka a reportérka v teréne. Získala uznanie po tom, čo informovala o Tedovi Cruzovi, ktorý sa rozhodol kandidovať na prezidenta USA, a v auguste 2016 dostala Hallie ponuku, aby zakotvila v programe MSNBC Live, ktorý sa vysielal o 13:00.

Hallie sa v USA stala trochu populárnou po tom, čo ju začiatkom roka 2017 vybrali, aby slúžila ako hlavná korešpondentka Bieleho domu, pričom rovnakú pozíciu zastáva už viac ako tri roky, pričom ju možno vidieť aj ako moderátorku niekoľkých relácií MSNBC a NBC. pretože slúži aj ako výplňová kotva.

Milujte život a vzťahy. Otec dieťaťa je Frank Thorp

Hallie bola vydatá Doug Hitchner , muža, ktorého spoznala, keď obaja študovali na Johns Hopkins University.

Boli spolu niekoľko rokov, kým ju Doug v apríli 2011 požiadal o ruku a ich svadba sa konala v októbri 2011 v Perkasie v okrese Bucks v Pensylvánii za účasti len ich najbližších priateľov a rodiny. Hallie porodila ich dve dcéry v rokoch 2012 a 2013, no s Dougom sa v roku 2014 rozviedli, pričom uviedli „neprekonateľné rozdiely“.

V roku 2016 začala Hallie chodiť s Frankom Thorpom, ktorý je reportérom a producentom, v súčasnosti pracuje pre NBC News, a 17. novembra 2019 Hallie potvrdila, že títo dvaja čakajú svoje prvé dieťa. porodila ich dievčatko dňa 10. marca 2020.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

zatiaľ naše najlepšie dobrodružstvo. cc: @frankhorpv

Príspevok zdieľaný používateľom Hallie Jacksonová (@hallie_gram) 17. novembra 2019 o 6:16 PST

Rodina má aj ďalšieho člena – psíka, ktorý bude vyrastať po boku ich dcéry, pretože Hallie verí, že dieťa vyrastajúce po boku zvieraťa bude psychicky zdravšie.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Hallie je cestovanie a pracovne sa pohybovala po USA a za zábavou bola aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Anglicko, Francúzsko a Taliansko – jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride.

Rád pozerá filmy neskoro v noci, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Matt Damon, Sean Penn a Emma Watson a niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Chyť ma, ak to dokážeš, Hromnice a franšízový Harry. Potter.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má domáce zviera francúzsky buldog ktoré možno často vidieť na jej obrázkoch na Instagrame. Hallie je fyzicky aktívna a rada hrá rôzne športy – zima je jej obľúbeným ročným obdobím, pretože je vášnivou lyžiarkou a snowboardistkou, pričom rada lezie na hory s primeraným vybavením, ako aj lezie po skalách.

Hallie Jacksonová

Vzhľad a čistý majetok

Hallie má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,67 m, váži okolo 56 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 36-25-36. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Frank Thorp, partner Hallie a otec jej dieťaťa?

Frank Thorp sa narodil v roku 1984 v Morgantowne v Západnej Virgínii – jeho otec bol obchodník a matka bola televízna reportérka, nemá súrodencov.

Navštevoval miestnu strednú školu v Morgantowne a potom sa zapísal na West Virginia University v roku 2002, kde v roku 2007 ukončil bakalársky titul, zatiaľ čo v roku 2005 strávil jeden semester štúdiom psychológie na Aalborg University v Dánsku. V roku 2007 Frank strávil semester štúdiom komunitného rozvoja na Stellenbosch University v Južnej Afrike.

Počas štúdia začal svoju kariéru reportéra v máji 2004, keď začal pracovať ako stážista v NBC News a zostal tam štyri mesiace, než pokračoval v stáži v NBC4, rezervoval si rozhovory, objavoval príbehy a pomáhal reportérom v lúka.

V septembri 2005 nastúpil do WWVU Radio, kde slúžil ako ich rozhlasový reportér na nasledujúcich 20 mesiacov a potom sa opäť pripojil k NBC News v apríli 2007, kde strávil dva mesiace ako výskumník Today Show, kým sa stal ich asistentom.

V januári 2009 sa Frank pripojil k CBS News, keď mu bola ponúknutá pozícia pridruženého producenta, a bol s nimi rok, kým sa vrátil do NBC News, aby slúžil ako ich producent na Haiti. Uznanie si získal po tom, čo v júni 2011 začal pracovať ako producent v Snemovni reprezentantov pre NBC News, než v septembri 2014 prešiel do funkcie producenta v Senáte a off-air reportéra a rovnakú pozíciu zastáva dodnes.