Naked Truth Of Bree Turner – Čo robí dnes? Wiki

Bree Turner je americká herečka a profesionálna tanečnica narodená 10. marca 1977 v Palo Alto, Kalifornia, USA. Najviac ju preslávili úlohy vo filmoch Grimm a Bring It On Again.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Bree Nicole Turner sa narodila ako prvé zo štyroch detí Diane a Kevina Turnerových. Má troch mladších bratov, ktorí stále žijú v Danville. Kvôli práci svojho otca – je bývalým obrancom v rôznych tímoch Národnej futbalovej ligy (NFL) – počas detstva veľa cestovala. Keď bola veľmi mladá, presťahovala sa do Danville v Kalifornii a navštevovala strednú školu v Stone Valley av roku 1995 absolvovala vysokú školu v Monte Vista. Počas detstva sa stala súťažnou korčuliarkou na kolieskových korčuliach.

Po imatrikulácii sa presťahovala do Los Angeles, kde navštevovala Kalifornskú univerzitu v Los Angeles (UCLA).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dámy, tieto ružové šaty a lichotivé stropné osvetlenie môžu byť vaše pri najbližšom mamografickom vyšetrení! Nezabudnite si naplánovať ten svoj, keď je čas! ‍❤️‍‍

Príspevok zdieľaný používateľom Bree Turnerová (@realbreeturner) 23. augusta 2019 o 12:48 PDT

Čoskoro však objavila svoju skutočnú vášeň v tanci a zanechala tam štúdium, presťahovala sa do Londýna na King’s College a zapísala sa na hodiny tanca a herectva.

Kariéra

tanečnica

Počas štúdia na UCLA ju objavil tanečný agent a vďaka tomu bola obsadzovaná ako záložná tanečnica v rôznych filmoch ako My Best Friend’s Wedding a The Big Lebowski. Objavila sa v niekoľkých ďalších televíznych reláciách a v reklamných spotoch pre Hyundai, Dr. Pepper a ďalších.

Herečka

Po dosiahnutí mierneho úspechu ako tanečnice sa Bree zúčastnila konkurzu na herecké úlohy v rôznych úspešných filmoch. Jej herecký debut prišiel s Deuce Bigalow: Muž Gigolo ako Allison the Fish Girl a potom ako Tiffany v Sorority Boys.

V roku 2004 bola obsadená do úspešného Prineste to znova ako hlavná roztlieskavačka Tina Hammersmith, jedna z jej doteraz najznámejších postáv a jej prvá hlavná rola.

Turnerova kariéra herečky zahŕňa úlohy v rôznych televíznych reláciách zo začiatku roku 2000: ako Marjorie v Good Girls Don’t... v ôsmich epizódach seriálu, potom v sitcome pre tínedžerov USA High, MTV’s Undressed, Moesha, Spin City a Sex, Love & Secrets.

Okrem toho hrala v rôznych televíznych filmoch ako 1/4life a Flirt a objavila sa v niekoľkých nezávislých projektoch: v ocenenom filme The Quest for Length, ako Kristy James vo videu Backyard Dogs a ako Maya Taylor vo filme True. Vinyl z roku 2004.

Niektoré ďalšie nezabudnuteľné filmy, v ktorých hrala, sú Jewtopia a Smashed, oba v roku 2012.

Nedávne roly

V roku 2013 bola Bree obsadená do fantasy seriálu Grimm. Jej rola Rosalee Calvert, človeka, ale aj tvora podobného líške, bola opakujúcou sa postavou počas šiestich sezón seriálu. Šou bola označená ako nová dráma číslo 1 od ABC pre jej vysokú sledovanosť a pokračovala v zhromažďovaní veľkých divákov celé roky až do svojho konca 31. marca 2017. Na otázku o seriáli povedala: „Milujem túto show. Jeho tvorcami sú títo krásni fantasy geekovia, ktorí neustále tvoria a žijú v tomto novom svete.

Nielenže postava Rosalee priniesla Turnerovi viac uznania ako ktorákoľvek iná, ktorú hrala predtým, je to aj rola, ktorú si zamilovala: „Som do Rosalee zamilovaná. Som taká hrdá na ňu a jej cestu a jej rast od prvej do šiestej sezóny, rovnako ako žena, ako človek, profesionálne... a jej odvaha a súcit sú len jednou z mojich obľúbených častí na nej.“

Po skončení Grimmovej bola Bree obsadená do dvoch krátkych filmov: Boxovacie vrece v roku 2018 a I'm F%$#ing Fine v roku 2019. Okrem toho sa krátko objavila v rôznych seriáloch: ako Sarah v jedinej epizóde 9-1- 1 a ako Granya Marcil v dvoch epizódach Zákona a poriadku SVU.

V súčasnosti sú Turnerovými projektmi televízny film Sklenené domy a krátky film Me Too Nice.

Osobný život

Svadba: 2008

Bree sa vydala za ortopedického chirurga Justina Salimana v roku 2008. Židovský svadobný obrad sa slávil v Casa Del Mar v Kalifornii a pár si zvolil svadobnú tému ako náhodu, pretože podľa Breeových slov opísal svoj vzťah s manželom: ‚bol to osud, že sa naše cesty v živote skrížili‘.

Bree Turnerová

Bree spočiatku chcela šaty v štýle Carolyn Bessette-Kennedy. Jej pozornosť však upútalo Labutie jazero, šaty od návrhárky Monique Lhuillier, ktoré mali 14 vrstiev tylu a priliehavý živôtik. Keď to vyskúšala, vedela, že je to pre ňu to pravé: 'Cítila som sa taká krásna a zábavná, dievčenská a svadobná, keď som si obliekla tie šaty - okamžite som sa začala točiť a tancovať a pomyslela som si: 'Toto musí byť ono' .“ Šaty skombinovala s kyticou z ruží, sladkého hrášku a frézií.

Svadobná torta vytvorená v obchode Nancy Kay bola pripravená s čokoládou a ovocím na základe petície páru a jej ružová farba ladila so svadobnou výzdobou.

deti

Bree a jej manžel Justin privítali svoje prvé dieťa v roku 2010, keď sa im 29. júna narodila dcéra Stella Jean. O dva roky neskôr sa 12. septembra narodil chlapec, ktorému dali meno Dean.

Avšak, Manželstvo páru sa skončilo v roku 2018 keď Turner takmer po desaťročí manželstva požiadal o rozvod. V dokumentoch boli ako dôvod rozchodu uvedené „neprekonateľné rozdiely“. Turner požiadala a získala starostlivosť o ich deti spolu s manželskou podporou od svojho bývalého manžela.

Záľuby

Okrem lásky k tancu a korčuľovaniu je Turner tiež hráčkou. Medzi videohry, s ktorými vyrastala, zaradila Mario Bros a Track & Field: „Bola som veľmi dobrá.

Nemám v úmysle zostarnúť, ale každý deň som prišiel domov, išiel som rovno do svojho Nintenda a rozhýbal som ho. Okrem toho má rada aj PlayStation.

Čistá hodnota

Bree Turner má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 3 milióny dolárov od roku 2020, čo je výsledkom jej úspešnej práce tanečnice a hollywoodskej herečky.

Vzhľad

Bree Turner je žena bieleho etnika, ktorá má hnedé vlasy a oči. Jej hmotnosť nie je známa, ale meria 1,73 m. Vďaka svojej dlhoročnej práci profesionálnej tanečnice si zachovala štíhlu, fit a elegantnú postavu.

Zaujímavosti

Objavila sa na obálke prvého vydania Play 360 DVD Magazine v roku 2003.

Na svojej svadbe nechala svoje družičky vybrať si šaty. Darovala im tiež jedinečné náhrdelníky s vyrytým slovom „láska“ a dátumom svadby.

Sesternica jej bývalého manžela Elana prečítala na Breeinej svadobnej hostine báseň Pabla Nerudu.

Turner účinkoval po boku veľkých hollywoodskych mien ako Jennifer Lopez a Gerard Butler.

Via: Bree Turner – Ďalšia profesionálna fotografia. ❤️

pridané Fanúšikovská stránka Silasa Weira Mitchella na Streda 7. júna 2017

Počas natáčania Grimmovej sa Turnerová podelila o niekoľko myšlienok o tvrdom postavení matky a zároveň profesionálnej herečky: „Som jediná z hereckého obsadenia, ktorá má deti, a niekedy to všetko držím pokope. kožu mojich zubov. Je to ťažké, ale každým dňom je to o niečo jednoduchšie. Milujem byť mamou a doteraz som mala šťastie a mohla som robiť oboje.

Čítala pôvodné rozprávky bratov Grimmovcov – z ktorých je Grimm inšpirovaný – keď bola veľmi mladá : ‚Keď som mal sedem, moja stará mama mi darovala starý súbor príbehov o Grimmovi a ja som sa ich nevedel nabažiť kvôli tomu sadistickému temnému podhubiu. Keď ste dieťa, je to jednoducho nesprávne a zaujímavé. Sú stvorené na to, aby sa dostali do vášho sebavedomia.“