• Hlavná
  • Herci
  • Naked Truth Of Bitty Schram – aka Sharona Fleming vo filme „Monk“

Naked Truth Of Bitty Schram – aka Sharona Fleming vo filme „Monk“

Obsah

Kto je Bitty Schram? Wiki Bio

Elizabeth Natalie ‚Bitty‘ Schram sa narodila v r Pohorie , New Jersey USA, 17. júla 1968, takže jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie stvárnením Sharon Fleming v seriáli Monk.

Detstvo a vzdelanie

Bitty bola vychovaná spolu so svojím súrodencom v Mountainside ich otcom, ktorý bol tenistom a ich matka, ktorá bola bankárkou, sa obaja rozviedli, keď mala Bitty 10 rokov. Vyrastala s túžbou stať sa herečkou, pozerajúc filmy a televízne seriály s rodičmi, ale po zápise na miestnu strednú školu začala Bitty hrať tenis a vynikala v ňom , víťazné súťaže organizované v New Jersey.

Bitty Schram: TTM

pridané Markova autogramiáda na Nedeľa 21. augusta 2016

Zároveň bola členkou školského dramatického krúžku a účinkovala vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali.

Po imatrikulácii dostala Bitty ponuku od University of Maryland študovať tam zadarmo, ak by hrala za ich tenisový tím. Pokračovala v práci na svojich hereckých schopnostiach a v roku 1990 ukončila bakalársky titul.

Úlohy vo filmoch

Bitty pracovala na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživila, predtým ako debutovala vo filme ako Terry v kriminálnej dráme Fathers & Sons v roku 1992, po ktorej nasledovali úlohy vo filmoch A League of Their Own, The Night We Never Met a My Family Treasure. .

Uznanie získala v roku 1994, keď stvárnila Flo v komediálnom filme Chasers, po ktorom nasledovala jej hlavná úloha vo filme Full Cycle.

Bitty bola chválená za stvárnenie Amy v erotickom thrilleri Caught v roku 1996, v ktorom hrali Edward James Olmos, Arie Verveen a Maria Conchita a ktorý sleduje aféru vydatej ženy s mužom, ktorý sa práve presťahoval do jej mesta. V tom istom roku sa Bitty objavila vo filmoch The Pallbearer, Marvin's Room a One Fine Day, ale jej ďalší pozoruhodný výkon bol v romantickej komédii Kissing a Fool v roku 1998, v ktorej hrali David Schwimmer (hviezda sitkomu Priatelia), Mili Avital. a Jason Lee, a ktorý sleduje muža, ktorý presvedčí svojho najlepšieho priateľa, aby sa pokúsil zviesť jeho snúbenicu.

Ďalej sa objavila vo filmoch Kleopatrin druhý manžel v roku 1998, The Tag v roku 2001 a Bezpodmienečná láska v roku 2002. Niektoré z neskorších vystúpení Bitty vo filmoch boli vo filmoch The Sure Hand of God v roku 2004, A-List v roku 2006 a Moments of Clarity v roku 2016, za čo bola spoločne nominovaná na Maverick Movie Award za najlepší herecký výkon v súbore. Hrala aj v niekoľkých hrách na Broadwayi, vrátane Smiech na 23. poschodí, ktorý sa stal hitom, zatiaľ čo hrala aj v mnohých hrách mimo Broadway, medzi inými napríklad Blackout a Slow Dance on the Killing Ground.

Úlohy v televíznych seriáloch

Bitty debutovala v televíznom seriáli v Long Island Forever v roku 1995 a potom bola obsadená do úlohy Ani v epizóde Gee Your Hair Smells Evil v nadprirodzenom komediálnom seriáli G vs E v roku 1999.

Objavila sa v jednotlivých epizódach seriálov Strong Medicine a Roswell a potom bola pozvaná hrať ako Rita v troch epizódach seriálu Felicity v rokoch 2001 a 2002.

Bitty sa celosvetovo preslávila po tom, čo začala hrať Sharonu Fleming v komediálnom detektívnom seriáli Monk, v ktorom hral Tony Shalhoub ako Andrian Monk, ako aj Jason Gray-Stanford a Ted Levine, a ktorý sleduje detektíva zo San Francisca, ktorý trpí obsedantno-kompulzívnou porucha. Bitty točila pre seriál v rokoch 2002 až 2009 a bola nominovaná na Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli (komédia alebo muzikál).

V roku 2005 sa objavila v epizóde Exile on Main Street sitcomu Kitchen Confidential, zatiaľ čo ďalšie vystúpenia v televíznych seriáloch boli vo filmoch Thief v roku 2006 a Ghost Whisperer v roku 2009.

Milujte život a vzťahy

Internetom koluje veľa fám týkajúcich sa Bittyho sexuálnej orientácie a toho, či je alebo nie je vydatá žena. Podrobnosti zo svojho osobného života si necháva pre seba odkedy začala hrať, ale predpokladá sa, že mala pomer s Tonym Shalhoubom po boku ktorého si zahrala v seriáli Monk. Tony sa oženil so svojou manželkou Brooke Adamsovou v roku 1992 dlho predtým, ako bol spojený s Bitty, a hoci mnohí ľudia stále veria, že Tony a Bitty mali úlet, obaja tieto klebety popreli.

Tony je stále ženatý s Brooke a majú spolu dve deti. Povráva sa tiež, že Bitty je lesbička a bolo vidno, že je príliš blízko so ženou, zatiaľ čo iné povesti tvrdia, že sa niekedy v roku 2016 vydala za svojho miláčika z vysokej školy, ale drží svojho manžela mimo centra pozornosti. Zdá sa, že Bitty je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Bitty vo svojom voľnom čase rada číta a dvaja z jej obľúbených spisovateľov sú J.K. Rowling a Agatha Christie, zatiaľ čo medzi jej obľúbené knihy patria Pán prsteňov, Harry Potter a Vražda v Orient Expresse.

Pokiaľ ide o hercov a herečky, má svojich obľúbených, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Počiatok, Ostrov uzávierky a Diabol nosí Pradu. Bitty vo svojich 20 a 30 rokoch rada cvičila a každý týždeň mala dva až štyri tréningy v posilňovni, pričom hrala aj tenis a stolný tenis, do posilňovne však už nechodí, ale stále si občas zahrá tenis. .

Je milovníčkou zvierat a medzi jej obľúbené patria kone a psy.

Bittyho hlavným koníčkom je cestovanie a bola po celých USA, väčšinou kvôli práci, ale pre potešenie navštívila niekoľko krajín v Európe, ako napríklad Švajčiarsko, Anglicko a Francúzsko, zatiaľ čo jej vysnívanou destináciou sú Benátky v Taliansku.

Vzhľad a čistý majetok

Bitty má 51 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,64 metra a váži okolo 58 kg.

Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov.