Naked Truth Of Anastasia Kvitko – 10,8 miliónov sledovateľov na Instagrame

Anastasia Kvitko je instagramová senzácia a populárna fitness modelka, ktorá prišla z Ruska dobyť módny a modelársky priemysel v USA. Od roku 2013 úspešne rozvinula svoj účet na Instagrame a na svojom profile má takmer 11 miliónov odberateľov.

ObsahRaný život a rodina

Anastasia Kvitko sa narodila 25. novembra 1994 v Kaliningrade v Rusku, má teda ruskú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Strelec. Jej rodina stále žije v Rusku, zatiaľ čo Anastasia vždy snívala o odchode do západných krajín. Keď bola dieťa, veľa sa venovala atletike, ale tiež snívala o tom, že bude modelkou, a dokonca v tínedžerských rokoch absolvovala niekoľko kurzov modelovania.

pridané Anastasia Kvitková na štvrtok 28. mája 2020

Vzdelanie

Anastasia zmaturovala na miestnej strednej škole v Kaliningrade v roku 2011. Nikdy nenastúpila na žiadnu vysokú školu ani univerzitu, pretože sa presťahovala do Moskvy, keď mala 17 rokov, aby sa venovala svojej modelingovej kariére, takže na štúdium nemala čas.

Kariéra

Začiatok kariéry modelky

Keď si Anastasiu čoskoro všimol populárny fotograf Anvar Norov, ktorý videl jej fotografie na ruskej sociálnej sieti VKontakte. Navrhol jej, aby s ním spolupracovala, a v roku 2013 začala spolupracovať ako profesionálna modelka s miestnymi modelovými agentúrami a fotografickými štúdiami. Koncom roka 2015 dostala Anastasia ponuku od značky Kanye West Clothing a presťahovala sa do USA, pričom dostala aj ďalšie ponuky od iných odevných značiek a spoločností.

Začiatkom roku 2016 žila Anastasia v Miami, no potom sa presťahovala do Los Angeles, no nezabudla na ňu ani jej domovina, kde bola podľa verzie označená ako №3 na zozname najsexi ruských žien roka. Maxima Ruska – populárna speváčka Vera Brežneva nie je po prvý raz na čele rebríčka. Podpísala tiež zmluvu s Eliyou Cioccolato, populárnou značkou plaviek, inzerujúcou ich nový rad plaviek.

Objavenie sa v hudobnom videu IAmChino, Pitbull a Yandel

V júli 2016 vydal IAmChino svoje hudobné video k singlu Ay Mi Dios, ktorý predtým získal cenu Lo Nuestro za mestskú spoluprácu roka.

Spolu s IAmChino sa vo videu objavili takí populárni rapperi a hip-hoperi ako Yandel, Pitbull a Chacal. Anastasia stvárnila milenca IAmChina, ktorý ho podvádzal, keď tancoval s iným chlapom a bozkával ho, pričom bol prichytený a zajatý priateľom IAmChina. Podľa zápletky videa žiarlivosť prinútila IAmChina zavraždiť svoju nevernú milenku, takže Anastasiina postava odpočívala na konci hudobného videa vo vani a IAmChino sa modlil nad jej telom. The video dosiahla 570 miliónov videní na YouTube a pomohla Anastasii rozvinúť jej kariéru modelky. Bola tiež pozvaná do talkshow Un Nuevo Día, aby sa podelila o svoje emócie zo spolupráce s IAmChico a Pitbull, a tiež sa objavila ako hosť v šou MTV Wild’N Out.

Instagramová senzácia, prezývaná ruská Kim Kardashian

Hneď ako sa Anastasia presťahovala do USA, založila si svoj účet na Instagrame, na svojom profile uverejňovala explicitné fotografie a za rok prilákala viac ako dva milióny sledovateľov. Využila svoj profil na sociálnych sieťach na podpisovanie ďalších obchodných zmlúv so značkami ako FashionNova Curve, XibionAmerica a mnohými ďalšími.

Keďže Anastasiine krivky sa podobali na postavu Kim Kardashian, tieto dve krásky sa porovnávali veľmi často. Anastasia priznala, že sa jej páči Kim, no bola si istá, že sa vôbec nedajú porovnávať: „Páči sa mi Kim Kardashian, ale nemám rada, keď ma s ňou porovnávajú – je ďaleko za mnou,“ povedala Anastasia bez škrupúľ.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Outfit @prettylittlething

Príspevok zdieľaný používateľom A (@anastasiya_kvitko) 11. mája 2020 o 10:54 PDT

Dôvod takého odvážneho vyhlásenia bol jednoduchý: Anastasia stále trvá na tom, že nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu. Jej krivky spôsobili, že ju stiahli mnohé modelové agentúry, keďže nechcela zoštíhliť len na ich žiadosť. Naopak, Anastasia je hrdá na to, že má takéto krivky, a odmietla sa zmeniť.

Od mája 2020 má Anastasia na svojom instagramovom účte takmer 11 miliónov sledovateľov, jej popularita jej pomohla podpísať komerčnú zmluvu so značkou fitness produktov Bang Energy a do konca roka 2019 sa Anastasia stala elitou. Model značky.

Naozaj podstúpila niekoľko plastických operácií?

Niekoľko plastických chirurgov vyvrátilo Anastasiine tvrdenia, že má „čisto prirodzené telo“.

Podľa odborníkov názor z ruského chirurgického centra TecRussia Anastasia podstúpila viacero plastických operácií, keď lekári porovnávali jej fotografie 2010 s aktuálnymi zábermi, ktoré zverejnila na svojom instagramovom účte: „Je jasné, že Anastasia mala na prsiach minimálne dva a pravdepodobne ešte viac plastických zákrokov, keďže veľkosť, ktorú má teraz, je oveľa väčšia ako v roku 2011, zatiaľ čo koža sa musí za pár rokov prispôsobiť zmene veľkosti implantátov,“ komentovali fotografie Anastasie odborníci. Chirurgovia tiež pochybovali, že má prirodzené boky, keď ju porovnávali fotografie v rokoch 2012 a 2016 je rozdiel dramatický a evidentne bol dosiahnutý pomocou plastickej chirurgie: „Skutočne pochybujeme, že Anastasia dosiahla svoju formu iba dôsledným cvičením v posilňovni, pretože mohla zmeniť formu a úľavu spodnej časti tela. späť by však nikdy nedokázala zmeniť veľkosť tak ako ona, údajne iba cvičiť.

The fotografie Anastasia, ako si užíva voľný čas na pláži, tiež prinútila jej sledovateľov pochybovať o jej slovách – veľa celulitídy a uvoľnená koža ich prinútila myslieť si, že necvičí toľko, ako tvrdí.

Osobný život

Anastasia skrýva akékoľvek informácie o svojich minulých alebo súčasných vzťahoch a doteraz si ju nevšimli v žiadnych záležitostiach. Raz v komentároch k jednému zo svojich príspevkov na Instagrame uviedla, že sa plne sústredila na svoju kariéru a nechcela tráviť čas vzťahmi, pretože bola príliš mladá na to, aby si vybudovala rodinu. Vzťah bez toho, aby sa v budúcnosti stal rodinou, nie je pre ňu.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Keďže Anastasia trvá na tom, že nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu, tvrdí, že jej krivky sú výsledkom správnej zdravej výživy. Neje žiadne mäso ani kuracie mäso, hoci nespomenula, či jedáva nejaké morské plody. Anastasia sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a výrobkom s cukrárskym cukrom. Do posilňovne chodí štyrikrát do týždňa. Jej idoly sú Nicki Minaj, Beyoncé a Kim Kardashian, aj keď neznáša porovnávanie s tou druhou. Anastasia raz povedal Daily Mail UK, že bola okradnutá, keď žila v Miami. Anastasia, keď sa jej vyhrážali zbraňou, pochybovala, že urobila správne rozhodnutie, že opustila svoju vlasť a presťahovala sa do USA, no keď sa spamätala zo šoku, pochopila, že to bol len incident a nebola to jej chyba.

Anastasiin obľúbený herec je Kevin Spacey a jej obľúbená herečka je Scarlett Johansson. Jej obľúbeným cestovateľským cieľom je Dubaj. Medzi jej záľuby patrí cestovanie, párty a nakupovanie.

Vzhľad

Anastasia má prirodzene hnedé vlasy, ktoré má rada prefarbené na blond alebo dokonca studenú platinovú blond, má hnedé oči. Anastasia je vysoká 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 148 libier (67 kg), jej vitálne štatistiky sú 39-27-42.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Anastasie je okolo 2 milióny dolárov. Jej instagramový účet je pre Anastasiu silným zdrojom príjmov, pretože za jeden sponzorovaný príspevok tam zarobí až 36 000 dolárov.