Najsmrteľnejší úlovok Dcéra Siga Hansena – Životopis Mandy Hansenovej

ObsahKto je Mandy Hansen?

Mandy Hansen sa narodila v roku 1996 v Spojených štátoch amerických. Je rybárkou, osobnosťou televíznej reality show a zástupnou kapitánkou, ktorá je tiež známa ako nevlastná dcéra hviezdy televíznej reality show Sig Hansen. Duo otec-dcéra je pravidelnou súčasťou šou Discovery Channel Deadliest Catch, pričom jej otec je pri šou od jej vzniku.

Čistá hodnota Mandy Hansenovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Mandy Hansen odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobený prevažne úspešnou kariérou v rybolove. Lov krabov, makrel a tresiek patrí medzi najlukratívnejšie činnosti, na ktorých pracujú.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Krásny piatok vám všetkým 🤗 #weekendvibes

Príspevok zdieľaný používateľom 🇳🇴Mandy Hansen🇳🇴 (@mandyhansennw) 6. marca 2020 o 21:05 PST

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho otca, keďže Sig má čisté imanie odhadované na viac ako 3 milióny dolárov.

Rodina a raný život

Mandy vyrastala v rodine rybárov, ktorých pôvod siaha k rybárom z Nórska. Jej pradedo a starý otec pomáhali na Aljaške ako priekopník v love druhu krabov opilio. Pred popularizáciou lovu krabov opilio mali krabie lode často iba sezónu na rybolov koncom roka, ale tento nový spôsob znamenal, že mohli loviť po celý rok. Dnes môžu rybári krabov na Aljaške stráviť na mori až 10 mesiacov ročne v závislosti od ich úlovku.

Bola tiež vystavená tomu, že niektoré časti svojho života mala pred kamerou, pričom obaja jej rodičia boli zapojení do reality série Deadliest Catch. Predpokladom show je, že lov krabov môže byť jednou z najsmrteľnejších profesií na svete kvôli prostrediu, drsným poveternostným podmienkam a ťažkostiam, ktoré si táto práca vyžaduje. Štatistiky ukázali, že zranenie a dokonca smrť môžu byť častými správami, pokiaľ ide o prácu. Prehliadka sleduje niekoľko lodí a posádok, ktoré sa snažia vyťažiť maximum z rybárskej sezóny v nádeji, že sa dostanú na vrchol, pokiaľ ide o zárobky.

Vzdelávanie a rybárska kariéra

Mandy vyrastala po boku sestry – obe boli adoptované Sigom, keď sa oženil s ich matkou June. Sestry majú nevlastného súrodenca zo skoršieho manželstva ich otca. S otcovou vášňou pre rybolov sa obaja už v mladom veku naučili zručnostiam, ako je chovanie. Na rozdiel od svojej sestry chcela Mandy nasledovať kroky svojho otca a po ukončení vysokej školy sa zapísala na námornú akadémiu.

Chcela dokázať, že je zručná a dobre informovaná, aby ju ostatní členovia posádky uznali.

Pred dokončením svojho vzdelania slúžila ako palubný pomocník u svojho otca a od detstva sa sporadicky objavovala na Deadliest Catch. Potom sa stala členkou štábu svojho otca na plný úväzok a odvtedy je neustále prítomná v televízii. Bola dokonca jedna príležitosť, kedy si to vzala kapitán prácu od svojho otca, ktorý trpel niekoľkými zdravotnými problémami.

Otec – povedz Hansen

Sig sa začal učiť rybárskemu remeslu počas raného dospievania, keď slúžil na otcovej lodi ako palubný pomocník. V priebehu rokov sa vypracoval na vyššiu úroveň, kým sa stal pomocným kapitánom.

Úlohou kapitána je prevziať úlohu kapitána v krátkych rybárskych sezónach, keď si kapitáni dajú prestávku. To rozvinulo jeho vodcovské schopnosti a keď dosiahol vek 24 rokov, stal sa skúseným kapitánom na plný úväzok. Jedným z jeho najväčších úspechov je bezpečnosť posádky, pričom Northwestern hlási najnižšiu mieru zranení počas jeho pôsobenia.

Uprednostnil bezpečnosť a znižovanie rizika, čo viedlo k žiadnym úmrtiam viac ako dve desaťročia, kým sa pripojil k Deadliest Catch. Vďaka svojim skúsenostiam a zručnostiam v oblasti bezpečnosti sa stal technickým poradcom a producentom relácie a pripojil sa k svojej manželke, ktorá má tiež televízne skúsenosti.

Drží aj rekordy za najvyššie zárobky a celkovo najťažší úlovok v šou. Neskôr napísal autobiografickú knihu, ktorá sa dostala na zoznam bestsellerov New York Times. Stal sa tiež dôslednou prítomnosťou v televízii, dokonca vyjadril túžbu objaviť sa v Dancing with the Stars, hoci ešte nebol vybraný. Objavil sa v The Celebrity Apprentice ako súťažiaci a prepožičal svoj hlas animovanému filmu Cars 2.

Zdravotné obavy a spory Sig Hansen

Práca kapitána môže byť veľmi stresujúca a Sig nemohol vždy dodržiavať veľmi zdravé praktiky na mori.

Dokonca sa priznal k diéte pozostávajúcej predovšetkým z kávy a čokolády, pričom na odbúranie stresu na palube používal cigarety. To viedlo k poklesu jeho celkového zdravia a v roku 2016 utrpel srdcový infarkt, ktorý bol dokonca zaznamenaný počas epizódy Deadliest Catch. Na sezónu si dal pauzu, zotavil sa z choroby a v nasledujúcom roku sa vrátil k nakrúcaniu. Tým sa však jeho trápenie neskončilo, keďže počas roka 2018 utrpel a druhý infarkt. V tomto bode bola produkcia veľmi znepokojená jeho zdravím a pred návratom do poľa (alebo vody) musel podstúpiť veľa kontrol. To viedlo k zvesti o jeho odchode do dôchodku, hoci neprejavil žiadny úmysel tak urobiť.

Okrem zdravotných problémov je známy aj tým, že z času na čas pije veľa alkoholu. Pri jednej príležitosti ho zatkli po hádke s vodičom Uberu spoplatnené s priestupkovým napadnutím. Musel zaplatiť pokuty a podrobiť sa verejnoprospešným prácam, ako mu nariadil súd.

Osobný život

Mandy sa stretla s rybárom Clarkom Pedersonom, keď obaja pracovali na severozápade. V tom čase bol relatívne novým rybárom, ale nezabránilo im to v rozvoji blízkosti, ktorá by viedla k romantike. Odvtedy pracoval pre iné lode, ale zostal stálym členom posádky Sig Hansen v Deadliest Catch.

pridané Mandy Hansen na Nedeľa 27. októbra 2019

Zatiaľ čo jej otec pôvodne súhlasil s ich vzťahom, došlo k bodu, keď sa skutočne zbláznil, keď Pederson žartoval o otehotnení jej dcéry.

Obaja sa vzali v roku 2017 na tradičnej nórskej svadbe. Väčšina Mandyinej rodiny nosila tradičné oblečenie a dokonca dostala Kransekake, tradičný koláč v preklade Princezná torta. V roku 2019 zdieľala, že utrpela a potrat keď pracoval ako kapitán pre Severozápad. Stres a ťažkosti z pobytu na mori mohli výrazne ovplyvniť jej telo, čo viedlo k tragickej udalosti. Po tom, čo zverejnila správy o tom, čo sa stalo na sociálnych sieťach, získala veľkú podporu.