• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Zoie Palmerovej – partner, miery, bohatstvo

Nahá pravda Zoie Palmerovej – partner, miery, bohatstvo

ObsahKto je Zoie Palmer?

Zoie Palmer sa narodila 28. októbra 1977 v Camborne v Cornwalle v Anglicku a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Dark Matter, v ktorom stvárnila Android. Bola tiež jednou z hviezd série Showcase Lost Girl, v ktorej stvárnila postavu doktorky Lauren Lewis.

Čistá hodnota Zoie Palmerovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Zoie Palmer odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v zábavnom priemysle od roku 2002 a okrem televíznej práce robila aj rôzne filmové projekty.

https://www.facebook.com/ZoiePalmerOfficiel/photos/a.1196643120441931/1210477359058507/?type=3&theater

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Zoie je írskeho a britského pôvodu, vyrastala v Anglicku, no jej rodina sa neskôr presťahovala a usadila sa v Kanade, kde začala študovať. Navštevovala katolícku strednú školu Sacred Heart so sídlom v Ontáriu a tam rozvinula svoj záujem o herectvo. Svoje prvé profesionálne snaženie zažila v letnom skladovom divadle v neďalekom okolí.

Po maturite na strednej škole sa zapísala na York University v Toronte, kde študovala na odbore výtvarné umenie, ktoré je známe tým, že obsahuje kurzy herectva ako podobné programy na mnohých univerzitách po celom svete.

Univerzita je jednou z najviac medzinárodne uznávaných z Kanady a je tiež domovom najstaršej filmovej školy v krajine. Svoju kariéru začala prácou na niekoľkých televíznych filmoch vrátane The Reagans a Out of the Ashes. Niekoľkokrát hosťovala aj v televíznych reláciách a po práci na niekoľkých krátkych filmoch debutovala v celovečernom filme Godsend.

Vystúpte na výslnie

V roku 2006 mala Palmer svoju prvú opakujúcu sa rolu, do ktorej bola obsadená Instant Star , ktorá vystupuje ako postava Patsy Sewer.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ja pri lete späť z natáčania JANN. Myslím, že moje oči hovoria za všetko, unavené a červené od všetkých sĺz a rozlúčok a moje srdce ťažké, ale plné a pripravené na ďalšie chvíle, no možno ešte nie celkom pripravené, ale nejako sa to tam dostane, vždy áno ❤️ #jannonctv

Príspevok zdieľaný používateľom Zoie Palmerová (@zoiepalmerzeeeps) 7. novembra 2019 o 16:47 PST

Kanadská šou sleduje život víťaza hudobnej súťaže Juda Harrisona, ktorý sa prispôsobuje životu profesionálneho hudobného umelca. Šou bola počas svojho štvorročného trvania nominovaná na niekoľko ocenení, hoci v šou bola len rok.

O rok neskôr sa stala pravidelnou členkou šou The Guard, ktorá sleduje životy štyroch postáv pracujúcich ako pobrežná hliadka, ich profesionálne zápasy, osobný život, s témami rodiny, závislosti a riešenia posttraumatickej stresovej poruchy ( PTSD).

Šou bežala dve sezóny predtým, ako bola prestávka, pretože nepritiahla očakávané čísla, čo nakoniec viedlo k jej zrušeniu. Potom sa vrátila k filmom, hororu Devil a potom bola obsadená do Cold Blooded, kde spolupracovala s Ryanom Robbinsom a Sergiom DI Ziom. Film rozpráva príbeh ženy, ktorá stráži zlodeja, ktorý bol hospitalizovaný, len aby sa stretol s partnermi zlodeja, ktorí sa nezastavia pred ničím, aby sa pokúsili dostať k svojmu partnerovi.

Stratené dievča – začiatok roku 2010

V roku 2010 mala Zoie jednu zo svojich najvýznamnejších úloh, keď bola obsadená do seriálu o nadprirodzených javoch Stratené dievča , ktorá sleduje život bisexuálnej sukuby, ktorá sa musí dozvedieť o svojich schopnostiach a využiť ich na pomoc druhým a pravdu o jej identite.

Jej postava by bola hlavným záujmom sukuby, ktorú hrá Anna Silk. Ich románik na obrazovke si získal veľkú pozornosť a niekoľko publikácií ho dokonca označilo za jeden z najlepších televíznych párov. Šou počas svojho trvania získala pozitívne ohlasy.

Zoie mala aj niekoľko ďalších projektov, vrátane filmu Sex After Kids, ktorý rozpráva príbeh rôznych dospelých, ktorí majú problémy s návratom do normálneho sexuálneho života, keď sa vyrovnávajú s povinnosťami rodiča. Hosťovala aj v iných programoch ako Murdoch Mysteries, Nikita a Flashpoint. Bola veľmi aktívna ako členka obsadenia Lost Girl, ktorá sa často objavovala v televíznych špeciáloch a podujatiach organizovaných pre túto show.

Mala aj niekoľko ďalších nezávislých projektov ako napríklad film Patch Town.

Temná hmota a nedávne projekty

Po skončení Lost Girl sa Palmer rýchlo pustil do ďalšieho projektu, ktorý bol obsadený ako jedna z hlavných postáv Temná hmota , zobrazujúci Android. Prehliadka je založená na komiksovej sérii s rovnakým názvom a trvala tri sezóny. Rozpráva príbeh ľudí, ktorí sa prebudia na lodi bez spomienok na minulosť. Prehliadka pokračuje s postavami, ktoré zisťujú viac o svojej identite a snažia sa prežiť hlboký vesmír. Prehliadka bola zrušená po tretej sezóne, pretože nemala dostatočnú podporu na pokračovanie.

Po šou sa vrátila k hosťovaniu v televíznych reláciách. Niektoré z jej nedávnych vystúpení zahŕňajú Wynonna Earp, Pure a Taken. V roku 2019 hrala rolu Max v sitcome Jann po boku Patricka Gilmora a Jasona Blickera. Má niekoľko projektov, ktoré ešte neboli vydané, vrátane filmu Špirála ktorý dokončil výrobu a je deviatym dielom hororovej série Saw s Chrisom Rockom a Samuelom L. Jacksonom v hlavných úlohách. Rock bol zodpovedný za vytvorenie tohto nového filmu, pretože cítil, že skúmanie hororových filmov by bolo pre jeho kariéru krokom iným smerom.

Osobný život

Mnoho ľudí malo podozrenie, že Zoie je buď lesbička alebo bisexuálka, kvôli jej pohodlnosti pri zobrazovaní milostného záujmu hlavnej postavy v Lost Girl a jej chémii s Annou Silk. Rok pred koncom predstavenia, ona vyšiel verejne ako lesbička a oznámila to počas 2. ročníka Canadian Screen Awards. Prezradila tiež, že mala vzťah s filmovým producentom Alexom Lalonde. Jej partner bol predtým ženatý a mal syna z manželstva, ktoré sa skončilo rozvodom. Má tiež niekoľko spojení v politike, najmä jej sestra, ktorá je členkou Progresívnej konzervatívnej strany Ontária.