Nahá pravda z Paríža Dylan Roxanne – Sumec, Biografia

ObsahKto je Paris Roxanne?

Paris Dunn sa narodila 21. februára 1994 v Riverside, Kalifornia, USA a je osobnosťou sociálnych médií, no najznámejšia sa preslávila v roku 2011 po tom, čo sa zaplietla do škandálu so sumcom, ktorý takmer zničil kariéru vtedajšieho hráča NBA Chrisa. Andersen. Ukázalo sa, že táto schéma je medzinárodným vyšetrovaním s cieľom nájsť vinníka.

Čistá hodnota Paríža Roxanne

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Paris Roxanne odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v jej rôznych snahách. Ďalšiu slávu neskôr našla prostredníctvom sociálnych sietí, ktoré jej otvorili možnosti pracovať ako modelka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V maske svätosti je metla Páchateľ s brkom ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Paríž (@parisdylan550) 15. marca 2020 o 11:28 PDT

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho súčasného partnera, speváka Dona McLeana, ktorého čisté imanie sa odhaduje na viac ako 50 miliónov dolárov.

Raný život a Chris Andersen

Paris vyrastal v južnej Kalifornii a žil život relatívne mimo centra pozornosti. V mladom veku sa túžila stať modelkou a založila si rôzne online účty, na ktorých predvádzala jej atraktívne vlastnosti, najmä vzhľad. Na internete si získala malú sledovanosť, ale veci sa zmenili, keď ju náhle kontaktoval hráč Národnej basketbalovej asociácie (NBA) Chris Anderson.

Chris Andersen , tiež známy ako Birdman, sa preslávil hraním v NBA za tímy ako Denver Nuggets, v čase, keď sa títo dvaja stretli online. Andersen sa preslávil oživením svojej kariéry, od problémov s drogami sa dostal až k tomu, že sa stal súčasťou niekoľkých vysokoprofilových tímov vrátane Miami Heat, s ktorým by vyhral šampionát. Medzi ďalšie tímy, s ktorými hral, ​​patria Memphis Grizzlies a New Orleans Hornets. Po odchode z NBA si našiel viac práce ako hráč v The Big 3 League.

Schéma sumca

Roxanne, prekvapená, že ju kontaktuje celebrita, okamžite začala chatovať s Andersenom.

Vymieňali si správy tam a späť a ona klamala o svojom veku a tvrdila, že už mala 21 rokov, aj keď mala v tom čase iba 17 rokov. On-line ju tiež kontaktoval niekto, kto tvrdil, že je Andersenov najlepší priateľ menom Tom Taylor, ktorý vyzval, aby sa títo dvaja stretli. Nakoniec sa jej rozhovory s Andersenom vystupňovali a obaja si začali vymieňať súkromný obsah, pričom si navzájom posielali nahé fotografie. Obaja sa plánovali stretnúť a Taylor ju tiež povzbudil, aby za ním odcestovala, aby sa mohli stretnúť.

Dátum nakoniec prišiel a obaja mali sex, hoci boli chvíle, keď bola zmätená z niektorých ich rozhovorov.

Zdalo sa, že basketbalová hráčka hovorí o ľuďoch a udalostiach, na ktoré si nevedela spomenúť, no len to zmietla ako nejakú výstrednosť. Po návrate domov dostala od Taylora správy a povedala mu, že už pravdepodobne nemá záujem o stretnutie s Andersenom, keďže ju kontaktoval iný basketbalista a ona mala záujem stretnúť sa s ním.

Vyšetrovanie

Taylor začala posielať správy Paris s narastajúcou frustráciou, zúfalstvom a hnevom, posielala jej vyhrážky smrťou a zrazu bola agresívna. Podľa jeho slov mal kópiu jej nahých fotiek, ktoré s ním Andersen zdieľal, a že sa ju chystal vystaviť na internet. V strachu o svoj život to povedala matke a tým dvom priblížil políciu s informáciami, ktoré mali.

Na Andersenovej strane začal dostávať správy o niekom, kto tvrdil, že je Parisova matka, kto ho informoval, že je neplnoletá a že ho idú nahlásiť úradom. Hráč poslal správu svojmu právnikovi, ktorý sa rýchlo postavil proti vydieraniu. Napriek tomu jej Andersen poslal okolo 3 000 dolárov v nádeji, že to umlčí. Nakoniec, s informáciami, ktoré Paris poslal polícii, prebiehalo vyšetrovanie a domová prehliadka hráča odhalila, že nepozná nikoho menom Tom Taylor. Polícia potom vystopovala ich telefóny a zistila, že sa spolu nerozprávali, ale ich správy boli filtrované cez inú osobu žijúcu v Kanade, ktorá predstierala, že je Tom a predstierala, že je Parisova mama.

Zatknutie a odsúdenie

Zatiaľ čo Andersen nemal žiadny problém s ich sexuálnym stykom, keďže v Colorade mala zákonný vek na súhlas, fotografie, ktoré mal, by mohli byť vykladané ako forma detskej pornografie. S vyšetrovaním boli veci napätý pretože ak by ho súd odsúdil, znamenalo by to koniec jeho kariéry v NBA. Polícia ho nakoniec vylúčila ako konšpirátora či podozrivého, ale aj ako poškodeného v prípade.

Polícia odhalila skutočného vinníka v kanadskej Manitobe a žena menom Shelly Chartier. Bola to spoločenský vyvrheľ, ktorý žil s matkou pripútanou na lôžko a počítač s internetom mala len na zábavu.

Pred niekoľkými rokmi objavila, ako loviť sumce, pričom predstierala, že je niekoľko osobností online, ako napríklad YouTuber, reality hviezda Brody Jenner a Playboy Playmate. Keďže tam americké orgány činné v trestnom konaní nemali jurisdikciu, zatkla ju kanadská polícia a strávila rok vo väzení v Kanade.

Nasledujúce udalosti sa ukázali ako nezvyčajné, pretože sa zdalo, že sa po tom, čo strávila vo väzení, zreformovala a ľutovala, že lovila sumce. Našla si tiež manžela z New Yorku, ktorý ju často navštevuje, hoci nemôže zostať dlho, pretože nie je kanadským občanom. Nemôže tiež navštíviť USA, pretože by ju súdili za vydieranie, ak by vstúpila do krajiny, čo by viedlo k možným 25 rokom väzenia.

Paris Roxanne dnes

Po niekoľkých rokoch mimo centra pozornosti si Roxanne konečne splnila svoj sen stať sa osobnosťou sociálnych médií. Sláva, ktorú získala s prípadom s Andersenom, jej výrazne pomohla v kariére. Ich príbeh bol dokonca uvedený v reláciách ako Catfish a 20/20. V posledných rokoch si opäť získala pozornosť, keď začala a vzťah so spevákom Donom McLeanom. Vzťah bol známy ich veľkým vekovým rozdielom, pričom McLean má viac ako 70 rokov, zatiaľ čo ona je stále vo svojich 20 rokoch. Predtým, ako sa stal partnermi, bol dvakrát ženatý a z druhého manželstva má dve deti.