• Hlavná
  • Modelky
  • Nahá pravda Wendy Fiore – merania, súkromný život, životopis

Nahá pravda Wendy Fiore – merania, súkromný život, životopis

ObsahKto je Wendy Fiore?

Wendy Fiore sa narodila 21. decembra 1983 v Chicagu, Illinois, USA a je bývalou glamour modelkou, ako aj bývalou osobnosťou sociálnych médií. Je známa tým, že sa preslávila na mnohých platformách sociálnych médií vrátane Instagramu, MySpace, Facebooku a Twitteru. Pracovala hlavne ako glamour modelka, no niekedy v roku 2017 odišla z kariéry.

Čistá hodnota Wendy Fiore

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Wendy Fiore odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v modelingu. Počas vrcholu svojej kariéry sa odhadovalo, že zarába viac ako 100 000 dolárov ročne so sponzorovanými príspevkami, modelingovými príležitosťami a obchodom s módnym návrhárstvom.

pridané Wendy Fiore na Piatok 22. júna 2018

Odkedy je ticho online, nie je známe, či stále vykonáva prácu, ktorá je platená v rovnakej funkcii.

Raný život a začiatky kariéry

Wendy je poľského a talianskeho pôvodu, vyrastala v Chicagu, vychovávala ju matka a nevlastný otec ako rímskokatolícky. Jej nevlastným otcom je politik Bud Asher, ktorý je známy tým, že väčšinu 90. a začiatku 21. storočia bol starostom Daytona Beach na Floride. Napriek sláve svojho nevlastného otca vyrastala hlavne mimo centra pozornosti, vychovávala ju predovšetkým jej matka, ktorá pracovala v módnom návrhárstve. Jej nevlastný otec bol v tom čase ešte aktívny v kariére trénera.

Keď vyrastala, chcela sa venovať kariére v modelingu, ale odrádzalo ju to od toho, aby sa venovala svojmu záujmu, takže v ich domácnosti vzniklo veľa napätia, ktoré ju priviedlo k odchodu z domu a presťahovaniu sa do New Yorku, aby našla príležitosti sama. Počas svojho pôsobenia tam sa etablovala online cez pseudonymy Wendy 4 a Party Girl a vytvorila si účet na MySpace.

Online kariéra

MySpace bola jednou z prvých populárnych platforiem sociálnych médií v USA a Wendy bola jednou z prvých modeliek, ktoré sa zamerali na online kariéru, a rýchlo si získala popularitu pre svoj atraktívny vzhľad. Jednou z jej najvýraznejších čŕt boli jej veľké prsia, ktoré jej namerali 32 JJ.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#dailyfiore #wendyfiore

Príspevok zdieľaný používateľom Wendy Fiore (@fiorefanclub) 20. septembra 2015 o 17:55 PDT

Získala si desaťtisíce sledovateľov Môj priestor , a odovzdala zmyselné fotografie, ktoré zdôraznili jej vzhľad, čím výrazne zvýšili jej popularitu. Nakoniec začala modelovať pre webové stránky, ktoré obsahovali glamour modelky vrátane SportsByBrooks a ActionGirls.

S príchodom nových platforiem a klesajúcou popularitou MySpace si Fiore vytvorila účty na iných webových stránkach, najmä Instagram . Na svojom účte tam odzrkadlila svoje skutočné meno a rýchlo si získala viac ako 500 000 sledovateľov v krátkom čase zverejňovaním rôznych fotografií z fotení a iných albumov. Jej sláva ju dokonca priviedla k tomu, že sa objavila vo viacerých online publikáciách a dokonca hosťovala v rozhlasových programoch.

Predávala sa ako silná žena a nebála sa otvorene prejaviť. Veci sa však zmenili niekedy v roku 2017, keď začala byť menej aktívna online. Nakoniec zmenila svoj Instagram na súkromný a zatvorila všetky svoje online účty bez vysvetlenia, prečo to urobila.

Nevlastný otec – Bud Asher

Bud Asher vyrastal v Atlante a po ukončení stredoškolského vzdelania sa prihlásil do školy US Navy svetovej vojny slúžil ako pilot a v jeho službách si vyslúžil dve letecké medaily. Stal sa súčasťou torpédovej eskadry, slúžiacej na palube USS Bennington a USS Bunker Hill. Jeho vojenská kariéra ho videla bojovať na mnohých frontoch, ako je Okinawa, Iwo Jima, Palau, Guam a Filipíny.

Po skončení vojny sa vrátil domov, aby dokončil bakalársky a právnický titul na University of Georgia. Právnickú prax vykonával až do 50. rokov 20. storočia, keď preskúmal kariéru trénera amerického futbalu. Pracoval na Stetson University a zároveň riadil niekoľko podnikov na Floride vrátane nočných klubov, hotelov a motelov. Počas svojej kariéry bol známy tým, že pomohol spopularizovať Daytona Beach ako hlavnú destináciu pre Spring Breakers po náhlom náraste účastníkov jarných prázdnin vo Fort Lauderdale. Jeho kampaň na propagáciu Daytony bola veľmi úspešná, vďaka čomu si vyslúžil prezývku, Otec Springbreaku .

Koučing a politika – Bud Asher

Zatiaľ čo Asher rozvíjal silnú kariéru v politike, zostal tiež trénerom amerického futbalu viac ako šesť desaťročí. Začínal ako stredoškolský tréner a po pôsobení v Stetsone spolupracoval aj s Bethune-Cookman University. Nakoniec jeho trénerské snaženie prilákalo profesionálne tímy a počas pôsobenia už neexistujúcej Svetovej futbalovej ligy sa stal trénerom Jacksonville Sharks.

Bol známy tým, že vyhľadával rôznych hráčov, ktorí by našli úspech v univerzitnom futbale aj v Národnej futbalovej lige (NFL), čo je zručnosť, ktorá sa premietla do kariéry hľadača talentov v NFL, pracujúceho pre tímy ako Cincinnati Bengals, San Diego. Nabíjačky a Oakland Raiders.

Predtým, ako sa v roku 1983 stal mestským komisárom, bol tiež okresným sudcom, v tejto funkcii pôsobil viac ako 12 rokov, kým nebol na osem rokov zvolený za starostu Daytona Beach a pred odchodom do dôchodku bol trikrát znovu zvolený. Začiatkom roku 2010 mu diagnostikovali rakovinu prostaty a on umrel z choroby vo svojom dome v roku 2013. Zostala po ňom manželka, deti z predchádzajúceho manželstva a nevlastná dcéra Wendy. Jeho pohrebu boli udelené plné vojenské pocty.

Osobný život

Počas svojej online kariéry sa Fiore nikdy nezaoberala otázkami týkajúcimi sa jej romantického života. Počas tohto obdobia bola, pokiaľ je známe, slobodná a dokonca sa šírili klebety, že sa zaujímala o ženy, ale nikdy sa to nepotvrdilo. Mnohí z jej fanúšikov verili, že ukončila kariéru glamour modelky, aby sa usadila, založila si rodinu a žila život ako žena v domácnosti. Iní sa domnievajú, že len pomaly strácala záujem v dôsledku neustále sa zvyšujúceho stresu a nárokov na jej typ práce, najmä keď starla. V blízkej budúcnosti nejaví žiadne známky návratu k svojej online kariére.