• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Vanessy Marcilovej – Syn, Manžel, Miery

Nahá pravda Vanessy Marcilovej – Syn, Manžel, Miery

ObsahKto je Vanessa Marcil? Wiki Bio

Vanessa Sally Ortiz sa narodila v Indio v Kalifornii v USA 15. októbra 1968, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po tom, čo stvárnila Brendu Barrett v dennej lekárskej dráme General Hospital.

Raný život a vzdelanie

Vanessu vychovávali spolu so svojimi tromi súrodencami – Pete Samuel ‘Sam’ Ortiz Jr., Tina a Sherry v Indio ich otec Pete Ortiz, ktorý bol milionár, a ich matka Patricia Marcil, ktorá bola bylinkárka. Pete bol Mexičan, ktorý sa stal dodávateľom vo veľmi ranom veku a svoj prvý milión zarobil, keď dovŕšil 30 rokov a zomrel 14. septembra 2017. Patricia je francúzskeho a talianskeho pôvodu.

Vanessa vyrastala so záujmom o herectvo, pretože sledovala množstvo relácií a filmov v televízii a prvýkrát vystupovala vo veku ôsmich rokov, zatiaľ čo neskôr bola členkou dramatického klubu Indio High School počas štúdia. Vanessa bola tiež fyzicky aktívna, hrala futbal a volejbal a naučila sa hrať na gitare. Po imatrikulácii sa zapísala na College of the Desert v Palm Desert v Kalifornii, kde v roku 1990 ukončila bakalársky titul.

Úlohy vo filmoch

Vanessa debutovala vo filme v akčnom thrilleri The Rock v roku 1996, v ktorom hrali Sean Connery, Nicolas Cage a Ed Harris v príbehu, ktorý sleduje chemika a bývalého zločinca, ktorí spolupracujú na zastavení skupiny zločincov, ktorí plánujú vypustiť smrtiaci plyn v San Franciscu.

V roku 1997 stvárnila Danielle vo fantastickom romantickom krátkom filme 976-WISH, v ktorom hrali Dan Brooks a Courtney Gebhart, a sleduje študentku prvého ročníka, ktorá sa spriatelí s magickým Džinom. V roku 1999 bola pozvaná, aby stvárnila Erin v romantickom komediálnom filme Nice Guys Sleep Alone, v ktorom hrali Michael Green a Sean O’Bryan, a hovorí o chlapíkovi, ktorého jeho priateľky zhadzujú, pretože je príliš sladký. Objavila sa vo filme This Space Between Us v roku 2000 a vo sci-fi filme Storm Watch v roku 2002, pričom niektoré z jej najnovších účinkov vo filmoch boli v roku 2017 vo filmoch The Wrong Mother, Bad Tutor v roku 2018 a My Stepfather’s Secret v roku 2019.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Vanessa debutovala v televíznom seriáli v roku 1992, keď bola obsadená, aby stvárnila hlavnú postavu Brendy Barrett v dennej lekárskej dráme. Všeobecná nemocnica a následne natáčal pre seriál až do roku 1998.

Šou sa stále vysiela a v súčasnosti v nej hrajú Maurice Benard, Steve Burton a Laura Wright a pokrýva každodenné udalosti v nemocnici, hoteli a reštaurácii v Port Charles v New Yorku. Vanessa sa objavila vo filme To Love, Honor and Deceive v roku 1996 a v jedinej epizóde High Incident v roku 1997, predtým ako bola obsadená do hlavnej úlohy Giny Kincaidovej v televíznom seriáli Beverly Hills, 90210 v rokoch 1998 až 2000. stvárnila Crazy Kara v Spin City a NYPD Blue v roku 2001, potom opäť stvárnila Brendu vo Všeobecnej nemocnici v rokoch 2002 a 2003.

Bola chválená za stvárnenie Sama Marqueza, hlavnej postavy v komediálnom dramatickom seriáli Las Vegas, v ktorom hrali Josh Duhamel a James Caan a sleduje všetko, čo sa deje v Montecito Resort and Casino v Las Vegas v Nevade.

Vanessa nakrúcala pre sériu v rokoch 2003 až 2008, pričom súčasne hrala Sama vo filme Crossing Jordan v rokoch 2004-05. V roku 2008 sa Vanessa objavila v troch epizódach Lipstick Jungle, zatiaľ čo v roku 2009 účinkovala vo filmoch The Nanny Express, Bez stopy a Jedno horúce leto. Potom reprízovala Brendu vo Všeobecnej nemocnici v rokoch 2010 a 11, pričom sa objavila aj v jedinej epizóde The Bannen Way v roku 2010, Hawaii Five-0 v roku 2012 a Stranded in Paradise v roku 2012. Vanessa tiež hosťovala a objavila sa naposledy. čas vo Všeobecnej nemocnici v roku 2012. Najnovšia rola Vanessy v televíznom seriáli bola v súťažnej reality show Hell's Kitchen v roku 2014.

Ocenenia a vyznamenania

Vanessa bola nominovaná na osem cien za výkon vo Všeobecnej nemocnici.

Prvú nomináciu získala v roku 1994 na súťaži Soap Opera Digest Awards za výnimočného ženského nováčika, kým druhú nomináciu získala v roku 1995 na súťaži Soap Opera Digest Awards za najhorúcejšie mydlové páry (nominované spolu s Mauriceom Benardom). V roku 1997 bola nominovaná na cenu Daytime Emmy za mimoriadnu herečku vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli a potom získala cenu Soap Opera Digest za najhorúcejšie ženské hviezdy v roku 1997 a cenu Soap Opera Digest za vynikajúcu herečku v hlavnej úlohe.

Vanessa bola nominovaná na cenu Daytime Emmy za mimoriadnu herečku vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli a potom v roku 2003 získala cenu Soap Opera Digest za obľúbený návrat a cenu Daytime Emmy za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli.

Milujte život a vzťahy

Vanessa začala chodiť Corey Feldman , americký herec a spevák, v roku 1986 a zosobášili sa v roku 1989, no rozviedli sa v roku 1993, pričom sa všeobecne verilo, že to bolo spôsobené Coreyho neverou. S Brianom Austinom Greenom sa stretla v roku 1997, keď spolu natáčali seriál Beverly Hills, 90210, a chodili spolu päť rokov, kým Vanessa v roku 2002 porodila syna Kassia. Pred rozchodom zostali spolu ešte jeden rok a Vanessa pokračovala. vychováva ich syna sama.

Ona stretla Carmine Giovinazzo , americký herec, spisovateľ a hudobník, v roku 2008 a vzali sa 11. júla 2010 na súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Vanessa oznámila, že je tehotná v júni 2011, no krátko po druhom potrate v tom roku utrpela potrat.

Vanessa a Marci sa rozviedli v marci 2013, ako dôvod uviedli neprekonateľné rozdiely. Vanessa sa zasnúbila s mužom, ktorého označuje ako „MC“ a o ktorom sa predpokladá, že je zástupcom šerifa, a v novembri 2017 oznámila, že je opäť tehotná, ale v januári 2018 potratila, v skutočnosti už siedmy.

Záľuby a iné záujmy

Vanessa bola zjavne inteligentnejšia ako jej rovesníci, keď chodila na základnú školu a dostala šancu preskočiť druhú triedu, ale jej rodičia to nedovolili. Je fanúšičkou tetovaní a mala jedno na spodnej časti chrbta, ktoré predstavovalo mier a lásku, no rozhodla sa ho v roku 2018 odstrániť. Vanessa sa počas svojich tínedžerských rokov zaujímala o modeling a po tom, čo sa stala slávnou herečkou, pózovala pre mnohé časopisy, vrátane pozvanie na účinkovanie v Playboyi, ktoré však odmietla.

Je obrovskou milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, pričom momentálne sa stará o svojich dvoch psíkov Whisky a Cowboya. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Robert De Niro, Al Pacino a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú trilógia Krstný otec, Dôstojník a gentleman a Podmienky lásky. . Začala sa zaujímať o navrhovanie odevov a vytvorila vlastnú líniu Kass pre deti. Potom, čo zostala na výchovu svojho syna sama, založila Patricia House v Los Angeles, ktorá pomáha ženám, ktoré majú problémy s výchovou svojich detí.

Vanessa má iracionálny strach z preplnených miest nazývaných agorafóbia.

Vzhľad a čistý majetok

Vanessa má 51 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,63 metra a váži okolo 57 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.