• Hlavná
  • Modelky
  • Nahá pravda: Valeria Orsini – IG Star s viac ako 4,2 miliónmi sledovateľov

Nahá pravda: Valeria Orsini – IG Star s viac ako 4,2 miliónmi sledovateľov

ObsahKto je Valeria Orsini?

Valeria Orsini je americká fitness modelka a trénerka, ktorá sa stala hviezdou tým, že na Instagrame zverejnila svoje fotografie v plavkách a spodnej bielizni. Spolupracovala s viacerými módnymi značkami a okrem modelingu sa stala influencerkou aj vďaka radám o fitness vo všeobecnosti vrátane diét.

Valeria Orsini Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Valeria Orsiniová sa narodil 19. januára 1990 v Atlante, Georgia USA, zmiešaných portorických, talianskych a kolumbijských predkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy získate dávaním lásky Často sa chceme cítiť milovaní, ale všimli ste si, že keď milujete iných a dávate, ten pocit, ktorý dostanete, cítite lásku, keď milujete iných. . . Buďme iniciátormi a prejavme lásku. Všetci máme okruh vplyvu a ľudí, ktorých môžeme ovplyvniť teraz, dnes a tento sviatok. . . MUA| @ninasmakeup Hair| @jeremybhair

Príspevok zdieľaný používateľom valeria_orsini (@valeria_orsini) 11. februára 2020 o 7:23 PST

Detstvo prežila v Miami na Floride, keď sa tam rodina presťahovala, keď mala len dva roky. Navštevovala miestnu strednú školu a po imatrikulácii sa zapísala na Keizer University pre pracovnú terapiu. Počas štúdia na univerzite si rozvinula ďalšie záujmy, ktoré rozbehli jej kariéru, trénovala za boxerku a absolvovala niekoľko kondičných tréningov, ktoré vzbudili záujem fotografov. Vtedy spustila svoju stránku na Instagrame a začala odovzdávať svoje fotografie a videá.

Začiatky kariéry

Valeria má teraz na svojej stránke Instagram viac ako 3 100 príspevkov s viac ako štyrmi miliónmi sledovateľov.

Rozhodla sa zamerať na obrázky edície plaviek a spodnej bielizne, počet jej sledovateľov rástol rýchlym tempom a začala priťahovať známe značky. Keď sa jej kariéra rozvinula a jej telo sa stalo fantáziou pre milióny, v rokoch 2010 a 2011 jej ponúkli zmluvu s kalendárom Latin Mix. Odvtedy zdobila titulné stránky niekoľkých časopisov, vrátane Chronicle, South Florida, Nine5Four Magazine, a zmiešané časopisy, medzi inými.

Vystúpte na výslnie

Valeria pokračovala vo svojej kariére v krokoch vpred, najmä vďaka Instagramu, keď začala na tejto platforme sociálnych médií podporovať množstvo populárnych značiek spodnej bielizne a plaviek.

V posledných rokoch spolupracovala so značkami ako Happy Tea, Lotus Couture a samozrejme Mercedes, čo z nej urobilo medzinárodnú hviezdu. Známa je aj vďaka jej vystúpeniu vo videoklipe k piesni White Girl v podaní Triny z Floridy a Git Fresh. Valeria tiež spolupracovala so Southdadetoyata, okrem iných značiek, ktoré zvýšili jej bohatstvo a popularitu. Počet jej sledovateľov je teraz 4,2 milióna.

Valeria Orsini Diéta, Výživa, Fitness tréner

Okrem úspechu ako modelka sa Valeria túžila stať aj fitness trénerkou a je známa svojimi špeciálnymi cvičeniami.

Znalosti, ktoré nadobudla v posilňovni, využila na to, aby ich odovzdala ďalším mladým dievčatám, ktoré sa túžia stať modelkami a fitness trénerkami. Často hovorila o svojich cvičeniach a o tom, z čoho pozostáva, a povedala, že sa môžu líšiť podľa toho, čo chce dosiahnuť a ako chce vyzerať. Má rada aj bojové umenia a rada cvičí brazílske jiu-jitsu a muay thai, pričom na dosiahnutie štíhlejšieho vzhľadu robí denne kardio 45 minút popri silovom tréningu. Päť dní v týždni trávi v posilňovni a každý deň má iné cvičenia, niekedy sa zameriava na kardio, inokedy silový tréning cez vzpieranie trikrát týždenne.

Nikdy to nebude jednoduchšie, budete len lepší. Nemôžete zlyhať, pokiaľ neprestanete. Tak neprestávaj. Nosenie @superfitbabes www.SuperFitBabes.com ..#teamsuperfitbabes #superfitbabes #bodybyorsini

pridané Valeria Orsiniová na Nedeľa 7. mája 2017

Pokiaľ ide o jej stravu a výživu, povedala, že je veľa mäsa a zeleniny, pričom má tendenciu vyhýbať sa komplexným sacharidom, medzi ktoré patrí hnedá ryža a sladké zemiaky.

Valeria Orsini Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné štatistiky a vzhľad

Valeria nie je len hviezda Instagramu, ale aj supermodelka a fitness trénerka. Jej úspech vo všetkých týchto oblastiach výrazne zvýšil jej bohatstvo. Takže, ak vás zaujímalo, čistý majetok Valerie Orsini sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020, jej ročný príjem sa odhaduje na približne 250 000 dolárov.

Vďaka dokonalým mieram Valerie bola mimoriadne úspešná, takže sa na ne pozrime, meria 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži približne 136 libier ~ 62 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34 – telo v tvare presýpacích hodín. Valeria má hnedé vlasy a modré oči.

Valeria Orsini Osobný život, zoznamka, priateľ, slobodná

Valeria je veľmi rezervovaná, keď hovorí o svojom súkromnom živote a nezdieľala o ňom veľa informácií. Napriek tomu prehovorila o tom, ako čaká na pána Pravého, a kým ho nestretne, Valeria povedala, že bude slobodná. Médiá ju s nikým konkrétne nespojili a my sme pripravení jej slovám veriť.

Aj keď natočila video, v ktorom hovorila o tom, čo chce od muža, a v tom istom videu povedala, že sa na prvom rande nebozkáva a že najhoršie miesto na zoznámenie sa s niekým je klub.

Valeria Orsini Fakty, správy, vplyv

Odkedy sa Valeria stala super populárnou a získala viac ako štyri milióny sledovateľov na Instagrame, sledovalo ju množstvo populárnych časopisov, ktoré na svojich stránkach hovorili o jej kráse.

Jedným z týchto časopisov je inkvizitor , pretože často zdieľa Valeriine obrázky z Instagramu, čo tiež pomohlo zvýšiť jej popularitu. Valeria využila svoje skúsenosti na pomoc iným modelkám a podelila sa s nimi o svoje tréningové rutiny. Pokračovala v inšpirovaní novej generácie fitness modelov a stále propaguje všetku svoju prácu ako modelky, tak aj ako fitness trénerka.

Valeria je pes, má jedného menom Positive Penny a svoju stránku na Instagrame založila s názvom Pawsitive_penny ako slovnú hračku.