• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Valeria Golino – partneri, čistá hodnota, životopis

Nahá pravda Valeria Golino – partneri, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Valeria Golino? Wiki Bio

Valeria Golino sa narodila v Neapole v Taliansku 22. októbra 1965 , takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má taliansku národnosť. Je to herečka, ktorá sa preslávila najmä úlohami vo filmoch ako Rain Man a Hot Shots!

Raný život, rodičia a vzdelanie

Valeria bola vychovaná v Neapole jej otcom, ktorý študoval humanitné vedy v Nemecku, a ktorý zomrel v roku 2006 , a jej matka Lalla, ktorá pochádza z Grécka a pred odchodom do dôchodku pracovala ako maliarka. Valeria tiež strávila veľa času v Aténach v Grécku potom, čo sa jej rodičia rozviedli, keď mala sedem rokov, a jej matka sa tam vrátila žiť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Valeriagolino #herečka #žena #mladá #krásnažena #krásnalady #červená #Photocall #amazing #fx_hdr #instaphoto #pic #instashot #pho #photochallenge #photograph #photography #photooftheday #photoshooting #capture #picoftheday #picoftheday #attrice

Príspevok zdieľaný používateľom Valeria Golino (@valeriagolino_page) 18. januára 2016 o 12:40 PST

Má staršieho brata, ktorý sa stal hudobníkom, pričom záujem o herectvo sa u nej zrodil, keď mala osem rokov, po tom, čo ju mama začala brávať do kín na najnovšie filmy, no po tom, čo sa dozvedela o tom, sa chcela stať lekárkou. v 11 rokoch, že mala skoliózu. Valeria študovala na miestnej strednej škole v Neapole, kde sa venovala spevu a herectvu, a pred imatrikuláciou ju opustila, aby sa mohla venovať hereckej kariére.

Kariéra herečky

Valeria začala svoju modelingovú kariéru, keď mala 14 rokov, pózovaním pre známe značky a časopisy po celej Európe vrátane Atén, kde sa konalo jej prvé fotenie, v Miláne v Taliansku, Londýne v Anglicku a Los Angeles v USA.

Debutovala vo filme v komédii A Joke of Destiny v roku 1983, po ktorej nasledovali úlohy vo filmoch Schôdzka naslepo v roku 1984 a Môj najdrahší syn a Little Flames v roku 1985. Uznanie získala po tom, čo vo filme hrala ako Bruna Assecondati A Tale of Love z roku 1986, v ktorom si zahrali aj Francesco Maselli a Fiore De Rienzo a sleduje príbeh dievčaťa, ktoré, kým žije so svojím priateľom, sa zamiluje do iného muža. V rokoch 1986 a 1987 sa objavila vo filmoch Detective School Dropouts a Dernier ete a Tanger av roku 1988 debutovala v Hollywoode v komediálnom filme Big Top Pee-Wee.

Preslávila sa po tom, čo stvárnila Susannu v komediálnom dramatickom filme Dažďový muž V roku 1988 s Tomom Cruisom a Dustinom Hoffmanom v hlavných úlohách sleduje sebeckého muža, ktorý si uvedomuje, že jeho otec nechal celý svoj majetok jeho bratovi. V nasledujúcich rokoch sa objavila vo filmoch ako Torrents of Spring a The King's Whore, zatiaľ čo jej ďalšia významná rola prišla v komediálnom filme Hot Shots! v ktorom hrajú Charlie Sheen a Cary Elwes. Hrala aj v pokračovaní filmu v roku 1993 s názvom Hot Shots! Part Deux, kým debutovala v televíznom seriáli Fallen Angels v roku 1995. Niektoré z jej posledných úloh v 90. rokoch boli vo filme Spanish Judges a televíznych seriáloch Alexandria Hotel a La Vita Che Verra.

V roku 2000 si zahrala v romantickom dramatickom filme Things You Can Tell Just By Looking at Her a potom bola pozvaná hrať vedľajšie úlohy vo filmoch Hotel v roku 2001 a Winter v roku 2002. V roku 2005 stvárnila Giuliu v dramatickom filme. Mariova vojna (La Guerra di Mario v taliančine), v ktorej si zahrali aj Marco Grieco a Andrea Renzi, a sleduje mladého chlapca, ktorý po tom, čo bol týraný svojou matkou, skončí v pestúnskej rodine. Valeriu potom bolo možné vidieť vo filmoch ako Don’t Waste Your Time, Johnny! v roku 2007, Dievča pri jazere a Caos Calmo v roku 2008, pričom jej ďalšia významná rola bola vo filme Aféra Cezanna v roku 2009.

V roku 2011 bola Valeria pozvaná, aby stvárnila Rosariu v talianskom komediálnom filme Kryptone!, po ktorom nasledovali jej úlohy vo filme Nuts a televíznom seriáli In Treatment. V nasledujúcich rokoch sa objavila vo viac ako 10 filmoch a televíznych seriáloch, z ktorých niektoré sú Like the Wind v roku 2013, Jacky in Women's Kingdom v roku 2014 a The Very Private Life of Mister Sim v roku 2015, pričom niektoré z jej najnovších úloh bol vo francúzsko-gréckom filme Dospelí v izbe, vo francúzskej historickej dráme Portrét ženy v ohni a v talianskom trileri 5 je dokonalé číslo (5 e il numero perfetto), všetky uvedené v roku 2019.

Ocenenia a vyznamenania

Valeria získal množstvo ocenení , pričom jej prvá bola cena Nice Italian Film Festival Award pre najlepšieho nováčika za výkon vo filme Môj najdrahší syn, po ktorom v roku 1986 získala dva Zlaté glóbusy za najlepšiu herečku s prelomovou udalosťou za herecké výkony vo filmoch Little Flames a My Dearest Son. za herecký výkon vo filme A Tale of Love získala Zlatý ciak za najlepší ženský herecký výkon a Striebornú stuhu za najlepší ženský herecký výkon v roku 1987.

V roku 1996 vyhrala grécku súťažnú cenu za najlepšiu herečku za výkon vo filme I sfagi tou kokora, zatiaľ čo v nasledujúcom roku získala cenu Zlatý pohár a cenu Golden Sacher za najlepšiu herečku za výkon v Le Acrobate.

Valeria Golino

pridané L'Officiel de la Mode na Piatok 29. augusta 2014

Valerie získala v roku 2002 niekoľko ocenení vrátane Bronzového Gryphona a Striebornej stuhy za Respiro a Cenu Stuppor Mundi. Niektoré z najnovších ocenení, ktoré získala, sú Strieborná stuha pre najlepšiu herečku vo filme Come il Vento v roku 2014, cena Excellence Award v roku 2014 a Volpi Cup a Pasinetti Award pre najlepšiu herečku za výkon vo filme For Your Love v roku 2015.

Milujte život a vzťahy

Valeria bola v mnohých vzťahoch, ale nikdy sa nevydala a nemá deti. V rokoch 1985 až 1987, keď sa rozišli, chodila s Petrom Del Monte, slávnym talianskym filmovým režisérom a scenáristom – hovorí sa, že boli aj zasnúbení.

V roku 1988 začala chodiť s Beniciom del Torom, portorickým filmovým producentom a hercom, a obaja boli spolu štyri roky, kým sa v roku 1992 rozišli kvôli nevere na oboch stranách.

S Fabriziom Bentivogliom sa stretla v júli 1993 a boli spolu až do roku 2001. Fabrizio je herec a scenárista a pomohol Valerii získať veľa rolí. V roku 2002 sa začala stretávať s Andreom Di Stefanom, ktorý je hercom a filmovým režisérom, a boli spolu tri roky, kým sa v roku 2005 rozišli, a o rok neskôr začala chodiť s ďalším hercom a filmovým producentom menom Riccardo Scamarcio a boli spolu 10 rokov pred rozchodom v roku 2016.

Záľuby a iné záujmy

Valeria sa rada učí nové jazyky a hovorí plynule anglicky, grécky, taliansky a francúzsky, pričom hovorí aj niekoľkými ďalšími, vrátane srbčiny a nemčiny. Je veľmi spoločenská a má veľa priateľov, pričom medzi jej najbližších patria Isabella Ferrari, Asia Argento a Salma Hayek. Valeria bola v tínedžerskom veku fyzicky aktívna, pretože chodila behať niekoľkokrát do týždňa a na pohyb používala väčšinou kolieskové korčule a bicykel. Jej obľúbeným ročným obdobím je leto, pretože rada cíti slnko na pokožke a tiež rada leží na pláži a opaľuje si telo.

Niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Julia Roberts, s ktorou súperila o hlavné úlohy v mnohých filmoch vrátane Pretty Woman, Jennifer Aniston a Toma Hanksa, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Lost in Translation, Sleepless in Seattle. a máte poštu.

Je filantropkou, ktorá darovala veľké množstvo peňazí charitatívnym organizáciám a zároveň dobrovoľne a organizovala zbierky pre viaceré nadácie.

Vzhľad a čistý majetok

Valeria má 54 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 58 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.