Nahá pravda Vale Genta – Čo o nej vieme?

ObsahKto je Vale Genta?

Valentina 'Vale' Genta sa narodila 13. augusta 1997 v znamení Lea v Miami na Floride v USA a je 22-ročnou osobnosťou sociálnych médií, modelkou a herečkou, pravdepodobne najlepšie uznávanou vďaka tomu, že si získala slávu prostredníctvom aplikácie Vine. . Známa je aj tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom nazbierala viac ako 1,7 milióna sledovateľov, a oficiálny účet na Twitteri s takmer 17 000 sledovateľmi. Vale tiež prevádzkuje zdieľaný kanál YouTube so svojím bratom Sebastianom, na ktorom majú viac ako 33 000 odberateľov, pričom ich videá celkovo prilákali viac ako milión videní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jedno z mojich predsavzatí do roku 2020 spočíva v tom, že budem finančne zdatnejší, čo zahŕňa šetrenie peňazí a samozrejme zarábanie peňazí. Takže som nesmierne nadšený, že dostanem svoju novú debetnú kartu @LevelBank! Najlepšia časť? Dostávam zaplatené 2,10 % APY – to je 35-krát vyšší úrok ako je národná sadzba podľa FDIC. Nemá žiadne poplatky ani požiadavky na minimálny zostatok, refundáciu poplatku za bankomat až do výšky 4 USD trikrát mesačne a 24/7 zákaznícku podporu! Prejdite na stránku levelbank.com a získajte svoje ešte dnes! #nextlevelbanking #debitcard #savings #fintech #neobank #cashback⠀ ⠀ ⠀ Zverejnenia: Ročný percentuálny výnos (APY) závisí od faktorov, ako je Federálny rezervný systém, čo znamená, že sa môže zmeniť. Cash back vyžaduje priamy vklad vo výške najmenej 1 000 $ mesačne. Skorší výplatný deň podlieha podpore platiteľa v súvislosti s funkciou a načasovaním financovania platiteľa. Poskytované prostredníctvom Evolve Bank & Trust, člen FDIC. Ďalšie podrobnosti nájdete v zmluve o bankovom účte úrovne. #ad⠀

Príspevok zdieľaný používateľom ok ľudia (@valegenta) 19. februára 2020 o 16:15 PST

Aká bohatá je teraz? Vale Genta Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 je čisté imanie Vale Genta viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou účasťou v módnom priemysle ako modelka, vytváraním sponzorovaných príspevkov pre rôzne značky a nahrávaním videí na YouTube a ich speňažovaním prostredníctvom reklám. Okrem toho predaj jej odevnej línie prispieva k jej bohatstvu.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Vale Genta strávila svoje rané roky v rodnom Miami, kde ju vychovávali jej rodičia, ktorých identitu zatiaľ médiá neprezradili. Každopádne je známe, že jej rodina pochádza z Peru.

Je mladšou sestrou hviezdy sociálnych médií Sebastiana Gentu. Valeova národnosť je americká, hoci hispánskej národnosti. Jej náboženstvom je kresťanstvo. Ona je dvojjazyčný v španielčine a angličtine.

Aplikácia prichádza

Vale Genta sa stala aktívnou používateľkou platforiem sociálnych médií po spustení svojho oficiálneho účtu na veľmi populárnej aplikácii pre šesťsekundové videá s názvom Vine, na ktorej zverejnila svoje prvé video v júni 2013 a do augusta si získala viac ako 100 000 sledovateľov. 2014. Počas svojej aktivity na aplikácii Vale spolupracovala s takými slávnymi Viners ako Lele Pons, ktorá je jednou z jej najbližších priateľov, a Sebastian Genta, vďaka čomu si získala obrovskú popularitu, čo ju povzbudilo pokračovať v natáčaní videí.

V čase, keď bola Vine začiatkom roku 2017 ukončená, mala viac ako 500 000 sledovateľov.

Twitter, Instagram a Facebook

Vale rozšírila svoj vplyv na ďalšie platformy, pretože si vytvorila svoj oficiálny účet na Twitteri pod používateľským menom @valegenta “ ešte v roku 2014. Svoj oficiálny účet spustila aj na Instagrame, službe sociálnej siete na zdieľanie fotografií a videí pod rovnaké užívateľské meno a vďaka šikovnému využívaniu týchto platforiem Vale rozšírila svoju fanúšikovskú základňu. Okrem toho má súkromný účet na Facebooku .

Genta Súrodenci

Vale a jej starší brat Sebastian uviedli v auguste 2015 na trh vlastnú sériu oblečenia, ktorá sa nazýva „VG“ a je možné ju zakúpiť na ich webovej stránke s tovarom – časť výnosov z predaja ide do nemocnice St. Jude Hospital. Okrem toho súrodenci vytvorili svoj spoločný kanál YouTube s názvom „ Genta Siblings , v apríli 2016 a okamžite nahrali svoje prvé video s názvom Úvod Valea a Sebastiana! . Kanál je ich oficiálnym vlogovacím kanálom, na ktorom zdieľajú rôzne vlogy zo svojho súkromného života a videá s iným obsahom vrátane nákupov, výziev, žartov, príbehov, návodov, otázok a odpovedí atď.

Niektoré z najpopulárnejších videí sú Vale’s Everyday Makeup Rutine, The Spanish Cooking Challenge! a Vale a Sebastian Otázky a odpovede! .

Pripravovaný model

V októbri 2016 sa Vale objavila v hudobnom videu k piesni She’s Out Of Her Mind od skupiny „Blink-182“, kde sa objavila po boku Lele Pons a Hannah Stocking, ktorá doteraz nazbierala viac ako 20 miliónov videní. Po tomto vzhľade ju veľa ľudí prirovnalo k modelke Emily Ratajkowski a jej popularita a online vystavenie ju priviedli k rôznym modelingovým ponukám.

Vale teda spolupracoval s niekoľkými známymi módnymi značkami a dokonca sa objavil v kampani „#MusicNonStop“ pre bezdrôtovú značku T-Mobile Latino.

Herecká kariéra

V roku 2016 sa Vale Genta prvýkrát objavila v televízii po tom, čo ju vybrali, aby sa objavila v úlohe Grace vo webovej tínedžerskej show Royal Crush, vysielanej na AwesomenessTV. V rokoch 2017 až 2018 bola obsadená ako Olivia / Bella Mondragon vo webovom mysterióznom seriáli Guilty Party, kde hrala po boku Tiffany Alvord , Teala Dunnová a Manolo Gonzalez Vergara .

Kewl

pridané ok ľudia na Utorok 25. októbra 2016

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásny fenomén sociálnych sietí má dlhé blond odfarbené vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom jej hmotnosť je okolo 104 libier (47 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-24-32.

Osobný život: Kto je jej priateľ?

Vale Genta je už nejaký čas vo vzťahu s chlapom menom Ben Edelstein. Je zakladateľom Surreal, fundraisingovej platformy pre hudobné festivaly a podujatia. V súčasnosti žije v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a obľúbené

  • Valeovými obľúbenými návrhármi sú Alexander McQueen, Prada a Ralph Lauren.
  • Má rada plavky – jej obľúbená značka je Frankie’s Bikinis.
  • Vo voľnom čase Vale rada číta, bicykluje a cvičí.
  • Jej obľúbeným hercom je Tom Cruise a jej obľúbenou herečkou je Angelina Jolie.
  • Rád cestuje po celom svete.
  • Jej vysnívanou dovolenkovou destináciou je francúzsky Paríž.
  • Jej obľúbené jedlo je burger.