Nahá pravda Sydney Maler – 28 rokov a 1,2 milióna sledovateľov IG

ObsahKto je Sydney Maler?

Sydney A. Maler sa narodila 8. augusta 1991 na Okinawe v Japonsku a je osobnosťou sociálnych médií a zároveň moderátorkou podcastov, ktorá je známa najmä tým, že našla slávu na platforme Instagram, na ktorej má viac ako milión sledovateľov. Je tiež moderátorkou podcastu Sorry Mom.

Čistá hodnota Sydney Maler

Začiatkom roku 2020 má Sydney Maler čisté imanie odhadované na viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra na sociálnych médiách. Jej sláva viedla k mnohým príležitostiam vrátane partnerstiev a sponzorstiev. Predtým pracovala aj v oblasti marketingu, čo prispievalo k jej príjmom.

<3 Check out my Date with me give away on my IG

pridané Sydney A Maler. na Streda 18. septembra 2019

Raný život a začiatky kariéry

Sydney má americký pôvod, hoci sa narodila na Okinawe, a hoci o svojej rodine nehovorí online, všeobecne sa verí, že vyrastala vo vojenskej rodine, podobne ako mnohé vojenské deti sa narodili v oblasti so silným Americká vojenská prítomnosť tam. Vyrastala s dvoma sestrami a rodina sa nakoniec presťahovala späť do USA, kde sa usadila v San Diegu v Kalifornii.

Od mladosti mala záujem stať sa modelkou a hneď po strednej škole začala využívať príležitosti – nie je známe, či získala nejaké vysokoškolské vzdelanie.

Jedna z jej prvých prác bola ako propagačná modelka, vystupovala na podujatiach propagujúcich malé firmy vo svojom okolí. Robila aj trochu komerčnej práce, aj keď sa z väčšej časti obmedzovala na propagačné akcie. Keďže chcela rozšíriť svoj dosah, začala pracovať v spoločnosti Hooters, ktorá je známym centrom pre začínajúcich profesionálnych modeliek. Počas svojho pôsobenia tam rozvinula svoje schopnosti, svoj vzhľad a dozvedela sa viac o tomto odvetví.

Práca v Hooters

Zatiaľ čo Hooters je všeobecne známy ako jeden subjekt, vlastnia ho dve investičné spoločnosti, ktoré tvoria Hooters a Hooters of America.

Názov je hra na slang Hooters, ktorý je často odkazom na ženské prsia, ako ich spopularizoval komik Steve Martin. Spoločnosť použila logo sovy, ktorá je zvieraťom, ktoré tiež kričí. Jeho podniky sa stali populárnymi najmä vďaka mladým ženám, ktoré sú často označované ako Hooters Girls a ktoré sa často predvádzajú s oblečením, ktoré zvýrazňuje ich sexepíl.

Hooters je stravovacie zariadenie, ktoré ponúka rôzne občerstvenie, predjedlá a iné špeciality s mixom alkoholických nápojov. Často sa naň pozerá skôr ako na resto-bar, kvôli alkoholu a celkovému prostrediu, ktoré možno prirovnať k väčšine športových barov.

Ide o medzinárodnú organizáciu, ktorá v priebehu rokov rozšírila svoj dosah, vrátane pokračujúcej expanzie v Juhovýchodná Ázia . ako aj v USA. Kým Maler začínala ako dievča Hooters, bola odhodlaná naučiť sa viac a neskôr začala pracovať v kancelárii spoločnosti ako súčasť marketingového oddelenia.

Online prechod

S Hooters sa Sydney naučila proces, ako sa najímali promo dievčatá, čo ju zase naučilo o výskume, ktorý viedol k väčšej pozornosti voči ich dievčatám, informácie, ktoré by neskôr použila. Pomáhala aj pri plánovaní firemných akcií a pracovala s mnohými marketingovými materiálmi, ktoré by jej neskôr tiež prospeli, keďže sa predávala online.

Jedným z jej prvých online projektov sa stal pravidelný plagát online komunity s názvom The Chive, často spolupracujúci s ďalšou začínajúcou modelkou, Amandou Cerny. Webová stránka začala propagovať rôzne hoaxy, ktoré si získali povesť, keďže mnohé mainstreamové mediálne spoločnosti im verili, že sú pravdivé. Medzi ich najpopulárnejšie hoaxy patrili Donald Trump, ktorý dáva v reštauráciách sprepitné, falošné textové správy a žena odchádzajúca zo zamestnania pomocou suchého mazacieho panela vo svojej kancelárii. Nakoniec sa spoločnosť stala skôr komunitou pre komédie, mémy, fotografie, ženy, virálne videá a ďalšie, štylizované ako portál pre rôzne záujmy pre mužov.

Webová stránka si našla obľubu aj u žien, najmä u začínajúcich modeliek a tých, ktorí sú ochotní predviesť svoje aktíva, a začali si získavať na popularite. Sydney bol jeden tých žien, ktorých status na stránke ju povýšil, keďže na internete získavala čoraz viac sledovateľov.

Sláva na Instagrame

Maler nakoniec vytvoril Instagram účtu čo jej popularitu vybudovalo ešte ďalej. Často zverejňovala fotografie, na ktorých má oblečené rôzne druhy oblečenia, a nebála sa predviesť svoje telo, na ktorom pracovala, aby vyzerala dobre v bikinách. Ukázanie trochu viac kože a iné oblečenie, ktoré zvýrazňovalo jej vzhľad, pomohlo jej webovej stránke exponenciálne rásť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

. . . @sebby_raw

Príspevok zdieľaný používateľom Sydney A Maler (@sydneyamaler) 12. marca 2020 o 8:33 PDT

Tiež nebolo prekvapením, keď začala uplatňovať niektoré z marketingových tipov, ktoré sa naučila počas práce pre Hooters.

Nakoniec opustila svoju prácu, aby sa viac sústredila na svoju online prítomnosť a spoločnosti si to začali všímať a posielali jej sponzorské ponuky, spoluprácu s profesionálnymi fotografmi a spoločné fotenia s inými modelkami na Instagrame. Jedným z jej najvýznamnejších partnerov je spoločnosť Yandy, známa predajom sexi oblečenia a spodnej bielizne. Jedným z faktorov jej úspechu bola kvalita jej fotografií, ktoré vždy ukazovali niečo iné, a konzistentnosť nahraných videí.

Okrem svojho instagramového účtu začala aj s podcastom spolu s osobnosťou sociálnych médií a častou spolupracovníčkou Nikki Howard – tzv. Prepáč mami , každý týždeň nahrávajú nové epizódy. Ako naznačuje názov ich podcastu, často hovoria o témach, ktoré by ich matkám pripadali trápne, keby to vedeli.

Osobný život

Je známe, že Sydney je slobodná, a hoci má veľa mužských priateľov vrátane online spolupracovníkov, so žiadnym z nich nebola romanticky zapletená. Radšej drží tento aspekt svojho života preč od verejnosti, veľa o tom nehovorí, s výnimkou niekoľkých prípadov vo svojom podcaste. Tiež sa zvyčajne neoblieka tak, ako vyzerá na svojom instagramovom účte, v bežné dni radšej nosí pohodlnejšie oblečenie.