Nahá pravda Stevie Wynne Levine – vek, plat, priateľka

ObsahKto je Stevie Wynne Levine?

Stephanie Wynne 'Stevie' Levine sa narodila 4. novembra 1987 v znamení Škorpióna v Harlingene v Texase v USA a je to 32-ročná producentka, pravdepodobne najlepšie známa ako vedúca produkcie populárneho zábavného kanála YouTube. Rhett a Link“ a za to, že slúžil ako hlavný kreatívny riaditeľ v Mythical Entertainment.

Aká bohatá je teraz? Stevie Wynne Levine Čistá hodnota

Čistý majetok Stevie Wynne Levine sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov zarobených z aktívneho pôsobenia v zábavnom priemysle ako producenta a z práce pre slávne komediálne duo Rhett a Link.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

mal niekoľko na brunch.

Príspevok zdieľaný používateľom Stevie Wynne Levine (@steviewlevine) 19. októbra 2019 o 13:52 PDT

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Stevie Wynne Levine strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Harlingen, ale chýbajú informácie o jej rodičoch a o tom, či má nejakých súrodencov. Jej národnosť je americká a patrí k bielemu kaukazskému etniku.

Vzdelávacie pozadie a stáž

Po imatrikulácii sa Stevie zapísala na Syracuse University, kde v roku 2009 absolvovala summa cum laude s bakalárskym titulom v odbore televízia, rozhlas a film. Počas štúdia na vysokej škole absolvovala stáž v Jaret Entertainment, kde pracovala ako asistentka Setha. Jaret.

Nasledovala jej stáž v Jinks/Cohen Co., kde pôsobila ako asistentka a rozvojová stážistka Michaela Milberga.

Začiatky kariéry

Podľa oficiálneho profilu Stevie Wynne Levine na LinkedIn sa jej kariéra začala po tom, čo sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii. V septembri 2011 získala svoju prvú prácu ako konzultačná producentka v The Collective Digital Studio so sídlom v Beverly Hills, kde zostala len štyri mesiace a súčasne pracovala v Red Hour Productions na pozícii linkového producenta, od októbra do decembra. 2011.

Mediálny svet

V januári nasledujúceho roku bola Stevie najatá, aby pracovala ako výrobná manažérka v Mondo Media do januára 2013. Počas svojho pôsobenia tam riadila produkciu viac ako 50 animovaných webových pilotov a 270 videí pre ich oficiálny kanál YouTube , ktorý celkovo získal viac ako dve miliardy zobrazení. Bola producentkou televízneho komediálneho filmu Steve Jobs: Back Of The Line a krátkeho komediálneho filmu Steve Jobs: Resurrection – iPhone 5 Parody, oba v roku 2012, a televízneho komediálneho filmu Steve Jobs In Making Pad z roku 2013. .

Produkovala a režírovala živú šou kanála, ako aj spravovala produkčný/propagačný rozpočet.

Rise to Fame a Rhett a Link

V januári 2013 začal Stevie pracovať ako produkčný manažér pre Rhett & Link, Inc., spoločnosť, ktorú založili dvaja slávni YouTuberi Rhett James McLaughlin a Charles Lincoln ‚Link‘ Neal, III. Duo je známe tým, že prevádzkuje zábavný kanál YouTube pod používateľským menom „ Rhett a Link “, ktorá nazbierala takmer päť miliónov odberateľov, pričom ich videá doteraz získali viac ako 860 miliónov videní.

V roku 2013 pracovala ako producentka týždennej 30-minútovej varietnej show The Mythical Show a krátkych komediálnych videí ako Breaking Bad: The Middle School Musical a Epic Rap Battle: Nerd vs. Geek.

Pokračujúci úspech a mýtická zábava

V novembri 2014 bola Stevie povýšená na pozíciu vedúcej produkcie. Pôsobila aj ako výkonná producentka pre komediálny seriál Good Mythical MORE (2013-16), každodennú rannú talkshow. Dobré mýtické ráno (2013-19) a komediálny seriál Rhett And Link's Buddy System (2016-17).

V auguste 2016 bol Stevie formálne najatý ako viceprezident pre ich spoločnosť Mythical Entertainment a v septembri toho istého roku bol povýšený na pozíciu Senior Vice President. Potom pracovala na komediálnej talk show Ear Biscuits (2017-19) a komediálnom filme Tour Of Mythicality (2018). V rokoch 2018 až 2019 dokonca produkovala komediálnu varietnú talkshow Let’s Talk About That, ktorá predstavuje spin-off z Good Mythical Morning. Od januára 2019 pôsobí aj ako Chief Creative Officer v Mythical Entertainment.

Vystúpenia pred kamerou

Okrem práce za kamerou sa Stevie niekoľkokrát objavila aj pred kamerou – v roku 2010 sa vyskúšala ako herečka v epizóde krátkeho televízneho seriálu Le Typewriter a po spolupráci s Rhettom a Linkom má za sebou množstvo účinkovania ako hosť v takých predstaveniach, ako napr Dobrý mýtický VIAC , Dobrá mýtická posádka a Dobré mýtické ráno. Okrem toho dokonca moderovala reláciu Poďme sa o tom rozprávať.

Osobný život: vzhľad, otvorene gay, priateľka, bydlisko

Stevie Wynne Levine má dlhé blond vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom váži okolo 110 libier (50 kg). Jej typ postavy je štíhly. Čo sa týka jej sexuálnej orientácie, Stevie je otvorene gay a od roku 2011 je romanticky zapojená do vzťahu s Cassie Cobbovou – súčasné bydlisko páru je v Los Angeles. Stevie často zdieľa ich spoločné fotografie na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií. Sú veľkí milovníci zvierat a majú psa. Vo svojom voľnom čase Stevie rada cestuje so svojím partnerom.