• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda: Stephanie Katherine Grant – Wiki, Vek, Priateľ

Nahá pravda: Stephanie Katherine Grant – Wiki, Vek, Priateľ

Stephanie Katherine Grant je multitalentovaná mladá osoba z Tennessee, ktorá vo svojich tínedžerských rokoch dobyla Hollywood. Od roku 2014 sa objavuje v seriáli ABC The Goldbergs.

ObsahRaný život a rodina

Stephanie Katherine Yallourakis sa narodila 17. augusta 2000 v Kingsporte, Tennessee, USA, má teda americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Lev. Stephanie sa narodila v rodine Anny a Stephena Yallourakisovcov, obaja gréckeho pôvodu. Jej matka je zubná lekárka a riaditeľka chirurgickej špecializácie, zatiaľ čo jej otec je orálny a maxilofaciálny chirurg. Má staršieho brata Michaela Granta, ktorý je tiež hercom.

Stephanie začala chodiť na hodiny violončela, keď mala len štyri roky, no napriek tomu ju to veľmi bavilo a na hodinách sa jej darilo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tak sa teším na úplne novú Goldbergovu epizódu dnes večer o 20:00!! Toto je taká skvelá epizóda a nemôžem sa dočkať, kedy ju všetci uvidíte!! @thegoldbergsabc

Príspevok zdieľaný používateľom Stephanie Katherine Grantová (@stephkathgrant) 29. januára 2020 o 17:25 PST

Stephanie začala spievať, keď mala päť rokov, a jej talent objavil miestny vokálny tréner v Nashville, ktorý pracoval ako Country Music Stars, a povzbudil Stephanie, aby sa vyskúšala ako speváčka a interpretka, podľa ktorej rady sa riadila a prijala. jej posledné umelecké meno Grant na počesť svojho trénera. Zúčastnila sa speváckej súťaže štátu Tennessee State Fair Singing Competition, kde ju vyhrala so synom Part Of Your World z animovaného filmu od Disneyho Malá morská víla. Jej rodina sa presťahovala do Los Angeles v roku 2009, aby, dúfajme, rozvinula hereckú kariéru svojich detí so širšou expozíciou.

Brat, Michael Grant

Stephaniein starší brat, Michael, si zaslúži osobitnú zmienku pre jeho viaceré diela v televízii. Narodil sa 12. mája 1996 a je nadaným klasickým koncertným klaviristom. Svoju prvú hudobnú súťaž vyhral vo veku šiestich rokov a zúčastnil sa na štátnej klavírnej súťaži v Tennessee.

V roku 2006 zvíťazil aj v súťažiach koncertov a sólových interpretácií. V roku 2009, keď sa Michael presťahoval s rodinou do Los Angeles, získal menšie úlohy v takých televíznych seriáloch ako Private Practice, Criminal Minds a Victorious, pričom v druhom z nich sa vynikajúco zhostil úlohy klaviristu. Neskôr sa objavil ako Connor vo filme Pretty Little Liars, mohol ho vidieť v úlohe Ethana, keď sa pripojil k pravidelnému obsadeniu filmu Tajný život amerického tínedžera, a tiež hral Jakea vo filme I Did't Do It, ktorý sa objavil v epizóde The Nie príliš tajné životy komárov a ondatry. Medzi jeho najnovšie úlohy patrí Warren v sérii Crazy Ex-Girlfriend, Danny vo filme Pitching Tents (2017) a Marty Shaw v Chicago P.D..

Vzdelanie

Stephanie maturovala na miestnej strednej škole v Los Angeles v roku 2019. Od roku 2020 sa venuje svojej hereckej kariére a medzitým navštevuje rôzne dramatické kurzy v Hollywoode.

Stephanie Katherine Grantová

Kariéra

Prvé kroky

V roku 2009 sa Stephanie podarilo dostať do davu koncertnej scény vo filme Hannah Montana: The Movie, v ktorom hrali Miley Cyrus a Emily Osment, ale samozrejme nebola uznaná. Svoju prvú menšiu rolu však dostala v seriáli Criminal Minds v roku 2010, kde sa objavila ako Amber Riverton v epizóde s názvom Safe Haven. V roku 2012 získala Stephanie rolu Madonny v krátkom filme Grandsons of Anarchy, kde zdieľala obrazovku s Joeom Acevesom a Donaldom Bowenom, a v tom istom roku získala aj rolu Márie a danú rolu rozprávačky pre Harka anjela. Sings, krátky film režiséra Chao-Tung Huanga, v ktorom účinkujú aj Zadrina Eisenmann, Anna Fitzwater a Stone Eisenmann.

Ďalší úspech

V roku 2013 získala Stephanie viac vedľajších úloh, medzi nimi Tween v sérii Save Me v epizóde The Book of Beth a Jenny Rose, vnučka hlavnej postavy v dráme Max Rose, s Jerrym Lewisom a Kerry Bishé v príbehu o jazzový klavirista, ktorý zistí, že jeho manželstvo, ktoré trvalo viac ako 65 rokov, bola jedna veľká lož.

Koncom roka 2013 sa Stephanie objavila v epizóde Ghost Knight z minisérie Deadtime Stories, kde získala úlohu princeznej Gianny, milého, priateľského ducha, ktorý bol uväznený v múroch stredovekého hradu. Zahrala si aj mladšiu verziu Petry v krátkom filme The Wonder Girls a bolo ju možné vidieť v televíznom filme Spy, v ktorom Stephanie hrala úlohu mladého dievčaťa.

V roku 2015 získala rolu Katie vo filme Nine Million Bicycles v Pekingu a v populárnom televíznom seriáli Survivor’s Remorse Stephanie vystupovala ako Brittany v epizóde One-Love.

Goldbergovci

Stephanieina kariéra dostala veľký zvrat po tom, čo získala rolu Emmy Muscles Mirsky v sitcome The Goldbergs, vysielanom na sieti ABC. Emmy je dievča zo susedstva, ktoré rada trávi čas s Adamom, najmladším synom Goldbergovcov. Vyrastali spolu, takže sa k sebe správajú skôr ako súrodenci a nie ako blízki priatelia. Stephanie povedala, že rada hrala Emmu, najmä scénu, v ktorej sa správala ako „jeden z chlapov“, pričom zabudla, že je dievča v spoločnosti Adamových priateľov, ktorí boli všetci chlapci. Celkovo sa Stephanie objavila v 32 epizódach siedmich sezón show, ktorá pokračovala do roku 2020.

Za svoju prácu v seriáli získala svoju prvú cenu Young Artist Award, ktorú založila hollywoodska zahraničná tlač. Neskôr vyhrala Cena pre mladého zabávača v kategórii Najlepšia periodická herečka v televíznej relácii.

Javiskové vystúpenia a iné snaženia

Stephanie sa tiež venuje scénickej práci, pretože divadlo vždy považovala za jeden z jej najväčších snov a vášní. Získala rolu vo vianočnej produkcii Coney Island v divadle Geffen Playhouse v Brooklyne v New Yorku. Výkon Stephanie si vyslúžil pozitívne recenzie od divadelných kritikov, ktorí ju dokonca porovnávali s mladou Meryl Streep, čo roztopilo Stephanie srdce.

Okrem predchádzajúceho sa Stephanie zúčastnila aj viacerých reklám, vrátane Amazon Kindle, čo je špeciálne zariadenie pre pohodlnejšie online nakupovanie. V roku 2018 Stephanie modelovala pre odevnú značku Brandy Melville a odevnú spoločnosť J. Lindeberg (Štokholm, Švédsko).

Stephanie sa túži stať dokonalou režisérkou

Stephanie sa vyskúšala ako režisérka a spisovateľka – spolu so svojím bratom Michaelom Grantom napísala a režírovala krátky film Dominion (2016), ktorý prijali viaceré veľké filmové festivaly, ako napríklad Los Angeles Shorts Film Festival, Calgary. Medzinárodný filmový festival, filmový festival v Cannes a niekoľko ďalších.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Stephanie najradšej číta, študuje britskú literatúru, najmä sci-fi a fantasy knihy.
  • Tiež na nej rada jazdí kôň býva v Kingsporte v Tennessee a z času na čas tam príde pozrieť svojho miláčika.
  • Stephanie miluje balet, tanec aj pozeranie.
  • Jedným z jedál, ktoré si Stephanie naposledy vychutnávala, bol hamburger Umami, ktorý má rada taliansku kuchyňu a často jedáva pizzu, cestoviny a ravioli, ako aj kórejské jedlá.
  • Jej obľúbeným dezertom je tiramisu torta pokrytá čokoládovou polevou a čerstvými jahodami a malinami.
  • Vysnívanou destináciou Stephanie je Paríž vo Francúzsku.
  • Má rada poľné kvety, ako sú vres, ďatelina a gýčové kvety.

pridané Stephanie Katherine Grantová na Utorok 2. decembra 2014

Vzhľad, štýl oblečenia

Stephanie má dlhé svetlohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m) a váži okolo 110 libier (50 kg). Čo sa týka štýlu oblečenia, rada nosí čiapky a mikiny s kapucňou, pretože si užíva chladné zimné počasie. Nerada nosí vysoké opätky.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Stephanie je okolo 1 milión dolárov , ktorú zarobila svojou mnohostrannou kariérou za posledných 15 rokov. Séria Goldbergs je stále úspešná, takže majetok Stephanie bude len rásť.