Nahá pravda Stephanie Abramsovej – miery, manžel

ObsahKto je Stephanie Abrams? Wiki Bio

Stephanie Abrams sa narodila vo Wellingtone na Floride v USA 27. októbra 1978, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je televízna meteorologička, známa najmä tým, že pracuje pre Weather Channel (TWC).

Raný život a vzdelanie

Stephanie bola vychovaná vo Wellingtone jej otcom, ktorý je doručovateľom pracujúcim na miestnej pošte, a jej matkou, ktorá je učiteľkou klavíra. Stephanie sa začala zaujímať o počasie vo veľmi ranom veku a bola fascinovaná dažďom a búrkami, pričom rada sledovala aj televízne dokumentárne programy o tornádach a sopkách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Preniesť Cantore do 80-tych rokov?!? Mali by sme ďalej naučiť @jimcantore nákupný košík?

Príspevok zdieľaný používateľom AMHQ pondelok-piatok 7-10 hod (@stephanieabrams) 2. októbra 2019 o 4:26 PDT

Študovala na miestnej strednej škole, kde sa venovala tenisu a volejbalu, pričom sa venovala aj herectvu, no nikdy v tom nebola naozaj dobrá. Zúčastnila sa aj vzdelávacieho tábora s názvom Space Camp v Huntsville v Alabame.

Po imatrikulácii sa Stephanie zapísala na University of Florida so sídlom v Gainesville, kde bola členkou Phi Beta Kappa, najstaršej americkej akademickej čestnej spoločnosti, a členkou spolku Delta Phi Epsilon, kde získala titul bakalár prírodných vied. v geografii, zatiaľ čo jej vedľajšia bola matematika.

Pokračovala vo vzdelávaní na Floridskej štátnej univerzite v Tallahassee, kde vyštudovala magna cum laude s bakalárskym titulom v odbore meteorológia. Kým tam bola, precvičila si svoje on-air zručnosti v spravodajskom programe FSU Live a počasí vysielanom na káblovom kanáli v Tallahassee. Po úspechu v oblasti meteorológie pôsobila ako pedagogická asistentka na Floridskej štátnej univerzite.

V súčasnosti je členkou Americkej meteorologickej spoločnosti a Národnej asociácie počasia.

Kariéra meteorológa

Svoju kariéru odštartovala, keď začala pracovať v televíznej stanici spojenej s WTXL ABC v Tallahassee ako ich ranná meteorologička. Do The Weather Channel nastúpila v júli 2003, kde pracovala ako ich meteorologička, pričom bola tiež reportérkou a zástupkyňou až do roku 2005, keď sa stala spolumoderátorkou relácie Weekend View.

Stephanie sa stala spolumoderátorkou show Abrams a Bettes: Beyond the Forecast v roku 2006 a potom spoluorganizátorom Weather Center spolu s Mikeom Bettesom. 20. júla 2009 začala spolu s Al Rokerom moderovať Wake Up With Al a túto funkciu zastávala až do roku 2015, keď sa show skončila.

Jej najvýznamnejšou prácou v tomto období bolo pokrývanie zimných olympijských hier vo Vancouveri vo februári 2010.

V roku 2012 bola dočasnou moderátorkou počasia v šou Weekend Today, keď obaja moderátori Janice Huff a Bill Karins odišli. Od roku 2012 do roku 2013 moderovala dve relácie vysielané na The Weather Channel – On The Radar a Morning Rush – zatiaľ čo v súčasnosti je spolumoderátorkou show American’s Morning Headquarters a často ju možno vidieť ako vypĺňať svojho priateľa Rokera v Today. Hoci nie je herečka, Stephanie sa objavila ako sama vo filme Sharknado 2: The Second One.

Miluj život a manžela

Všeobecne sa verí, že Stephanie bola vydatá Mike Bettes na štyri mesiace v roku 2008. Obaja sa zoznámili v roku 2006 pri spoločnej práci, keďže Mike je tiež meteorológ a chodili spolu dva roky, kým sa v apríli 2008 zosobášili, no manželstvo vydržalo len štyri mesiace, keďže zrejme si len nevedel zvyknúť na spoločný život.

Michael Bettes sa narodil v Tallmadge, Ohio USA 9. januára 1972 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je meteorológom a lovcom búrok, známy najmä vďaka práci, ktorú robil pre The Weather Channel v Atlante v štáte Georgia.

Navštevoval štátnu univerzitu v Ohiu a získal bakalársky titul v odbore vedy o atmosfére a potom pokračoval v práci na WSYX/WTTE v Columbuse v štáte Ohio ako víkendový meteorológ. Vo svojej kariére pokračoval vo WLOS v Asheville v Severnej Karolíne, kde bol hlavným meteorológom pred nástupom do The Weather Channel v roku 2002.

Mohol byť videný ako spoluhostiteľ AMHQ: America’s Morning Headquarters, zatiaľ čo teraz hosťuje Weather Underground. Stretol sa so Stephanie počas spoločného hosťovania Abrams & Bettes: Beyond the Forecast v roku 2006 a potom, čo v roku 2009 skončil, hosťoval až do roku 2012 ako moderátor Your Weather Today.

pridané Stephanie Abramsová na Piatok 14. februára 2020

Bol na scéne počas hurikánu Sandy a hurikánu Katrina a zastrešil mnohé zimné búrky a záplavy. V roku 2013 ho a jeho posádku zasiahlo tornádo EF3 v El Reno v Oklahome, ktoré zdvihlo ich SUV o 180 metrov do vzduchu a odhodilo ho do poľa – všetci utrpeli vážne zranenia, zatiaľ čo Mike si zlomil niekoľko kostí. Teraz je ženatý s Allison Chinchar od roku 2012. Stephanie je údajne slobodná od svojho rozvodu s Mikeom a nehovorilo sa o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť.

Záľuby a iné záujmy

Stephanie je fyzicky aktívna a často je v teréne, pričom rada hrá tenis a golf so svojimi kolegami z práce. Cestovanie je jej hlavným koníčkom a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA a navštívila aj Francúzsko a Anglicko. Jej vysnívanou destináciou je Paríž vo Francúzsku, zatiaľ čo jej obľúbená kuchyňa je talianska, keďže je veľkou milovníčkou pizze.

Stephanie vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Channing Tatum, Amanda Seyfried a Courteney Cox, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dear John, Letters to Juliet a The Notebook.

Tiež rada číta, pričom medzi jej obľúbených spisovateľov patria Guillaume Musso a Nicholas Sparks a niektoré z jej obľúbených kníh sú Central Park, Volanie anjela a Budeš tam? Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku.

Vzhľad a čistý majetok

Stephanie má 41 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,6 metra a váži okolo 51 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov.