Nahá pravda španielskej modelky a IG hviezdy – Eva Visiaci zámok

ObsahKto je Eva Visiaci zámok?

Eva Padlock je španielska modelka a hviezda sociálnych médií s viac ako 1,5 miliónmi sledovateľov oficiálna stránka Instagramu . Hviezdu si vydobyla nahrávaním svojich obrázkov na vyššie spomínanú platformu a spolupracovala s množstvom módnych značiek a časopisov, medzi inými FashionNova a Guess.

Eva Visací zámok Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Eva Padlock sa narodila 13. mája 1984 v Barcelone v Španielsku a neprezradila veľa detailov zo svojho raného života, mená svojich rodičov tajila a či má alebo nemá súrodencov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@fashionnova fashionnovapartner

Príspevok zdieľaný používateľom ➰Vidiaci zámok Eva➰ (@evapadlock) 28. februára 2020 o 10:52 PST

Najprv mala iné záujmy ako modeling, keďže po imatrikulácii na strednej škole sa Eva prihlásila na barcelonskú Escuela Massana, čo je vysoká škola vizuálneho umenia a dizajnu, kde študovala interiérový dizajn.

Začiatky kariéry

Eva stále bez úmyslu stať sa modelkou začala po vysokej škole pracovať ako interiérová dizajnérka na niekoľkých projektoch v najbližších rokoch, kým si vytvorila stránku na Instagrame. Najprv začala nahrávať obrázky svojich dekorácií, ale na návrh svojich priateľov začala zverejňovať pútavé obrázky seba.

To prinieslo pozornosť, ktorú hľadala, a tak pokračovala v nahrávaní provokatívnych obrázkov. Počet jej sledovateľov stúpol a priťahovala aj ľudí zo sveta modelingu a Monster Energy ju oslovila a pozvala ju, aby sa stala jednou z ich Monster Girls. To posunulo jej kariéru vpred iným smerom a mohla uzatvárať obchody s inými značkami. Stala sa ambasádorkou značky Monster Energy a začala ich propagovať počas podujatí Moto GP.

Vystúpte na výslnie

Bolo to v auguste 2016, keď bola pomenovaná Krásna dáma dňa od Sports Illustrated , čo ju okamžite vystrelilo na výslnie a to jej prinieslo nové ponuky. Zo Sports Illustrated prešla k Thrill Bender, ktorý ju nazval Babe of the Day. S rastúcou popularitou Evina stránka na Instagrame prudko stúpala a začala spolupracovať s mnohými módnymi značkami, vrátane Plumeria Swimwear, Oh Polly a ďalších, predtým, ako bola vymenovaná za ambasádorku značky Fashion Nova.

To posunulo jej kariéru na novú úroveň a odvtedy sa Eva stala jednou z najobľúbenejších modeliek značky. Získala masové sledovanie online a propagovala množstvo výtvorov značky. Okrem toho spolupracovala s niekoľkými ďalšími módnymi značkami, dizajnérmi a časopismi a niekoľko časopisov ju označilo za najsexi propagátora Moto GP. Niekoľkokrát úzko spolupracovala s Paulom Marcianom a okrem mnohých iných úspechov robila kampane pre Guess.

Eva Visiaci zámok Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Eva sa stala veľmi populárnou odvtedy, čo sa venuje modelingovej kariére a prestala sa zameriavať na svoju kariéru interiérovej dizajnérky. Napriek tomu vzala svet útokom a teraz si užíva život v luxuse. Ak vás zaujímalo, aká bohatá je Eva Visací zámok, podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Visacieho zámku je na začiatku roku 2020 viac ako 1,3 milióna dolárov. Eva Visací zámok je vysoký 1,71 metra a váži okolo 134 libier ~ 61 kg. a jej dôležité štatistiky sú 33-24-35, zatiaľ čo veľkosť jej podprsenky je 42D.

Má hnedé oči a prirodzene hnedé vlasy. Eva má za sebou operáciu na zlepšenie jej vzhľadu, vrátane zväčšenia pŕs, čo jej kariére zjavne prospelo.

Eva Visiaci zámok Osobný život, zoznamka, priateľ, je slobodná?

Hoci je vždy v médiách a neustále sa prezentuje online, Eva o svojich osobných snahách veľa nehovorila, a preto neexistujú žiadne informácie o jej vzťahoch.

pridané Eva Visiaci zámok na Pondelok 6. januára 2020

Niektoré zdroje uvádzajú, že je vo vzťahu, iné tvrdia, že je slobodná. Kým však Eva nevydá ďalšie informácie, môžeme len špekulovať, že nemá deti a nie je vydatá.

Eva Visiaci zámok Záujmy, fakty, vplyv

Evine záujmy sú mnohé, zostala verná svojim ašpiráciám v oblasti interiérového dizajnu, a hoci sa tomu profesionálne nevenuje, stále sa občas vo voľnom čase venuje nejakému dizajnu.

Eva je milovníčkou zvierat a má psa a mačku ako domácich miláčikov, no nezdieľala ich obrázky na svojej stránke na Instagrame, používa ich iba na propagáciu svojej kariéry.

Ako Eva získava na popularite, nedávno sa začala objavovať v mnohých časopisoch Inquisitr napísala o jej úchvatnom vzhľade a Zoznam kódov zverejnil článok o tejto španielskej kráske. Ona sama na niektorých svojich obrázkoch propagovala iné modelky, pričom okrem iného úzko spolupracuje s inými dievčatami z Fashion Nova.