• Hlavná
  • Celebrity
  • Nahá pravda Sofie Franklynovej – vek, zatknutý, čistá hodnota, Wiki

Nahá pravda Sofie Franklynovej – vek, zatknutý, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Sofia Franklyn?

Sofia Franklyn sa narodila 21. júla 1992 v znamení Raka v Salt Lake City v Utahu v USA a je 27-ročná moderátorka rádia, pravdepodobne najlepšie známa tým, že spolu s Alexandrou Cooper moderovala podcast Call Her Daddy. . Sofia je známa aj tým, že je blogerkou pre Barstool Sports. Okrem toho je senzáciou sociálnych médií, ktorá je známa tým, že prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má viac ako 700 000 predplatiteľov, ako aj svoj oficiálny účet na Twitteri, ktorý má viac ako 160 000 sledovateľov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rozliatie čaju

Príspevok zdieľaný používateľom Sofia Franklinová (@sofiafranklyn) 24. februára 2020 o 17:59 PST

Aká bohatá je teraz? Sofia Franklyn Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Sofie Franklynovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, získaný prevažne z jej úspešnej kariéry ako hostiteľa vlastného podcastu. Svoj majetok zväčšila aj písaním článkov na blog.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Sofia Franklyn strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Salt Lake City, kde ju rodičia vychovávali spolu so svojimi súrodencami. O ich identite a profesiách je však dosť tajnostkárska, a to aj vďaka tomu, že ich možno často vidieť na jej fotografiách zdieľaných na jej oficiálnom účte na Instagrame.

Sofia má americkú národnosť a patrí k bielemu etniku. Po imatrikulácii sa Sofia zapísala na University of Utah, aby získala titul v odbore ekonómia.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Sofia stala známou ako blogerka a podcasterka, nejaký čas pracovala pre finančnú spoločnosť. Čoskoro však opustila prácu, rovnako ako jej tvorivá povaha, pretože sa chcela venovať niečomu zaujímavejšiemu. Presťahovala sa teda do New Yorku a v roku 2018 sa pripojila k blogu Barstool Sports, vďaka čomu sa stala aktívnou členkou zábavného priemyslu.

Je to mimoriadne populárny šport a popkultúru blog , založil David Portnoy v Miltone, Massachusetts, ale momentálne sídli v New Yorku. Jej prvý článok bola o skúmaní vlastných sexuálnych dobrodružstiev počas výchovy v Utahu vtipným spôsobom napísala aj o stereotypnom pohľade na sexualitu v Utahu, čím na seba upozornila.

Podcast Call Her Daddy

Kým pracovala ako spisovateľka blogu, Sofia zdieľala izbu so svojou priateľkou Alexandrou Cooperovou. Raz, keď boli dievčatá spolu na dovolenke na festivale South by Southwest v Austine v Texase, pustili sa do rozhovoru na tému sex.

Ich rozhovor bol celkom zaujímavý, pretože začal priťahovať publikum v bare. V určitom okamihu jeden muž povedal, že tento chat by bola skvelá šou, ktorá inšpirovala dievčatá k spoločnému sexu a rande. Sofia čoskoro natočila prvú epizódu podcastu spolu s Alexandrou a netrvalo dlho, kým sa Barstool Sports rozhodla ju vyrobiť s názvom Zavolajte jej ocko . Zameriava sa na explicitné a tabuizované témy, keďže Sofia a Alexandra často rozoberajú vzťahy, sexualitu, trápne momenty a mnohé ďalšie.

Podcast mal premiéru 3. októbra 2018 a čoskoro debutuje v Top 10 v rebríčku komédií iTunes.

Kanál YouTube, Instagram a Twitter podcastu

V januári 2019 sa Sofia a Alexandra rozhodli využiť svoju popularitu na rozšírenie fanúšikovskej základne podcastu a rozšírenie svojho vplyvu na rôzne platformy sociálnych médií. Spustili oficialitu YouTube kanál podcastu, na ktorý nahrali epizódy, a za rok nazbierali viac ako 180 000 odberateľov a ich videá majú k dnešnému dňu viac ako 11 miliónov videní.

Niektoré z ich najsledovanejších videí sú Daddy Girls hodnotia veľkosť vtákov v kancelárii , The Daddy Girls degradujú Logana Paula a LOGAN PAUL JE NÁŠ NOVÝ STÁŽNÍK. Okrem toho dievčatá spustili svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom „ callherdaddy' , ktorá má teraz viac ako 1,2 milióna sledovateľov, ako aj ich oficiálny účet na Twitteri pod používateľským menom „@callherdaddy“ , s takmer 200 000 sledovateľmi.

Prítomnosť sociálnych médií

Okrem toho Sofia prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom ‘ Sofia Franklyn' , ktoré využíva na zverejňovanie selfie a iných fotiek zo svojho súkromného života.

Okrem toho je aktívna na Twitteri pod používateľským menom '@sofiafranklyn' , na ktorej ju môžete sledovať aj vy.

Sofia Franklyn zatknutá

V jednej z epizód podcastu Call Her Daddy Sofia Franklyn opísala svoje skúsenosti s políciou v roku 2011 – v čase, keď mala 20 rokov. Bola zatknutá za požitie alkoholu maloletou a pod vplyvom alkoholu na verejnosti. Sofia navyše pri zatýkaní prekážala policajtovi, takže bola obvinená aj z prečinu zatýkania.

Vzhľad a vitálna štatistika

Atraktívna rozhlasová moderátorka má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a jej typ postavy je štíhly.

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Sofia Franklyn bola romanticky zapletená do vzťahu s mužom, ktorého identita nebola odhalená. Raz však povedala, že jej priateľ je absolvent Harvardu. Okrem toho sa dokonca podelila o podrobnosti o ich rande v epizóde podcastu. Sofia je však momentálne single a plne sa sústredí na svoju kariéru.