• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Simonetta Stefanelli – Kde je dnes? Bio

Nahá pravda Simonetta Stefanelli – Kde je dnes? Bio

ObsahÚvod

Simonetta sa zapíše do histórie ako ženy, ktoré stvárnili dcéru neslávne známeho „krstného otca“, no Simonetta chcela pre svoj život viac, než byť vnímaná ako hollywoodsky sexsymbol.

Skorý život

Simonetta Stefanelliová sa narodil 30. novembra 1954 v Laziu, Rím, Taliansko. O jej rodine a ranom živote, vrátane vzdelania, nie je nič známe.

pridané Simonetta Stefanelli bola Apollonia Vitelli-Corleone na Piatok 29. júla 2016

Kariéra

Stefanelli sa preslávila ako známa podnikateľka a herečka. Preslávila sa najmä hraním Apollonie Vitelli-Corleone v Krstnom otcovi, ale tam sa jej kariéra nezačala.

Začalo to niekoľkými malými úlohami v ranom dospievaní, ktoré sa objavovali v prevažne talianskych filmoch.

Väčšina z nich bola v sexuálnych komédiách talianskeho štýlu, ktoré boli v tom čase veľmi populárne, ako napríklad La Moglie Giapponese, ktorú nakrútil Gian Luigi a čo v preklade znamená japonská manželka Non Commettere atti Impuri (Nescudzoložíš) od Guilia Petroniho, ako aj In Nome Del Popolo Italiano (V mene talianskeho ľudu) od Dina Risiho.

V roku 1972 bola obsadená do Die Sonne Angriefen (Útok slnka), nemeckého televízneho filmu Petra Lilienthala, av tom istom roku získala rolu vo filme Krstný otec ako dcéra veľkého zločineckého bossa.

Vo filme sa objavilo mnoho hollywoodskych ťažkých váh ako Marlon Brando, Diane Keaton, Al Pacino a Robert Duval a režíroval ho Francis Ford Coppola. Príbeh sa tiahne od roku 1945 do roku 1955 a sleduje život rodiny Corleoneovcov, na čele ktorej stojí Vito Corleone, ktorý sa zameriava na to, aby vzal jedného zo svojich synov, Michaela Corleoneho, samotárskeho outsidera rodiny, a zmenil ho na neľútostného šéfa mafie. .

Po tom, čo sa Stefanelli objavil v Krstnom otcovi, odmietol množstvo pracovných ponúk od hollywoodskych filmárov, aby sa vyhol typovému obsadeniu a chcel byť vnímaný ako viac než len sexsymbol. V rozhovore v roku 1997, keď hovorila o všetkých pracovných ponukách, povedala: „Nechceli nič iné, len odhaliť moje telo. Odmietol som toľko práce.‘

Namiesto toho sa rozhodla pokračovať vo svojej práci v Taliansku, kde nakrútila španielsky film El Mejor Alcade, el Ray (Najlepší starosta, kráľ) režiséra Rafaela Gila.

Nasledujúci rok v roku 1974 sa Stefanelli objavil v minisérii Moses and the Lawgiver, v ktorej účinkovali Anthony Quayle, Ingrid Thulin a Burt Lancaster. Ďalej bola obsadzovaná v mnohých talianskych filmoch, ako napríklad Le Amiche Del Cuore (Blízki priatelia), Peccati in Famiglia (Škandál v rodine), ako aj hranie v erotickej dráme po boku svojho manžela v tom čase, v Tre Fratelli. (Traja bratia).

Stretnutie s manželom

Stefanelli bola najslávnejšie vydatá za režiséra/herca Michele Placida, s ktorým hrala v mnohých filmoch.

Pár sa rozviedol v roku 1994, ale pred rozchodom mali spolu tri deti, z ktorých jedno je dnes slávna herečka. Violante Placido – Violante sa prvýkrát objavila na obrazovke po boku svojho otca hneď po tom, čo sa jej matka definitívne vzdala herectva, aby sa mohla venovať kariére podnikateľky. Simonetta si otvorila dizajnérsky obchod Simo Bloom preslávený topánkami a doplnkami, a aj keď už nekoná, stále má veľkú skupinu fanúšikov, ktorí ju sledujú na sociálnych sieťach, na ktorých je stále známa, a taliansku celebritu.

Čistý majetok

Zdroje uvádzajú, že čistý majetok Stefanelliho je od začiatku roku 2020 približne 20 miliónov dolárov.

Fyzická charakteristika

Simonettin klasický vzhľad s hnedými vlasmi, hnedými očami a olivovou pokožkou ju preslávil ako taliansku krásku, akou je dodnes známa. Je vysoká 5 stôp (1,68 m) a váži asi 53 kg.