• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Sherry Stringfield – čistá hodnota, merania

Nahá pravda Sherry Stringfield – čistá hodnota, merania

ObsahKto je Sherry Stringfield?

Sherry Lea Stringfield sa narodila 24. júna 1967 v Colorado Springs v štáte Colorado v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v medicínskom televíznom seriáli ER, v ktorom hrala postavu Dr. Susan Lewis. Je jednou z pôvodných členov šou.

Bohatstvo Sherry Stringfield

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Sherry Stringfield odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov, ktoré si zarobila úspešnou kariérou v hereckej profesii, ktorá je v tomto odvetví aktívna od roku 1989. Okrem dvoch behov s ER má pravidelné úlohy v iných populárnych ukazuje tiež. Pracovala aj v niekoľkých filmoch, ktoré prispeli k jej bohatstvu.

pridané Fanúšikovia Sherry Stringfield -fanpage- na Štvrtok 25. júna 2015

Raný život a vzdelávanie

Sherry vyrastala v Colorado Springs po boku dvoch mladších súrodencov. Na nejaký čas sa ich rodina presťahovala do Albuquerque v Novom Mexiku, kým si nakoniec našla trvalejšie bydlisko v Houstone v Texase. Navštevovala strednú školu Klein High School neďaleko Houstonu a počas svojho pôsobenia v nej sa veľmi zaujímala o herectvo. Stala sa veľmi aktívnou v školskom dramatickom klube, pracovala na mnohých hrách vrátane muzikálov Fiddler on the Roof a Oklahoma.

Po maturite na strednej škole sa zapísala na State University of New York (SUNY) v Purchase, kde sa stala súčasťou univerzitného hereckého programu.

Bola blízkymi priateľmi s budúcou herečkou Parker Posey, ktorá tam bola tiež študentkou. Trochu skoro bojovala kvôli svojmu texaskému prízvuku a musela absolvovať školenie, aby sa naučila trochu ho moderovať. Počas neskorších rokov na univerzite sa začala objavovať v produkciách v New Yorku, väčšinou mimo Broadway. Potom ukončila štúdium v ​​roku 1989.

Začiatky kariéry a ER

Po dokončení svojho vzdelania našla Stringfield svoju prvú profesionálnu rolu v telenovele Guiding Light, v ktorej hrala postavu Christiny Blake Thorpeovej. najdlhšie bežiaci televízny dramatický seriál v histórii USA vo veku 72 rokov.

Zostala v šou od roku 1989 do roku 1992, potom si dala ročnú prestávku, aby cestovala po Európe. Po svojom návrate získala pravidelnú rolu v NYPD Blue počas jeho prvej sezóny, kde stvárnila bývalú manželku postavy Johna Kellyho, ktorého stvárnil David Caruso. Práca v šou sa jej však nepáčila, čo ju viedlo k predčasnému ukončeniu zmluvy.

Potom bola obsadená do jednej z jej najvýznamnejších úloh v ER. Lekárska dráma sledovala životy rôznych zamestnancov Pohotovosti vo fiktívnej nemocnici a je druhým najdlhšie vysielaným lekárskym dramatickým seriálom v histórii, ktorý prekonal iba Grey's Anatomy.

Mala byť súčasťou piatich sezón v šou, ale po troch sezónach odišla – napriek popularite a príjmu, ktorý jej to prinieslo – kvôli dlhému pracovnému času a túžbe viesť normálnejší život. Bola neoblomný pri odchode zo šou napriek tomu, že producenti chceli, aby pokračovala kvôli príbehu, ktorý vytvorili. S jej odchodom bola zaviazaná k dohode, že počas zvyšku pôvodnej zmluvy nemôže robiť žiadne televízne projekty.

Odlet a návrat

Jej odchod znamenal, že odišla od veľkého majetku, keďže ER v tom čase uzatvárala veľkú dohodu o syndikácii.

Odvtedy jej túto úlohu ponúkli niekoľkokrát, no niekoľko rokov ju odmietla. Namiesto toho sa pustila do iných projektov, našla si úlohu vo filme 54 a objavila sa aj v niekoľkých televíznych filmoch.

Počas ôsmej sezóny ER v roku 2001 bola priblížil producentmi ešte raz a tentoraz sa opäť pripojil k obsadeniu. Jej návrat zaznamenal silný nárast v sledovanosti seriálu a zostala v seriáli asi štyri roky, kým zo seriálu odišla, nechcela sa stať typom a s túžbou nájsť si iné úlohy sa do seriálu vrátila až počas finále seriálu. .

Po jej druhom odchode pracovala na pilotovi Company Town, ktorý sa však nedokázal presadiť.

V roku 2007 sa objavila aj vo filme Forfeit a hosťovala v šou Shark.

Nedávne projekty

Stringfield bol obsadený v seriáli HBO Tell Me You Love Me ako opakujúca sa postava, ale show bola zrušené po jeho prvej sezóne, keďže došlo k nezhodám so smerovaním príbehu. V roku 2009 bola potom obsadená do The Stepfather – remake rovnomenného slasheru z konca 80. rokov – po boku Sely Ward, Penna Badgleyho a Dylana Walsha, pričom vo filme mala len menšiu rolu. Postupom rokov sa venovala menším projektom, väčšinou hosťujúcim úlohám, ako napríklad v epizódach Zákona a poriadku, In Plain Sight a Who is Clark Rockefeller.

Sherry sa vo svojej neskoršej kariére pustila do hlasového herectva, pracovala na videohernej verzii ER a zároveň nahovorila postavu Eyeleen pre detskú show Blue's Clues. V roku 2012 pracovala na filme Hallmark The Confession, v ktorom si zahrala po boku Katie Leclerc a je pokračovaním filmu The Shunning. Potom hosťovala v CSI: Vyšetrovanie miesta činu a potom bola obsadená do druhej série filmu Under the Dome, ktorý vychádza z rovnomenného románu Stephena Kinga. Jej posledné televízne vystúpenie bolo ako opakujúca sa postava v Kriminálne mysle: Beyond Borders . Odvtedy neprijala žiadne nové projekty.

Osobný život

Sherry sa vydala za Larryho E. Josepha v roku 1998 a majú spolu dve deti, no pred rozvodom spolu zostali iba osem rokov. Odvtedy sa neobjavili žiadne správy o jej nových vzťahoch. Býva v Los Angeles so svojimi deťmi a vo voľnom čase s nimi rada cestuje. Miluje aj extrémne športy a podobné aktivity, lyžovanie alebo jazdu na motorke. Počas jej najlepších rokov ju čitatelia FHM zvolili za jednu z najsexi žien na svete. Neskôr priznala, že odišla z ER, aby žila normálny život a bola s mužom, ktorý chcel, aby bola mimo centra pozornosti, aby s ním trávila viac času, ale nebol to muž, ktorého si nakoniec vzala.