Nahá pravda ruskej hviezdy Instagramu – Ekaterina Zueva

ObsahKto je Ekaterina Zueva?

Ekaterina Zueva sa narodila 29. decembra 1991 na Sibíri v Rusku. Je modelkou, osobnosťou sociálnych médií a blogerkou, ktorá sa preslávila najmä vďaka svojmu účtu na Instagrame, na ktorom predvádza svoje príťažlivé črty pri cvičení jogy. Odvtedy sa objavila v mnohých časopisoch, cestovala po svete a blogovala o svojich dobrodružstvách.

Čistá hodnota Ekateriny Zuevovej

Začiatkom roku 2020 má Ekaterina Zueva čisté imanie odhadované na viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobila najmä úspešnou kariérou online. Značnú sumu zarobila aj ako modelka s pravidelným sponzorstvom a modelingovou prácou.

https://www.instagram.com/p/B92MkvrBVAN/

Bohatstvo jej pomohlo žiť luxusný životný štýl, keďže cestuje do rôznych drahých destinácií po celom svete.

Raný život a začiatky kariéry

Ekaterina vyrastala na Sibíri a v mladom veku prejavila silnú vášeň pre cestovanie. Chcela vidieť svet, no zároveň jej veľa ľudí chválilo jej krásu, a tak sa zatúžila stať sa aj modelkou a začala hľadať príležitosti, ako vstúpiť do tejto kariéry.

Jedna z prvých ciest, ktorú vyskúšala, bola Instagram , jednej z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií na svete.

Je to stránka na zdieľanie fotografií a videí, ktorá je zodpovedná za vzostup mnohých online osobností, najmä modeliek Instagramu, ktoré získali kariéru, keď sa spoločnosti hrnuli do ich vysokého počtu sledovateľov. Jedna z vecí, ktorá ju na začiatku vynímala, bola láska k joge. Joga je životný štýl, aj keď v posledných rokoch bola viac známa pre úseky, ktoré pomáhajú s držaním tela a flexibilitou. Začala zverejňovať fotografie, na ktorých sa poflakuje po plážach a iných nábrežných destináciách, pričom často pózuje v bikinách a robí pózu z jogy, ktorá ukazuje jej vyrovnanosť, ako aj flexibilitu.

Prielom v modelovaní

Počet sledovateľov Zueva sa neustále zvyšoval a ľudia ju začali označovať za kráľovnú jogy na Instagrame kvôli jej atraktívnemu vzhľadu a zručnostiam vo fyzickom aspekte remesla. V roku 2015 vstúpila do Slečna Maximová súťaž, súťaž organizovaná medzinárodným pánskym časopisom Miss Maxim, o ktorej je známe, že obsahuje fotografie herečiek, modeliek a spevákov. V súťaži ašpirujúce modelky z celého sveta súťažia o získanie veľmi žiadanej funkcie v časopise. Víťazov často vyberajú diváci a zapojiť sa môžu súťažiaci z ktorejkoľvek časti sveta.

Pravidlá sa líšia pre každú iteráciu časopisu, pričom niektoré organizujú online súťaže, zatiaľ čo iné organizujú súťaže krásy, aby určili svojich víťazov. V jej prípade sa stala finalistkou súťaže, čím sa výrazne zvýšila jej expozícia a čoskoro ju s modelingovou prácou kontaktovali aj ďalšie spoločnosti. Získala silnú príťažlivosť, najmä pre pánske časopisy, pretože predviedla prirodzený talent na parných alebo sexi fotografiách, v bikinách, spodnej bielizni a v niektorých prípadoch vôbec nič.

Pokračovanie v modelovaní

Netrvalo dlho, kým po nej prišli časopisy a začala pózovať pre publikácie ako Treats Magazine a FHM. Pracovala aj pre časopis Playboy, jednu z najpopulárnejších značiek na svete.

Playboy, ktorý založil zosnulý Hugh Hefner, je známy popularizáciou nahých a polonahých modeliek označovaných ako Playmates. Mnohí považujú uvedenie v Playboyi za vrchol identifikácie ako mužskú túžbu. Práca ju zaviedla do rôznych kútov sveta, a tak si aj ona konečne plnila svoj sen o cestovaní.

Bola tiež obsadená do vedľajšej úlohy vo filme The Man from UNCLE, špionážnom filme s Henrym Cavillom, Armie Hammer a Aliciou Vikander v hlavnej úlohe a adaptácii založenej na rovnomennom britskom seriáli. Režíruje ho Guy Ritchie a získal dobré recenzie, pričom v pokladni zarobil 25 miliónov dolárov. Pre film ju oslovil režisér po tom, čo ju objavili na jej instagramovom účte.

Potom začala prijímať ponuky od rôznych spoločností, aby robila sponzorované príspevky, čo ju priviedlo k návšteve rôznych luxusných pláží a letovísk po celom svete, kde mala zadarmo leteckú dopravu, miesto na pobyt a propagovala tieto miesta zverejňovaním zmyselných fotografií, keď sa len tak poflakovala.

Blogovanie a online práca

Rovnako ako kariéra mnohých modelov, ich popularita často stúpa a klesá. Ekaterina, ktorá chcela využiť svoju dynamiku, sa spojila s nápojovou spoločnosťou Bang Energy, ktorá je známa predajom rôznych energetických nápojov pod značkou Bang and Redline Energy drink. Je známe, že ide o značku že často partneri s modelkami na Instagrame, uzatváranie zmlúv na natáčanie videí s energetickým nápojom. V jej reklamách ju často vídať, ako sa fláka alebo trávi čas v luxusných spotoch s energetickým nápojom v ruke.

Kamkoľvek idete, bez ohľadu na počasie, vždy si prineste svoje vlastné slnečné lúče. ☀️ @prettylittlething

pridané Jekaterina Zueva na Nedeľa 1. septembra 2019

Svoje rozširujúce sa konexie využila aj na zriadenie a blog , uverejňujúca o svojich dobrodružstvách. Cestovala do Číny, Indonézie a Grécka, navštívila luxusné miesta v Pekingu, Bali a Mykonose a mnohých ďalších. Okrem svojich cestovateľských príspevkov uverejňuje aj príspevky o kráse vrátane produktov, ktoré používa, a svojich postupov. O modelingu hovorí ako o koníčku, a hoci trávi veľa času v posilňovni, snaží sa pravidelne cvičiť jogu. Nebojí sa nosiť viac odhaľujúce oblečenie a dokonca fotiť, kde je nahá. Väčšina jej fotografií rešpektuje politiku Instagramu, aj keď niektoré šliapu po tejto línii veľmi tesne.

Osobný život

Ekaterina je slobodná a o svojom romantickom živote tak často nehovorí. Má dieťa, priznáva, že sa stala matkou niekedy v roku 2018, ale nespomína otca dieťaťa, čo naznačuje, že muž už nemusí byť prítomný v jej živote. Vo voľnom čase sa venuje aj strečingu a tenisu. Precestovala viac ako 30 krajín a postupom času plánuje navštíviť ďalšie.

Je tiež absolventkou medzinárodnej žurnalistiky, kde vyštudovala Univerzita MGIMO . Hovorí rusky a anglicky, pričom väčšina jej online príspevkov je v oboch jazykoch. Taktiež navrhuje oblečenie a vlastní módnu značku s názvom ZUZU.