• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Ruby O. Poplatok – vek, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Nahá pravda Ruby O. Poplatok – vek, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Ruby O. Fee je nemecká herečka a modelka, ktorá prvýkrát okúsila slávu ako detská/tínedžerská herečka, keď bola obsadená ako Sophie Kellermann v rodinnom dobrodružnom televíznom seriáli 13 Hours: Race against Time v roku 2010, a ktorá sa stala ešte slávnejšia, keď ju obsadili do filmovej série Bibi & Tina.

ObsahRaný život a rodina

Ruby O. Fee sa narodila ako Ruby Moonstone Camilla Willow Fee 7. februára 1996 v San Jose v Kostarike nemeckej matke, ktorá pracuje v módnom priemysle. Informácie o jej biologickom otcovi nie sú zverejnené. O jej detstve je známe len to, že strávila v Brazílii. V roku 2008 sa spolu so svojou matkou a francúzskym nevlastným otcom presťahovala do Berlína v Nemecku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Včera s 𝙴𝚟𝚎𝚛𝚢𝚘𝚗𝚎 #CKEVERYONE #CKONE @calvinklein #anzeige

Príspevok zdieľaný používateľom Ruby O.Fee (@rubyofee) 20. februára 2020 o 10:03 PST

Vzdelanie

O jej vzdelaní nie sú dostupné žiadne informácie.

Kariéra

Prvé kroky

Ruby debutovala ako herečka vo filmoch aj v televízii vo veku 14 rokov v roku 2010. Bola obsadená do menšej úlohy mladej Rebeccy v sci-fi dramatickom filme Womb, v ktorom hrali anglický herec Matthew Smith a francúzska herečka Eva Green, ktorá hrala dospelú Rebeccu. – na svojom DVD vydaní v Spojenom kráľovstve malo názov Clone. Obsadenie do hlavnej úlohy Sophie Kellermann v kriminálnom seriáli 13 Hours: Race against Time, známeho aj ako Alone against Time, bolo pre ňu veľkým zlom.

Jeho štruktúra v reálnom čase bola podobná štruktúre amerického televízneho seriálu 24, s výnimkou toho, že v nemeckom seriáli sa príbeh točil okolo skupiny študentov, ktorí zabránili zlým chlapcom uskutočniť ich zlý plán. Bežala dve sezóny od roku 2010 do roku 2012 s 26 epizódami, vďaka čomu sa dostala do povedomia verejnosti. Filmová verzia televízneho seriálu bola vyrobená a uvedená v októbri 2016 v nemeckých kinách. Hlavné postavy vo filme stvárnili tí istí herci v seriáli, s výnimkou úlohy Sophie, ktorú namiesto Ruby stvárnila Stephanie Amarell.

Ďalší úspech

Po úspešnom debute ako herečka pokračovala v prijímaní televíznych seriálov, televíznych filmov a filmových projektov každý rok. Najpozoruhodnejšie boli jej vedľajšia úloha vo filme The Black Brothers a jej hosťovanie v televíznom seriáli Tatort v roku 2013.

V roku 201 získala rolu Sophie v. Gelenberg vo fantasy filme Bibi & Tina, v ktorom si v hlavných úlohách zahrali Lina Larissa Strahl a Lisa-Marie Koroll. Film bol založený na rovnomennom seriáli detských rozhlasových hier a bol úspešný v pokladniach s kumulatívnym celosvetovým zárobkom takmer 9 miliónov dolárov. Jeho pokračovanie Tina & Bibi: Bewitched vyšlo v decembri toho istého roku s celosvetovým zárobkom takmer 8 miliónov dolárov.

Dobrodružstvo Tiny a Bibi pokračovalo v ďalších dvoch filmoch uvedených v rokoch 2016 a 2017 a boli ešte úspešnejšie ako prvé dva. Postava Ruby bola iba v prvých dvoch filmoch.

V roku 2016 bola obsadená do hlavnej úlohy Marthe v historickom trileri Tajomstvo pôrodnej asistentky, ktorý bol natočený podľa románu Sabine Ebertovej Tajomstvo pôrodnej asistentky a získal pozitívne recenzie od kritikov. V niekoľkých televíznych filmoch, ktoré v tom roku natočila, stvárnila rôzne postavy, napríklad rolu Jessy v komédii Bláznivý do Fixiho, vílu Lupin v rozprávke Princ Himmelblau a víla Lupin a ako Desdemonu v komediálnej dráme. , Shakespearovo posledné kolo.

Nasledujúce roky boli dobré aj pre Ruby, pretože bola hlavnou postavou televízneho filmu The Heretic Bride v roku 2017, ktorý prilákal viac ako 2,5 milióna divákov na svoje prvé vysielanie. Aj v roku 2017 bola obsadená do úlohy Ruth Arndtovej v dokumentárnej dráme Neviditeľní o nemých hrdinoch či záchrancoch Židov v Berlíne počas holokaustu. V roku 2018 hrala postavu Nanny Amy v televíznom filme Nanny Desperately Wanted, ktorý je založený na jednom z romantických románov a poviedok britskej spisovateľky Rosamunde Pilcher.

Ruby bola tiež súčasťou americko-nemeckého akčného filmu Polar z roku 2019, v ktorom hrali dánsky herec Mads Mikkelsen a americká herečka Vanessa Hudgens – táto filmová adaptácia grafického románu Victora Santosa mala premiéru na Netflixe v januári 2019. Jej najnovší projekt bol v januári 2020 vo filme Lindenberg! Do Your Thing, ktorý bol o živote a hudobnej kariére rockového hudobníka a spisovateľa Uda Lindenberga.

ocenenia

Ruby za ňu získala v roku 2014 cenu Jupiter za najlepšiu nemeckú televíznu herečku výkon ako Sarah podozrivá z vraždy v epizóde Happy Birthday z policajného procedurálneho televízneho seriálu Tatort.

Za rovnakú rolu získala v tom istom roku televíznu cenu Güntera Stracka a odmenu 5000 eur. V rokoch 2013 až 2018 sa objavila v troch epizódach Tatort, pričom zakaždým hrala inú postavu.

Na 22ndNa nemeckom festivale detských médií udelila detská porota Ruby Zlatým vrabcom za najlepšieho herca v roku 2014 za rolu Angeletty v rodinnej dráme The Black Brothers.

Osobný život

Má 24 rokov a vraj má vo vzťahu od januára 2019 s 39-ročným Matthiasom Schweighöferom, ktorý je nielen hercom a spevákom, ale aj spisovateľom, režisérom, producentom, spevákom a skladateľom.

Predtým bol vo vzťahu s Angelikou Ani Schrommovou, asistentkou réžie, s ktorou sa zoznámil v roku 2004 a s ktorou má v roku 2009 dcéru Gretu a v roku 2014 syna Valentina. V januári 2019 oznámil, že sa s Angelikou rozišli v r. začiatkom roka 2018.

Ruby a Matthias boli nedávno videní spolu, pričom každý z nich mal na ľavej ruke prsteň. Keď sa ho opýtali, či otázku položil, povedal, že prstene kúpili ako nejaký prsteň priateľstva a že ich nosili zámerne na prstenníku ľavej ruky, pretože vedeli, že by sa z toho každý zbláznil.

Na základe ich príspevkov na overených instagramových účtoch spolu šťastne žijú. Existujú správy, ktoré hovoria, že jeho deti s nimi žijú na farme neďaleko Berlína.

Matthias sa narodil 11. marca 1981 v meste Aklam v západnom Nemecku Michaelovi a Gitte Schweighöferovým, obaja herci. Zúčastnil sa školského predstavenia Opera štyroch, neskôr navštevoval Akadémiu dramatických umení Ernsta Buscha, no po roku odišiel. V televízii debutoval v roku 1997 vo veku 16 rokov a v televízii pokračoval až do roku 2017. Jeho prvý celovečerný film bol v roku 2000 a potom bol zaneprázdnený tvorbou filmov takmer každý rok až do roku 2020. V roku 2017 vydal štúdiové albumy a 2018.

FILMOVÝ FESTIVAL VUKOVAR : http://www.vukovarfilmfestival.com/vff9/

pridané Ruby O.Fee na Utorok 6. októbra 2015

Zaujímavé fakty a fámy

  • Ruby údajne randila s brazílskym hostiteľom a hercom Joaquimom Lopesom v roku 2017, ale po roku sa rozišli svojou cestou.
  • Na svojom oficiálnom instagramovom účte má viac ako 190 000 sledovateľov.
  • Hovorí sa, že hovorí plynule nemecky, anglicky a portugalsky a rozumie španielsky a francúzsky.
  • Čo znamená prostredná iniciála O v jej mene, podľa rozhovoru prezradiť nechcela.

Vzhľad

Má 5 stôp 8 palcov. (1,72 m) vysoký a váži 125 libier (55 kg). Má svetlohnedé vlasy a hnedé oči.

Čistá hodnota

Ruby O. Fee má odhad čisté imanie 500 000 USD začiatkom roku 2020, podľa zdrojov.