• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Rosemarie DeWitt – manžel, chirurgia, bohatstvo

Nahá pravda Rosemarie DeWitt – manžel, chirurgia, bohatstvo

ObsahKto je Rosemarie DeWitt? Wiki Bio

Rosemarie Braddock DeWitt sa narodila vo Flushing, New York City, dňa 26. októbra 1971 , takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila tým, že stvárnila Emily v televíznom seriáli Standoff, ako aj účinkovaním v komediálnom seriáli United States of Tara.

Raný život a vzdelanie

Rosemarie bola vychovávaná ako jediné dieťa v Hanover Township v New Jersey, jej otec Kenny DeWitt, ktorý je právnik, a jej matka Rosemarie Braddock, ktorá je zdravotná sestra. O herectvo sa začala zaujímať už na základnej škole, no v hrách sa začala objavovať až po zápise na strednú školu Whippany Park.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cítim sa tak vďačná ♥️ Rosemarie Dewitt na včerajších oscarových slávnostiach! Stylista | @karlawelchstylist Makeup | @kathyjeung Vlasy | @dereksyuen @starworksartists

Príspevok zdieľaný používateľom Derek Yuen (@dereksyuen) 27. februára 2017 o 9:37 PST

Bola členkou školského dramatického klubu a jej učiteľ drámy ju povzbudil, aby sa venovala hereckej kariére. Po imatrikulácii sa zapísala na Hofstra University, kde získala bakalársky titul v odbore kreatívne štúdiá, pričom bola členkou Alpha Phi International Women's Fraternity, čo je vlastne spolok s viac ako 170 aktívnymi kapitolami a viac ako štvrtinou miliónov členov.

Na svojom vzdelaní ďalej pracovala štúdiom herectva v Actors Center so sídlom v New Yorku.

Úlohy televíznych seriálov

Rosemarie začala svoju hereckú kariéru v roku 2001, keď sa objavila v jedinej epizóde televízneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit, zatiaľ čo v roku 2003 bola jej hosťujúcou hviezdou ako Fern v epizóde Sexu v meste. Objavila sa vo filmoch Rescue Me v roku 2005 a Love Monkey v roku 2006, predtým ako bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu Emily Lehman v televíznom seriáli o kriminálnom románe. Standoff , v ktorom si zahrali aj Ron Livingston a Gina Torres a sleduje dvoch vyjednávačov rukojemníkov, ktorí sa navzájom priťahujú.

V roku 2007 hrala opakujúcu sa postavu Midge Daniels v seriáli Mad Men a v roku 2009 sa objavila v jedinej epizóde Wainy Days. Jej ďalšou hlavnou úlohou bola komediálna dráma United States of Tara stvárňujúca Charmaine Craineovú, zatiaľ čo v seriáli hrajú Toni Collette a John Corbett, sledujúci dievča, ktoré bojuje s disociačnou poruchou identity.

Niektoré z posledných rolí Rosemarie v televíznych seriáloch boli v The Last Tycoon v roku 2016, Black Mirror v roku 2017 a v Little Fires Everywhere, v ktorých stvárňuje hlavnú postavu Lindu McCullough.

Úlohy vo filmoch

Rosemarie debutovala vo filme Fresh Cut Grass v roku 2004 a v roku 2005 ju videla v troch filmoch – The Great New Wonderful, Cinderella Man a Buy It Now. V nasledujúcich troch rokoch sa objavila v niekoľkých filmoch, vrátane Buy It Now, Off the Black a Purple Violets predtým, ako vyhrala konkurz a stvárnila vedľajšiu postavu Rachel v dramatickom romantickom filme Rachel Getting Married, ktorý vyšiel v roku 2008. Vo filme si tiež zahrala. Anne Hathaway a Debra Winger a sleduje dievča, ktoré sa po rokoch strávených v rehabilitačných centrách vracia domov na svadbu svojej sestry.

Rosemarie a zvyšok filmového štábu boli v roku 2008 nominovaní na viac ako 10 cien. Rosemarie vyhrala šesť vrátane Medzinárodného filmového festivalu v Santa Barbare: Virtuoso Award, Satellite Award pre najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme a Toronto Film Critics Association Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

V roku 2009 sa objavila vo filmoch Tenure a How I Got Lost a The Company Men v roku 2010, pričom svoju ďalšiu významnú rolu získala v roku 2011, keď stvárnila Hannah vo filme Your Sister’s Sister. Rosemarie bola chválená za svoj výkon a bola nominovaná na cenu Independent Spirit Award za najlepšiu ženskú herečku vo vedľajšej úlohe a cenu International Cinephile Society Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe, pričom získala cenu Gotham Independent Film Award za najlepší herecký výkon v súbore.

Vo svojej kariére pokračovala účinkovaním vo filmoch, z ktorých medzi najvýznamnejšie patria Podivný život Timothyho Greena v roku 2012, Muži, ženy a deti v roku 2014 a La La Land v roku 2016. Niektoré z najnovších účinkov Rosemarie vo filmoch boli v r. Arizona, Song of Back and Neck a The Professor vyšli v roku 2018.

Miluj život a manžela

Rosemarie stretla svojho prvého manžela Chris Messina , herec, v roku 1992, keď obaja natáčali na rovnaký film. Chris sa preslávil najmä účinkovaním vo filmoch ako You’ve Got Mail, The Giant Mechanical Man a Julie & Julia, pričom režíroval aj niekoľko filmov.

https://www.facebook.com/TheMindyProject/photos/a.409450115752031/958173594213011/?type=3&theater

V roku 1994 požiadal Rosemarie o ruku a svadba sa konala v roku 1995 a zúčastnilo sa jej viac ako 300 ľudí. Avšak potom, čo boli spolu 11 rokov a bez detí, sa títo dvaja rozviedli s odkazom na „neprekonateľné rozdiely“.

Chris pokračoval v rande s Jennifer Todd, ktorá je filmovou producentkou a ktorá mu porodila dve deti, zatiaľ čo Rosemarie sa zoznámila s Ronom Livingstonom v roku 2006 a vydala sa za neho 2. novembra 2009. Ron je herec, ktorý získal uznanie po stvárnení Petra Gibbonsa. vo filme Office Space a trochu sa preslávil po účinkovaní vo filmoch Adaptácia a Kúzlenie.

Rosemarie porodila ich syna Gracie James Livingston 29. apríla 2013 kým si adoptovali svoju dcéru , Esperanza Mae v decembri 2015.

Záľuby a iné záujmy

Rosemarie sa zaujíma o filozofiu a rada starne, pretože verí, že každým rokom je múdrejšia a múdrejšia. Rada sa učí a zažíva nové veci a dnes okrem iného vie, ako spievať, hrať na gitare a lyžovať, zatiaľ čo leto je stále jej obľúbeným obdobím, pretože má chuť ležať na pláži a kúpať sa v oceán.

Rosemarie vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – niektoré z jej obľúbených herečiek sú Meryl Streep a Anne Hathaway, zatiaľ čo jej obľúbeným hercom je Sir Daniel Michael Blake Day-Lewis. uviedol v rozhovore , kedykoľvek hrá vo filme alebo hre, ona a mnoho ďalších známych hercov a herečiek sa ponáhľa do kín (alebo divadla), aby si to pozreli. Rosemarie rada počúva hudbu, pričom dvaja z jej obľúbených spevákov sú Elvis Presley a Freddie Mercury a ich piesne Love Me Tender a Bohemian Rhapsody.

Vzhľad a čistý majetok

Rosemarie má 48 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,67 m) a váži okolo 128 libier (58 kg). Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, zatiaľ čo jej manžel má údajne viac ako 5 miliónov dolárov.