• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Robyn Hilton – Kde je dnes? – Životopis

Nahá pravda Robyn Hilton – Kde je dnes? – Životopis

ObsahKto je Robyn Hilton? kde je dnes? Wiki Bio

Robyn J. Molyneux sa narodila v Twin Falls, Idaho, USA 13. júla 1944, takže jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je herečkou a modelkou, ktorá sa možno stále najviac preslávila stvárnením slečny Steinovej v komediálnom filme Blazing Saddles z roku 1974. Robyn odišla z herectva v 90. rokoch a žije v malom meste v okrese Sonoma v Kalifornii.

Raný život a vzdelanie

Robyn bola vychovaná v Twin Falls jej otcom Jamesom Eliasom Molyneuxom, ktorý sa narodil v roku 1920, bojoval v druhej svetovej vojne v americkej armáde a ktorý zomrel v roku 2008 vo veku 88 rokov, a jej matkou Ermou Jeanne Upp, narodenou v roku 1924. a ktorý zomrel v roku 2003 vo veku 79 rokov. Robyn sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku a až do imatrikulácie v roku 1962 bola členkou dramatického klubu Jerome High School.

Pokračovala vo vzdelávaní na Boise Junior College a potom na Utah State University, kde v roku 1966 ukončila bakalársky titul z vedy a techniky. Robyn si v tom istom čase precvičovala svoje herecké schopnosti na miestnej hereckej škole.

Kariéra herečky a iné aktivity

Po promócii začala Robyn pracovať ako meteorologička v Twin Falls, kým si ju nevšimol modelingový skaut, ktorý ju pozval na fotenie. Po niekoľkých rokoch modelovania a predpovedí počasia sa Robyn v roku 1974 dvakrát objavila v časopise Playboy, pričom mala na sebe všetko.

V tom istom roku bola pozvaná, aby sa objavila v The Tonight Show v hlavnej úlohe s Johnnym Carsonom.

Vo filme debutovala v r Blazing Saddles v roku 1974 – vo filme hrajú Cleavon Little a Gene Wilder v príbehu o černošskom šerifovi, ktorý sa obráti proti skorumpovanému politikovi, ktorý ho vymenoval za šerifa. V tom istom roku bola obsadená do dvoch ďalších filmov – The Single Girls, v ktorých stvárnila Denise, a The Last Porno Flick, v ktorom stvárnila Lindu Lovemanovú, pričom sa objavila aj v dvoch televíznych seriáloch The Rookies a Police Woman.

V roku 1975 bola Robyn obsadená ako Karen vo filme Doc Savage: The Man of Bronze, v ktorom si zahrali Ron Ely a Paul Gleason a je o Docovi a jeho tíme, ako bojujú proti svojmu nepriateľovi, ktorý sa snaží získať kontrolu nad veľmi dôležitým zdroj. V tom istom roku stvárnila Ingu vo Video Vixens a potom bola pozvaná, aby sa objavila v epizóde Huggy Bear and the Turkey televízneho seriálu Starsky and Hutch.

Posledná úloha Robyn bola v roku 1985 v komediálnom kriminálnom filme Maliby Express, pričom hlavné postavy stvárnili Darby Hinton, Sybil Danning a Art Metrano v príbehu súkromného detektíva, ktorý sa snaží zistiť, kto uniká informácie o hi-tech. vybavenie Rusom.

Milujte život a vzťahy

V roku 1959 začala Robyn chodiť Peter Knecht , kriminálny obhajca z Los Angeles, ktorý zomrel v roku 2014, pred rozchodom spolu chodili niekoľko mesiacov. V roku 1960 začala chodiť s Mitchom Orenstienom a po ich rozchode sa začala stretávať s Williamom Hiltonom, otehotnela a obaja sa potom vzali v roku 1961. V roku 1964 porodila ich druhé dieťa, ale Robyn a William sa potom rozviedli kvôli tomu, čo sa objavilo mať problémy so žiarlivosťou.

Robyn bola pred stretnutím ďalších 20 rokov slobodná Alan Mihoce , s ktorým chodila dva roky pred svadbou 22. apríla 1990. O niekoľko rokov neskôr im porodila syna, no obaja sa rozviedli v roku 2016. Predpokladá sa, že Robyn si po rozvode s Alanom našla muža a že obaja žijú spolu už dva roky, ale dohodli sa, že sa nezoberú. Podľa Webová stránka IMDb , Robynine prvé dve dcéry zomreli pri autonehode.

Záľuby a iné záujmy

Robyn sa o hudbu zaujíma už od dospievania a jej obľúbeným interpretom je Neil Diamond, pričom rada počúva aj Neila Younga a Franka Sinatru. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbenou herečkou je Carole Lombard, zatiaľ čo jej obľúbeným hercom je Clark Gable – medzi jej obľúbené filmy patria Casablanca, Schindlerov zoznam a Sunset Boulevard. Zaujíma sa o astrológiu a numerológiu a denne verí čítaniu horoskopov.

Robyn je veľkou milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a králikov. Robyn počas svojej hereckej kariéry precestovala celý svet vrátane krajín Európy a Ázie, pričom jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je japonské Kjóto. Robyn v rozhovore uviedla, že nefajčí ani nepije, ale ‚robí iné veci‘. Mnoho ľudí verí, že Robyn si v 90-tych rokoch zväčšila prsia, ale Robyn sa k veci nevyjadrila.

Vzhľad a čistý majetok

Robyn má 75 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,7 metra a váži okolo 62 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.