• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Rhony Mitra – manžel, čistá hodnota, telo, vek

Nahá pravda Rhony Mitra – manžel, čistá hodnota, telo, vek

ObsahKto je Rhona Mitra? Wiki Bio

Rhona Natasha Mitra sa narodila v Paddingtone v Londýne v Anglicku 9. augusta 1976, takže jej znamenie zverokruhu je Lev. a má britské občianstvo . Je to herečka, speváčka a modelka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Holly Marie Beginsovej v tínedžerskom rodinnom dramatickom seriáli Party of Five, v ktorom hrali Matthew Fox, Scott Wolf a Neve Campbell a ktorý sleduje príbeh piatich súrodencov, ktorí si starať sa o seba po smrti svojich rodičov.

Detstvo a vzdelanie

Rhonu vychovávali spolu so svojimi dvoma bratmi (jeden starší a jeden mladší) v severnom Londýne ich bengálsky indický otec Anthony Mitra, ktorý bol kozmetickým chirurgom, a ich írska matka, ktorá bola kaderníčkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Bolo pár vecí, ktoré mi ako dosť problémovému tínedžerovi zachránili zadok. Tie veci boli Umenie- Zvieratá- Hudba a Stromy. Boli mojimi „bohmi“ v bažine náboženstva kŕmeného silou (od 5 rokov som vyrastal v kláštore) Pravdepodobne by som išiel na umeleckú školu alebo by som študoval za veterinára, keby som sa nestal profesionálnym darebákom a bol by som unesený (správne dobrovoľne) od Orkov, Gremlinov, Storm Trooperov a c/o…. ale cesta je cesta a akosi som stále nažive…… taaak……využívam túto „karanténnu“ chvíľku a premenujem ju na „hibernačnú rehabilitáciu“. Táto „meditačná“ vec, o ktorej sa hovorí, sa mi vždy podarí vyhnúť a zakrútiť mi nohavičky. Priamo tam hore so slovom „Boh“. Takže tu, keď kreslím a maľujem, myslím, že svojim spôsobom ‚meditujem‘. Počúvanie dobrej hudby. Pozorujem stromy a vtáky a nachádzam v nich svojho „Boha“ a občas, keď zložím zbrane, z času na čas trochu pokoja... a dúfam, že možno po ceste....v určitom bode....možno zachytím aj záblesk 14-ročného dievčaťa, ktoré som tu nechala....Možno.. #RehabInTheTimeOfCovid #TimeToHeal #TheGreatRemembering #OmShantiMassive

Príspevok zdieľaný používateľom Rhona Natasha Mitra (@iamrhonamitra) 3. apríla 2020 o 15:14 PDT

Rhona vyrastala s túžbou stať sa modelkou, a preto počas základnej školy držala prísnu diétu a venovala sa viacerým športom. Jej rodičia sa rozviedli, keď mala osem rokov a poslali ju na internát, z ktorého ju vyhodili, a potom do inej, z ktorej ju vyhodili tiež. Rhona začala snívať o tom, že sa stane herečkou, keď mala deväť rokov, a následne bola členkou dramatického krúžku svojej strednej školy, kde sa objavila vo väčšine hier, ktoré sa tam hrali.

Keď mala 16 rokov, všimol si ju modelingový skaut, a keďže bolo zrejmé, že jej známky sa zhoršujú, po odchode zo školy nebolo ťažké obísť vysokú školu a venovať sa kariére modelky.

Kariéra ako modelka a speváčka

Rhona začala svoju modelingovú kariéru v roku 1994 a do roku 2001 ju časopis Maxim zaradil na 46. miesto v zozname 100 najpríťažlivejších žien. Rhona je najznámejšia ako modelka pre postavu Lary Croft vo videohrách Tomb Raider v rokoch 2003 až 2007, po Angeline Jolie, ktorá bola modelkou pre Laru Croft v rokoch 2001 až 2003. Rhona bola nedávno pozvaná, aby modelovala ako výkonná riaditeľka Kelly v pripravovaná vesmírna simulátorová hra pre viacerých hráčov Star Citizen.

Rhona odštartovala svoju spevácku kariéru v roku 1997 vydaním singlu Getting Naked, while jej debutový album – produkoval Dave Stewart s názvom Come Alive – vyšiel v roku 1998. V nasledujúcom roku Rhona vydala svoj druhý album Female Icon.

Kariéra herečky – filmové úlohy

V roku 1997 debutovala vo filme Eddie Izzard: Glorious a v tom istom roku nasledovala úloha Šeherezády vo filme A Kid v Aladinovom paláci. V roku 1998 mala Rhona vedľajšie úlohy v neo-noir filmoch Croupier a Monk Dawson a potom v roku 1999 sa objavila v krátkom filme How to Breed Gibbons a kritikou uznávanom fantasy sci-fi filme Beowulf.

Rhona mohla byť vnímaná ako Sebastianova suseda v sci-fi horore Hollow Man , a Kate Geraldine v akčnom trileri Get Carter v roku 2000. Bola chválená za svoje výkony ako Kate Hedges vo filme čiernej komédie Ali G Indahouse a ako Tabatha Wadmore Smith v romantickej komédii Sweet Home Alabama v roku 2002.

Rhona sa potom objavila vo filmoch The Life of David Gale a Stuck on You v roku 2003 a Highwaymen v roku 2004, predtým ako bola pozvaná, aby stvárnila Lauru Tollins v trileri The Number 23 v roku 2007, v ktorom hral Jim Carrey a je jedným z nich. vzácne filmy, v ktorých Jim nestvárňuje vtipnú postavu, ale dosť vážneho duševne chorého muža, ktorý je posadnutý číslom 23.

Objavila sa ako Alourdes Galindo vo filme Shooter a Eden Sinclair vo filme Doomsday a potom bola pozvaná, aby nahradila Jazmin Dammak v akčnom horore Underworld: Rise of the Lycans, za ktorý bola Rhona nominovaná na cenu Scream Award za najlepšiu herečku.

V tom istom roku hrala ako Katrien Becker v novozélandskom filme Separation City a stvárnila Barbaru Adkins v dramatickom mysterióznom filme Stolen. Od roku 2010 do roku 2016 bolo možné Rhonu vidieť vo filmoch Reuniting the Rubins, The Loft a Hard Target 2, pričom niektoré z jej najnovších účinkovaní vo filmoch boli v Archive, Skylin3s a The Other Me v roku 2020.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Rhona debutovala v televíznom seriáli, keď hosťovala v epizóde 1.5 Ghostbusters of East Finchley v roku 1995. Potom bola obsadená ako Sarah Wickes v The Bill v roku 1996 a ako La Dame Francaise v Lust for Glorious v roku 1997, a bola ocenená za stvárnenie Flory Seymour v britskom filme Muž, ktorý spôsobil žiarlivosť manželov.

Uznanie získala po účinkovaní vo filme Party of Five v rokoch 1999 a 2000 a potom stvárnila hlavnú postavu Dr. Alejandru Ollie Klein v lekárskej dráme Gideon's Crossing, v ktorej hrali Andre Braughter, Ruben Blades a Eric Dane a ktorá sleduje život skutočný lekár Jerome Groopman.

V rokoch 2003 až 2004 hrala Rhona hlavnú úlohu Tary Wilson v právnom dramatickom seriáli. Tréning , objavila sa v 22 epizódach a potom bola pozvaná, aby si zopakovala úlohu v 20 epizódach legálneho komediálneho dramatického seriálu Boston Legal – za svoj výkon bola nominovaná na cenu Screen Actors Guild Award v roku 2006. Rhona sa objavila v piatich epizódach Nip /Tuck, dve epizódy Stargate Universe v roku 2010 a 13 epizód The Gates, v ktorých stvárnila hlavnú postavu Claire Radcliff.

Niektoré z jej najnovších úloh v televíznom seriáli boli vo filme The Last Ship, v ktorom stvárnila hlavnú postavu Dr. Rachel Scott v 23 epizódach v roku 2014, v The Strain stvárňujúcom Charlotte v štyroch epizódach v roku 2017 a v Supergirl stvárňujúcom Mercy Graves v štyroch. epizódy v roku 2018.

Miluj život a manžela

Rhona sa vyjadrila, že s ňou je veľmi ťažké mať vzťah, pretože rada cestuje a muži sa zvyčajne domnievajú, že ich podvádza a má niekoľko milencov v rôznych štátoch.

Internetom kolujú fámy že Rhona mala vzťahy s niekoľkými populárnymi hercami .

V roku 2003 chodila s Carlom Hagmierom, no po pár mesiacoch sa rozišli a v novembri toho istého roku začala chodiť s Mattom Damonom, hercom, ktorý je známy najmä úlohami vo filmoch Chyť ma, ak to dokážeš a Dobrý Will Hunting. . Keďže Mattovi nebolo dobre, že Rhona neustále cestuje, po niekoľkých mesiacoch sa rozišli a v roku 2005 chodila s americkým spevákom a hudobným producentom. John Mayer asi pol roka pred rozchodom – John chodil s niekoľkými ďalšími celebritami ako Jessica Simpson, Minka Kelly a Katty Perry.

Rhona je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Rhoniným hlavným koníčkom je cestovanie a natáčala do filmov a televíznych seriálov po celých USA, pričom pri viacerých príležitostiach bola aj v Európe a väčšinu času strávila v Anglicku, kde natáčala do filmu. Je veľkou milovníčkou zvierat, ale nikdy by nemohla mať psa, pretože sa rada hýbe a verí, že domáce zvieratko by jej bolo na ťarchu.

Rhona Mitra

pridané Slávne nohy na Streda 25. mája 2016

Rhoniným vzorom je americká herečka, producentka a speváčka Susan Sarandon, ktorá získala uznanie v roku 1975, keď hrala ako Janet v The Rocky Horror Picture Show, získala Oscara a 58 ďalších ocenení, pričom bola nominovaná na 83 ďalších. Rhona tiež rada sleduje filmy, v ktorých hrajú ľudia ako Robert De Niro, Leonardo DiCaprio a Rosario Dawson – niektoré z jej obľúbených sú trilógia Krstný otec, Titanic a Seven Pounds.

Vzhľad a čistý majetok

Rhona má 43 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,88 metra a váži okolo 72 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.