• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Rachael Taylorovej – aka Maggie na „Transformers“

Nahá pravda Rachael Taylorovej – aka Maggie na „Transformers“

Rachael Taylor, ktorá nie je v centre pozornosti, sa nemusí spoliehať na postavenie svojich partnerov, aby si udržala status celebrity. Austrálska herečka a modelka Taylor vstúpila do svetiel Hollywoodu, keď debutovala ako populárna postava Maggie vo filme Transformers. Odvtedy sa objavila v pozoruhodných a ikonických filmoch, ako je remake Charlieho anjelov a vždy populárna Grey's Anatomy. Rachael je tiež známa škandálom okolo jej nedávnych vzťahov, nie je to jej vlastnou vinou, ale kvôli domácemu násiliu, ktorým trpela, a tajnosti jej posledného vzťahu.

Obsah

Raný život a rodina

Rachael Taylor sa narodila 11. júla 1984 v Launcestone v Tasmánii v Austrálii britským rodičom Cristine a Nigelovi Taylorovým.

Rachel Taylor

pridané ShoeSales.com.au na Nedeľa 30. októbra 2011

Ako jediné dieťa z páru si Taylor užila pohodlné detstvo, zasypané láskou a starostlivosťou. Jej rodičia aj starí rodičia vlastnili karavany, čo im umožnilo pestovať blízky vzťah vybudovaný na rodinných dovolenkách a cestovaní po východnom pobreží. Dnes si stále zachováva náklonnosť k svojej vlasti a opisuje Tasmániu ako „nádhernú zmätenú krásu“. Je to majestátne miesto.“

Rachaelina budúca kariéra bola naznačená už od útleho veku. Mala výrazný záujem o herectvo, zúčastnila sa viacerých školských hier a dokonca si vyskúšala aj modeling a parádu. V roku 1988 sa vo veku 14 rokov zúčastnila súťaže krásy Miss Teen Tasmánia, čo znamenalo jej prvé víťazstvo v kozmetickom priemysle.

Toto však nie je fáza jej života, na ktorú by Taylor rada spomínala. Povedala Austrálčanovi Fitzy & Wippa Show že ‚Je to poníženie môjho života. Bolo to naozaj trápne. Pokračovala v súťaži v štátnom finále, čoskoro opustila tento život, aby sa presunula do novej etapy svojho života.

Vzdelávanie

Rovnako ako väčšinu jej života, aj vzdelanie Rachael Taylorovej sa riadi rušným vzorom. Taylor navštevovala Riverside High School vo svojom rodnom meste, no už vo veku 16 rokov vedela, že sa chce stať herečkou. Po chvíli a veľa presvedčivých akcií sa Taylor neskôr presťahovala do Sydney, aby sa stala herečkou. Podľa pôvodnej dohody, ktorú uzavrela s rodičmi, mala svoju stredoškolskú kariéru zavŕšiť korešpondenciou.

povedala Rachael The Sunday Morning Herald že sa nakoniec musela vrátiť domov do Launcestonu, aby riadne dokončila školu. Napriek tomuto zaseknutiu sa Taylorovi stále darilo dosť dobre na to, aby sa kvalifikoval na titul z histórie a politiky. Navštevovala univerzitu v Sydney, aby pokračovala v štúdiu, ale štúdium odložila, aby sa mohla venovať hereckej kariére. Odvtedy sa vrátila na univerzitu študovať medzinárodné vzťahy. Čo je pre mnohých prekvapením, je skutočnosť, že Rachael nikdy nemala žiadne formálne vzdelanie v herectve a všetko sa naučila v práci.

Kariéra

Herectvo a modeling

Rachael Taylor začala svoju kariéru ako modelka pre medzinárodnú agentúru Skye-Jilly, keď bola ešte len tínedžerkou, no čoskoro vyštudovala v kozmetickom priemysle herectvo a film.

Taylor už skôr povedala, že od žien sa vyžaduje, aby príliš zohľadňovali svoju krásu, a preto si zvolila kariéru, ktorá sa zameriava viac na vrodené schopnosti ako na fyzické vlastnosti.

Prvé dobrodružstvo Taylor vo filme prišlo, keď bola obsadená do filmu The Mystery of Natalie Wood v roku 2004. Film sledoval príbehy rodiny priateľov a vytvoril plynulý príbeh o živote a záhadnej smrti herečky Natalie Wood, ktorá je snáď najznámejšia z hrania Maria vo West Side Story. Následne si zahrala niekoľko menších úloh a napokon získala hlavnú úlohu v austrálskom televíznom seriáli Headland v roku 2005 – za svoj výkon v seriáli získala cenu Logie za najobľúbenejší nový ženský talent.

V roku 2006 sa Rachael Taylor vydala do Los Angeles a jasných svetiel Hollywoodu.

Toto sa ukázalo ako jeden z najlepších ťahov v jej kariére, keďže v roku 2007 bola obsadená do Transformers ako Maggie Madsen. Toto bol kľúčový bod v jej kariére, ktorý jej umožnil pracovať po boku hviezdneho obsadenia, ktoré zahŕňalo známe mená ako Megan Fox, plodný Josh Duhamel a francúzsko-americký herec Shia LeBeouf.

Po svojom hollywoodskom debute sa Rachael Taylor stala jednou z najvyhľadávanejších herečiek v tomto odvetví a objavila sa vo viacerých filmoch vrátane Red Dog (2011), The Loft (2014) a Finding Steve McQueen (2019) a zaznamenala opakovaný úlohu v Grey's Anatomy. Taylor tiež hrá úlohu Trish Walker v sérii Marvel Jessica Jones, ktorá je pre ňu neuveriteľne dôležitá, pretože sa zameriava na ženu uväznenú v zneužívajúcom vzťahu a na jeho dôsledky.

Po tom, čo to zažila na vlastnej koži, cíti, že môže byť pre projekt zanietená a teší sa z príležitosti priniesť túto tému na svetlo.

Písanie a výroba

Tak ako mnoho herečiek a hercov v tomto odvetví, aj Taylor sa čoskoro začala zaujímať o to, čo sa deje v zákulisí tvorby filmov a seriálov. Rachael spoluvytvorila a režírovala webovú sériu PILLOW TALK, ktorá bežala od roku 2017, av súčasnosti pripravuje ďalšiu sériu, ktorú vyvíja so Sharon Horgan z Hello Merman.

Osobný život

Rachael Taylor momentálne žije na pláži kúsok od Santa Moniky. Rada varí a v hereckej komunite má veľa priateľov. Hovorí, že sa konečne cíti sebavedomá vo svojom tele a ja. So svojím súčasným priateľom má láskyplný vzťah, no nie vždy to bolo také idylické.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je mi potešením pracovať s touto nádhernou #aussie #herečkou @rachaelmaytaylor, je veľmi talentovaná! #makeup #jodieboland #bts #beauty #aussiebabe #rachmaytaylor #racheltaylor xx

Príspevok zdieľaný používateľom Jodie Boland (@jodieboland) dňa 23. apríla 2015 o 12:16 PDT

Rachael Taylor a Matthew Newton

Rachael a Matúš začali spolu randiť v roku 2008 a verejnosť mala na vzťah roztomilého páru hviezdne oči. Matthew mal však oveľa temnejšiu stránku, ako verejnosť vedela – predtým bol obvinený zo štyroch trestných činov proti svojej predchádzajúcej priateľke Brooke Sachwell, vrátane prenasledovania a napadnutia. Nakoniec sa jeho právnikovi podarilo dostať ho preč na podmienku, argumentujúc, že ​​je nepravdepodobné, že by sa zločin zopakoval. Nemohol sa viac mýliť.

Rachael a Matthew sa zasnúbili, no šťastie sa čoskoro rozplynulo. Po tom, čo ho v roku 2010 po krátkej hádke s mužom, ktorý oslovil Rachael, vyhodili Newton z baru, neskôr v noci napadol svoju snúbenicu v ich hoteli, údajne udrel Taylor päsťou do tváre, čo jej zanechalo otras mozgu a vyvrtnutú čeľusť.

Vtedajšie správy odhalili, že okrem psychických problémov Newton zneužíval aj alkohol a užíval rôzne narkotiká vrátane kokaínu, metamfetamínov a marihuany. Taylor potom podal žiadosť o príkaz na zachytenie násilia proti Newtonovi a obaja ukončili svoj vzťah. Rachael tvrdila, že najmenej rok zažívala týranie všetkých druhov – verbálne, psychické a fyzické – zo strany svojej snúbenice. Toto nebol koniec jej problémov s Newtonom, pretože neskôr v roku 2011 porušil podmienky svojho AVO. Newton strávil veľkú časť života liečením svojej bipolárnej poruchy a získal rozsiahly rapový list, vrátane údajného napadnutia 66-ky. -ročný taxikár, dva body kladenia odporu pri zatýkaní, plus vlámanie a ublíženie na zdraví.

Taylor prezrádza, že sa najprv cítila hlúpo a hanbila sa za to, že bola obeťou zneužívania, no teraz túto skúsenosť využíva na posilnenie iných žien. S tetovaním na vnútornej strane zápästia s nápisom „Matthew“ nemôže nič urobiť, ale prebudovala sa na silnejšiu a odolnejšiu ženu. Od týchto udalostí sa otvorila rôznym zdrojom, aby diskutovala o zneužívaní, ktoré utrpela, ako aj o procese jej zotavovania.

Rachel Taylor a Mike Piscitelli

Rachael držala svoj najnovší vzťah mimo očí verejnosti. S Mikeom, fotografom a režisérom, spolu chodili dva roky, kým túto informáciu v roku 2015 konečne zverejnila. Taylor hovorí, že na ich vzťah je najviac hrdá, najmä po traumatickom zážitku s Newtonom.

Rachael športuje, o čom mnohí špekulujú, že je to zásnubný prsteň na prstenníku od roku 2017. Ďalší prsteň prinútil verejnosť zaujímať sa, či sa ona a Mike zviazali, avšak zainteresované strany žiadne takéto fámy nepotvrdili.

Vzhľad

Rachael Taylor je údajne úžasná herečka s bledou pleťou a blond vlasmi po ramená a bledozelenými očami. Taylor je štíhla a dodržuje zdravú cvičebnú rutinu. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,72 m) a váži 126 libier (57 kg).

Čistá hodnota a plat

Taylor urobil vlnky v priemysle, od malých častí hraných v miestnych filmoch a televíznych seriáloch až po veľké hollywoodske filmy. Jej čistý majetok odzrkadľuje jej cestu, ktorá rastie až na odhadované 4 milióny dolárov. Zatiaľ čo niektorí môžu mať pocit, že je to mizerná suma, Taylor nehľadá ocenenia a lesk a glam. Jednoducho robí to, čo miluje, a žije život, ktorý ju robí najšťastnejšou.