Nahá pravda Qimmah Russo – vek, rodičia, výška, životopis

ObsahÚvod

Keď sa povie hviezda sociálnych médií, väčšina ľudí si predstaví rozmaznaných, lenivých tínedžerov, ktorí si celý deň robia selfie a vo svojom živote nerobia nič chytré. Nie všetci ľudia, ktorí si získali popularitu na rôznych sociálnych médiách, sú však takí – jedným z príkladov je Qimmah Russo. Čím toto dievča vyniká?

Raný život a vzdelanie

Qimmah Russo sa narodila 16. decembra 1996 v Bronxe, New York City, USA. Vyrastala v Los Angeles v Kalifornii v USA so svojou matkou, hráčkou pozemného hokeja, a jej otcom, basketbalistom, ako aj so starším bratom Tamirom Russom. Ako vidno, vždy bola obklopená športom a pohybovými aktivitami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vďačíš sebe za to, že sa zvládneš #smile Rise & Shine!

Príspevok zdieľaný používateľom QIᗰᗰᗩᕼ TᕼEᖇᗩᑭY (@qimmahrusso) 22. marca 2020 o 9:39 PDT

Má afroamerický pôvod, ale má aj západoindické a talianske biele korene. Vyštudovala Alemany High School v San Fernando Valley v Kalifornii a pokračovala v štúdiu sociológie a kineziológie na College of Canyons v Santa Clarite v Kalifornii. Patrila k najlepším študentkám svojej generácie, no po ukončení štúdia sa tomuto povolaniu nevenovala. Chvíľu dokonca uvažovala o tom, že by sa mohla stať gynekológom – pôrodníkom – gynekológom, ale ani to nevydržalo príliš dlho.

Počas štúdia bola tiež súčasťou univerzitného basketbalového tímu a ako druháčka mala veľa úspechov. Počas štúdia na vysokej škole tiež vyhrala súťaž VBL Bikini Dunk Contest.

Kariéra

Od mladého veku bola Russo inšpirovaná, aby nasledovala kroky svojich rodičov, pokiaľ ide o kariérne cesty. Ona raz povedal : „Celý život som bol športovec. Hrala som niekoľko športov a vďaka tomu, že som športovkyňa na plný plyn, som si vždy udržala dobré zdravie a fit telo.“ Aj to jej pomohlo získať najvyššie možné skóre a udržať si tento úspech. Nejaký čas pokračovala v basketbale, ale po vysokej škole sa rozhodla prejsť na niečo, čo bolo pre ňu úplne nové – vzpieranie. Netrvalo dlho, kým zo svojho nového koníčka urobila profesionálnu kariéru.

Russo zdokonalila svoju postavu prostredníctvom silového tréningu a to jej pomohlo dostať sa do pozície vo fitness aj v modelingovom priemysle. Ľudia sa o nej prvýkrát dozvedeli potom, čo sa jej videá z Vine z roku 2010, v ktorých cvičila, stali virálnymi a jej popularita sa rýchlo rozšírila aj na iné platformy sociálnych médií. Známa bola aj vďaka spolupráci s kolegami Viners ako Melvin Gregg, Alphonso McAuley a Klarity. Jej profil na Instagrame rástol rýchlym tempom a začala uzatvárať modelingové a sponzorské zmluvy pre množstvo elitných fitness spoločností.

Russo čoskoro začala dávať iným ľuďom rady o ich cvičebnom režime, ako aj o stravovaní, čo len prinútilo viac ľudí, aby ju oslovili. Jej fanúšikovská základňa sa každým týždňom zväčšovala a to z nej čoskoro spravilo jednu z najväčších online mien vo fitness priemysle. Dokonca si založila vlastný fitness inštitút s názvom Q-Flex Fitness, na ktorom zdieľa rôzne metódy udržiavania zdravého životného štýlu, ako aj svoje fitness rutiny. Aj to podľa jej vlastných slov pomáha ľuďom zlepšiť ich duševné zdravie. Od marca 2020 je Russo naďalej jedným z hlavných mien vo fitness priemysle a stále si udržiava svoju tónovanú a zdravú postavu.

Jej cieľom je osloviť čo najviac ľudí a motivovať ich, aby sa starali o svoje telo aj myseľ.

Cvičebné rutiny

Tréning Russo bol chválený za to, že je všestranný a pre jej inteligentné prepojenie kardio a silových cvičení. Hovorí, že by ste sa nemali zastaviť len pri vzpieraní alebo kučerách a dokonca by ste mali robiť činnosti, ako je chôdza po rukách. Ak si všimne časť tela, ktorá jednoducho nenaberie žiadne svaly alebo stratí tuk, urobí zmeny vo svojom tréningu, aby na túto časť vyvinula väčší tlak. Často zvýši váhu, zníži čas odpočinku alebo jednoducho vyskúša nejaké nové cvičenia – skrátka: Urobí všetko, čo je v jej silách, aby vyvolala rast svalov.

Zároveň tvrdí, že kardio stroje robia ľudí lenivými a človek by mal radšej ísť von a behať. Ak beh nie je vašou šálkou čaju, Russo navrhuje dokonca horolezectvo alebo kalisteniku. Jedna vec, ktorá je však nevyhnutnosťou pre jej každodennú rutinu, je robenie drepov. Aj keď ide o takéto jednoduché cvičenie, stále má svoj vlastný doplnok: odporúča, aby ste za pol minúty urobili toľko opakovaní, koľko dokážete – podľa nej to pomôže spevniť zadok, nohy a chrbát. rýchlejšie a zároveň zdravšie tempo.

Osobný život

Russo uprednostňuje čisté, organické potraviny, keďže zdravá strava jej pomáha udržiavať si pevnú a vyšportovanú postavu.

Má v sebe celý vesmír.. ✨

pridané Qimmah Russo na štvrtok 28. januára 2016

Niektoré z jej obľúbených jedál zahŕňajú avokádo, horkú čokoládu, orechy, nízkotučný syr, banány, arašidové maslo, čučoriedky, jablká, surovú zeleninu a vajcia. Opakuje tiež, že zdravé stravovanie by sa nemalo považovať za fuška a že môžete nájsť zdravé jedlá, ktoré budete radi jesť.

Má blízko k svojej rodine a trávi s ňou väčšinu svojho voľného času. Jej brat Tamir bol kedysi futbalistom, no momentálne pracuje ako fitness inštruktor, tanečník a youtuber, takže Russo sa určite obklopila vyšportovanými ľuďmi, ktorí milujú šport, ako aj pozornosť. Tamir a ju často vídať spolu na jej instagramovom profile, veľakrát aj v spoločnosti svojich rodičov Kennetha a Rayietty Russoovcov.

Od začiatku roku 2020 Russo neprezradila, že chodí alebo má s niekým romantický pomer, napriek tomu, že ju na jej fotografiách na Instagrame videli s množstvom rôznych, dobre vyzerajúcich mužov. V skutočnosti, napriek tomu, že je hviezdou sociálnych médií, detaily zo svojho súkromného života si radšej necháva pre seba. Jediná informácia o jej partnerskom živote je a príspevok na Twitteri z ďalekej minulosti v roku 2015, keď sa sťažovala, že je na Valentína slobodná.

Čistý majetok

Russoova kariéra fitness trénerky a modelky jej prináša pekné množstvo peňazí, od inštruktorky fitness, predaja svojho Q-Flex Fitness plánu a jej profil na Instagrame má viac ako 1,4 milióna sledovateľov, čo jej určite prinesie aj príjem. zo sponzorovaných príspevkov.

Takže jej čistý majetok je približne 500 000 dolárov. Russo vlastní aj BMW 435i, ktoré sa odhaduje na približne 43 195 dolárov, ako aj BMW radu 4 Gran Coupe a jeho cena sa pohybuje okolo 44 800 dolárov. To všetko svedčí o tom, že žije luxusným životným štýlom.

Fyzicka charakteristika

Russo má zdatné, silné telo a výšku 5 stôp 4 palce (1,62 metra), no ostatné telesné miery si necháva pre seba. Popri dobre vyzerajúcom tele má aj krásnu tvár, kučeravé čierne vlasy a tmavé, čierne oči.