• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Pabla Schreibera – výška, partner, čistá hodnota

Nahá pravda Pabla Schreibera – výška, partner, čistá hodnota

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Herec Pablo Tell Schreiber narodil sa 26. apríla 1978 v Ymir, Britská Kolumbia, Kanada, veľmi zmiešaného holandského, dánskeho, francúzskeho, anglického, nemeckého, švajčiarskeho, belgického, waleského, nórskeho, írskeho a škótskeho pôvodu. Narodil sa v komunite hippies, ale keď mal šesť mesiacov, jeho rodičia sa presťahovali do Winlaw v Britskej Kolumbii, vidieckej oblasti bez registrácie, kde navštevoval základnú školu Winlaw.

Jeho otcom je americký herec Tell Carroll Schreiber, že má nevlastného brata Live Schreibera od svojho otca a jeho prvej manželky, s ktorými sa rozviedol päť rokov pred Pablovým narodením. Jeho matka je kanadská psychoterapeutka Lorraine Reaveley. Z matkinej strany môže mať dvoch starších nevlastných súrodencov, ale to sa nepotvrdilo. Keď mal 12 rokov, Pablovi rodičia sa rozišli a on sa s otcom presťahoval do Seattlu v štáte Washington, USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Choďte von. Trávte čas v prírode. Priveďte svoje deti. Uistite sa, že vedia používať režim na výšku... #SimpleLife #ChildLabor #NoPainSoVain #VanityInsanity

Príspevok zdieľaný používateľom pavel schreiber (@officialpabloschreiber) 26. mája 2020 o 9:56 PDT

Po imatrikulácii navštevoval University of San Francisco a hral v ich basketbalovom tíme. Pablo potom prestúpil na Carnegie Mellon University v Pittsburghu v Pensylvánii, kde v roku 2000 získal titul v odbore divadlo.

Kariéra

Divadlo

V roku 2006 bol nominovaný na cenu Tony za výkon vo filme Prebuďte sa a spievajte! Inscenácia bola oživením klasickej hry Clifforda Odetsa a režíroval ju Bartlett Sher. Bolo to tiež Pablovo debutové vystúpenie na Broadwayi. Počas svojej kariéry účinkoval v množstve Broadway a Off-Broadway produkcií vrátane: Reasons to be Pretty od Neila LaBute v roku 2007 v MCC, v Roundabout v Mr. Marmalade v roku 2005, vo filme Sin: A Cardinal Deposed in 2005 v The New Group a na New York Shakespeare Festival v Julius Caesar.

Za výkon vo filme Reasons to be Pretty získal v roku 2008 cenu Drama Desk Award a následne si zahral v inscenácii Off-Broadway Gruesome Playground Injuries v roku 2011 v Second Stage Theatre.

Film

Pablo hral Todd vo filme z roku 2001 Bubble Boy. V komédii si zahral Jake Gyllenhaal, režíroval ju Blair Hayes a napísali ju Ken Daurio a Cinco Paul. Film bol ovplyvnený filmom z roku 1976 Chlapec v plastovej bubline. Ken a Cinco potom napísali hudobnú verziu filmu, ktorá bola prvýkrát uvedená v roku 2008.

V roku 2004 hral Eddieho Ingrama vo filme The Manchurian Candidate. Neo-noir psychologický, politický thriller bol založený na rovnomennom románe Richarda Condona z roku 1959 a bol remakom filmu z roku 1962. Vo filme hral Denzel Washington ako húževnatý vojak Bennett Marco a režíroval ho Jonathan Demme.

Herecké obsadenie tiež tvorili Jon Voight ako vyzývateľ na viceprezidenta a senátora USA, Tom Jordan Liev Schreiber ako zástupca New Yorku v USA, Raymond Shaw, ktorý sa nechal zmanipulovať, aby sa stal kandidátom na viceprezidenta, a Meryl Streep ako Raymondov nemilosrdný a manipulatívna matka Eleanor Prentiss Shaw, ktorá je tiež senátorkou USA.

Pablo stvárnil Stecyka v roku 2005 vo filme Lords of Dogtown, životopisnej dráme, ktorú napísala Stacy eralta a režírovala Catherine Hardwicke.

Hral Charlieho v Happythankyoumoreplease – komediálnu drámu režíroval a napísal Josh Radnor a bola jeho režisérskym debutom. Vo filme si zahrali Kate Mara, Malin Åkerman, Josh Radner, Tony Hale, Michael Algieri a Zoe Kazan a sleduje skupinu mladých dospelých v New Yorku, ktorí sa snažia nájsť rovnováhu medzi priateľstvom, láskou a kariérou.

Film mal premiéru v roku 2010 o 26thFilmový festival Sundance, kde získal aj nomináciu na Veľkú cenu poroty a získal Cenu divákov. Film sa zameriava na spisovateľa Sama (hrá ho Josh Radner) a pestúnsku starostlivosť Rasheen (hrá ho Michael Algieri), ktorí sa stretávajú v metre, kde bola Rasheen opustená. Nakoniec sa vo filme objaví aj Annie, Samova najlepšia priateľka, ktorú hrá Malin Åkerman, ktorá je ženou s plešatým stavom nazývaným alopécia, kvôli ktorému sa cíti nemilovaná. Zoe Kazan stvárnila Mary Catherine, Samovu sesternicu, a Pablo Schreiber stvárnil Charlieho, jej manžela. Mary a Charlie sa snažia rozhodnúť, či sú alebo nie sú pripravení opustiť New York. Kate Mara stvárňuje Mississippi, ctižiadostivú speváčku, ktorá pracuje ako čašníčka, kým nezažije veľkú prestávku.

Vlny. Pablo Schreiberhttps://twitter.com/JohnnyGWeir/status/834911819240194050

pridané Oficiálny Johnny G. Weir na Štvrtok 23. februára 2017

V roku 2016 hral bývalého amerického armádneho strážcu a člena tímu GRS Krisa ‚Tanto‘ Paronta vo filme 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi. Životopisný vojnový film napísal Chuck Hogan, režíroval a koprodukoval Michael Bay a vychádzal z románu Michell Zuckoff 13 Hours, ktorý vyšiel v roku 2014. Film sleduje šesť členov bezpečnostného tímu prílohy, ktorí po mnohých útokoch z 11. septembra 2012 militanti – bránili americké diplomatické sídlo v líbyjskom Benghází. Vo filme si zahrali John Krasinski, Max Martini a James Badge Dale. Medzi vedľajších hercov patrili Alexia Barlier, David Costabile, Toby Stephens, David Denman a Dominic Fumusa.

Film bol nominovaný na 89thOscara za najlepší mix zvuku.

V roku 2018 stvárnil Raya Meriimena vo filme Den of Thieves. Jeho postavou je nedávno podmienečne prepustený vodca gangu Outlaws, skupiny bývalých vojakov, ktorí využívajú svoje taktické schopnosti a odborné znalosti na odpor proti zákonu. Akčný zločin produkoval, napísal a režíroval Christian Gudegast. Vo filme si zahrali Gerard Butler, O'Shea Jackson Jr., Curtis ‚20 Cent‘ Jackson, Dawn Olivieri, Max Holloway, Mo McRae a Evan Jones. Film je o skupine zástupcov šerifa okresu, ktorá sa snaží zastaviť gang v okrádaní Federálneho rezervného systému v Los Angeles. Film celosvetovo zarobil 80 miliónov dolárov a získal zmiešané recenzie od divákov a kritikov.

pavel schreiber

Vo februári 2018 bola oznámená výroba pokračovania. V propagačnom rozhovore pre film sa Pablo podelil o to, že absolvoval vojenský výcvik, no fyzické cvičenia považoval za mimoriadne náročné.

Naposledy hral Ezechiela vo filme The Devil Has a Name z roku 2019.

Televízia

V rokoch 2003 až 2009 stvárnil Pablo Nicka Sobotku vo filme The Wire, kriminálnej dráme HBO, ktorú vytvoril a napísal David Simon, bývalý policajný reportér, a pozostáva zo 60 epizód počas piatich sezón. Prehliadka bola voľne založená na Davidovom priateľovi a spisovateľskom partnerovi Edovi Burnsovi, učiteľovi verejnej školy a bývalom detektívovi. Séria sa odohráva a natáčala v Baltimore v štáte Maryland, pretože David toto mesto pozná. Päť tém epizód je vzdelávanie a školy, nelegálny obchod s drogami, mestská vláda a byrokracia, tlačové médiá a systém námorných prístavov. .

Herecké obsadenie tvoria herci, ktorí nie sú príliš známi, ako aj opakujúci sa hostia, ktorí sú známi. V rozhovore David Simon povedal, že šou je „...naozaj o americkom meste a o tom, ako spolu žijeme. Ide o to, ako inštitúcie ovplyvňujú jednotlivcov. Či už je jeden policajt, ​​pobrežník, drogový díler... všetci sú v konečnom dôsledku kompromitovaní a musia zápasiť s akoukoľvek inštitúciou, ktorej sú zaviazaní.“ Táto šou je najznámejšia pre realistické zobrazenie mestského života, jeho literárnych tém a presné skúmanie politiky a spoločnosti. V čase vysielania mala séria len priemerné recenzie. Teraz je považovaný za jeden z najlepších televíznych seriálov všetkých čias.

V rokoch 2007 a 2013 až 2014 hral Pablo Williama Lewisa, sériového násilníka v Law & Order: Special Victims Unit – jeho opakujúcou sa hosťujúcou úlohou je tiež nepriateľka Olivie Bensonovej (Mariska Hargitay). V roku 2011 hral Johnnyho Learyho v boxerskej dráme Lights Out v sieti FX.

V rokoch 2011 až 2012 bol dodávateľom liekov Nancy Botwin Demetri Ravitch v siedmej sérii Weeds, ktorá sa vysielala od 7. augusta 2005 do 16. septembra 2012 a ktorú vytvoril Jenji Kohan. Séria sleduje Mary-Louise Parker ako Nancy Botwin, ovdovenú matku Shanea (hrá ho Alexander Gould) a Silasa (hrá ho Hunter Parrish). Aby pomohla finančne podporiť svoju rodinu, Nancy začne obchodovať s drogami. Andy Botwin (hrá ho Justin Kirk), Nancyin švagor, sa prisťahuje, aby pomohol postarať sa o deti.

Medzi ďalšie hlavné postavy patria susedia Nancy: Dean, ktorého stvárňuje Andy Milder, Elizabeth Perkins hrá narcisistickú Celiu Hodes a Allie Grant hrá ich dcéru Isabelle. Romany Malco a Tonye Patano zobrazujú veľkoobchodníkov Nancy, Conrada Sheparda a Heyliu Jamesovú.

Pablo stvárnil Georgea 'Pornstache' Mendeza vo filme Orange Is the New Black v rokoch 2013-2017 av roku 2019. Seriál vytvoril Jenji Johan a je založený na Orange Is the New Black: My Year in a Women's Prison, memoároch Piper Kerman. publikovaná v roku 2010, ktorá rozprávala o jej skúsenostiach vo federálnej väznici FCI Danbury s minimálnym stupňom stráženia. Séria mala obrovský úspech a je najsledovanejším pôvodným seriálom Netflix a získala množstvo ocenení.

V roku 2014 získal Pablo cenu We Love to Hate You Award na Young Hollywood Awards a nasledujúci rok bol nominovaný na cenu Primetime Emmy Awards za vynikajúceho hosťujúceho herca v dramatickom seriáli.

V roku 2013 si zahral ako Virgil v pilotnej epizóde Ironside, oživenia rovnomennej série z roku 1967, ktorú vytvoril Collier Young. V seriáli hral Blair Underwood ako Robert Ironside, policajt pripútaný na invalidný vozík. Séria z roku 2013 ukázala viac násilia ako originál a zmenila prostredie na New York, zatiaľ čo pôvodne sídlila v San Franciscu.

Od roku 2017 až do súčasnosti sa Pablo objavuje v American Gods ako Mad Sweeney, nešťastný škriatok, ktorý sa snaží zistiť, kde stratil svoje čaro.

Kedysi bol kráľom Lughom z Tutha Dé Danann, ale v súčasnosti je zamestnaný u pána Wednesday (stvárňuje ho Ian McShane). V rokoch 1870 – 1830 pred Kristom bol najvyšším kráľom Írska, kým nehodil kopiju do Balorovho oka svojmu starému otcovi a nakoniec mu sťal hlavu. Po mnohých rokoch ho Essie MacGowan priviedla do Ameriky a on rokmi stratil spomienky a prízvuk. Séria bola adaptovaná podľa rovnomenného fantasy románu Neila Gaimana z roku 2001. Green a Fuller boli showrunnermi v prvej sezóne, potom ich v druhej sezóne nahradil Jesse Alexander a Charles Eglee nahradí Jesseho Alexandra ako showrunnera v tretej sezóne. Séria získala chválu od divákov a kritikov a bola ocenená mnohými oceneniami.

pavel schreiber

pridané Bohovia imaginácie na Utorok 26. apríla 2016

Iné

Pablo narozprával audioknihy vrátane American Psycho v roku 2009, Call of the Wind v roku 2018 a Daisy Jones and The Six v roku 2019. Nahovoril postavu v Manhunt 2, videohre Asylum Staff z roku 2007.

Osobný život

V roku 2007 sa oženil so zdravotnou poradkyňou, kuchárkou a učiteľkou jogy Jessicou Montyovou. Krátko pred Vianocami 2013 podala Jessica žiadosť o rozvod s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely, ktorá bola dokončená o dva roky neskôr a bola výrazne rozhodnutá v prospech Jessicy. Pablo a Jessica majú v spoločnej starostlivosti Timotea a Danteho, svojich dvoch synov.

V roku 2016 sa Pablo presťahoval do Kalifornie, kde momentálne býva, no stále sa považuje za Newyorčana – desať rokov žil Pablo v Brooklyne v New Yorku.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Bol pomenovaný po Pablovi Nerudovi, čilskom básnikovi. Pablov otec si vybral jeho meno kvôli jeho láske k literatúre.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nebojíme sa tvojej hlúpej horskej dráhy...

Príspevok zdieľaný používateľom pavel schreiber (@officialpabloschreiber) 19. júla 2020 o 20:11 PDT

Ako tínedžer Pablo vystupoval na školských podujatiach ako rapper spolu so svojimi priateľmi, ktorí sa tiež túžili stať rappermi.

V roku 2011 sa umiestnil na 77. mieste v zozname „televíznych sexistických mužov roku 2011“ BuddyTV.

Po odchode Hugha Jackmana od stvárnenia Wolverina vo filmovej sérii X-Men sa Pablo v rozhovore pre Comicbook.com podelil o svoju túžbu hrať ikonickú rolu.

Vzhľad

Má tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoký 6 stôp 5 palcov (1,96 m) a váži okolo 93 kg.

Čistý majetok a plat

Pablov čistý majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na 4 milióny dolárov.