• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Olesya Rulin – priateľ, čistá hodnota, telo

Nahá pravda Olesya Rulin – priateľ, čistá hodnota, telo

ObsahÚvod

Ak ste boli tínedžermi na začiatku 21. storočia, pravdepodobne vám neunikol High School Musical – piesne z tohto televízneho filmu stále znejú ľuďom v ušiach. Koľko toho viete o jednej z dôležitých vedľajších úloh vo filme, Kelsie Nielsen? Viete, že ju stvárňuje rusko-americká herečka Olesya Rulin? Ak sa chcete o tejto slávnej herečke dozvedieť viac, čítajte nižšie.

Raný život a vzdelanie

Olesya Yurivna Rulin sa narodila 17. marca 1986 v Moskve, Ruská SFSR, Sovietsky zväz, teraz Rusko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tieňová hra . . . . Záber/ makeup a vlasy od @torstenwitte

Príspevok zdieľaný používateľom Olesya Rulin (@olesyarulin) 18. mája 2020 o 10:55 PDT

Väčšinu svojho života strávila v malom mestečku Lichoslavl, ktoré sa nachádza medzi Moskvou a Petrohradom, spolu s rodičmi a bratom Daniilom Rulinom. Keď mala šesť rokov, jej otec sa presťahoval do Texasu v USA a o dva roky neskôr ju nasledovala ona a zvyšok jej rodiny. Po niekoľkých rokoch sa presťahovali do Utahu, kde navštevovala West Jordan Middle School. Počas školských čias trénovala balet a naučila sa hrať na klavíri.

Keď mala Rulin 12 rokov, jej matka ju presvedčila, aby sa prihlásila do súťaže vo vyhľadávaní modelov, a zaujala nie jednu, ale hneď štyri modelingové agentúry! Nikdy však nemala rada modeling, a tak sa nikdy nestala profesionálnou modelkou.

Od malička pracovala ako ošetrovateľka, ale aj vo viacerých módnych obchodoch, napríklad Victoria’s Secret a Nordstrom.

V roku 2005 absolvovala strednú školu West Jordan High School a zapísala sa na Westminster College v Salt Lake City v Utahu, kde študovala ekonómiu.

Kariéra

Rulin debutovala malými rolami v televíznych filmoch v rokoch 2001 a 2002, ako napríklad Hounded a The Poof Point. V roku 2004 mala hosťujúcu rolu v epizóde televízneho dramatického seriálu Everwood a stvárnila Natalie ružového trolla v Halloweentown High a vedľajšiu úlohu v komediálnom filme z roku 2005 Mobsters and Mormons.

V roku 2006 bola Rulin obsadená do tínedžerského filmu Disney TV High School Musical Kelsey Nielsen , priateľka Gabrielly, ktorú hrala Vanessa Hudgens, a školský klavirista. Napriek tomu, že ide o vedľajšiu rolu, jej výkon mnohí chválili a stala sa pozoruhodnou postavou v tínedžerských filmoch tej doby a svoju rolu Kelsi si zopakovala v pokračovaniach High School Musical 2 a High School Musical 3 v roku 2007 a 2008.

Aj v roku 2006 stvárnila Sariah vo filme Vampire Chicks with Chainsaws av roku 2007 bola obsadená do American Pastime and The Dance.

V roku 2008 sa objavila v komediálnom filme Private Valentine: Blonde and Dangerous (známy aj ako Major Movie Star) po boku veľkých mien ako Jessica Simpson a Steve Guttenberg.

V roku 2009 bola Rulin obsadená do opakovanej úlohy v televíznom seriáli ABC Greek, pričom v šou zotrvala dve sezóny, medzitým hosťovala v CSI: Miami a The Mentalist a popri tom si zahrala v miernom dramatickom filme Flying By. Billy Ray Cyrus, Mo Collins a Ahnaise Christmas. O dva roky neskôr v roku 2011 si zahrala v dramatickom filme Apart o páre so zriedkavou psychickou poruchou.

V nasledujúcich rokoch sa objavila v niekoľkých televíznych seriáloch, ako napríklad Špinavá práca, Nedostatočne zamestnaní, Family Weekend a Eye Candy. V roku 2015 bola obsadená ako Calista Secor v sérii PlayStation Network s názvom Powers, o paralelnom svete obývanom superľuďmi, ktorý zostal v seriáli, kým sa po dvoch sezónach neskončil.

V roku 2017 hosťovala v epizóde A House Full of Peters z animovaného seriálu Family Guy, v ktorom nahovorila ruskú Meg Griffin Double. V roku 2018 stvárnila Amber v televíznom filme Devious Nanny a nasledujúci rok sa krátko objavila v televíznom seriáli SEAL Team.

Osobný život

Napriek tomu, že sa snaží udržať svoj život v súkromí, vyšlo najavo, že Rulin randí s modelom a hercom Nicom Tortorellou od roku 2013. Od mája 2020 sú stále považovaní za pár – napriek tomu, že na svojich profiloch na sociálnych sieťach nezverejňujú žiadne fotografie. na chvíľu. Pred ním bola v krátkom vzťahu s Andrewom Greyom McDonnellom.

Napriek úspechu High School Musical Movies počas natáčania všetkých troch častí stále pracovala ako predavačka. O niečo neskôr sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa svojej hereckej kariére venovala na plný úväzok.

Rulin je pescatarian, čo znamená, že jediným zdrojom „mäsa“ v jej strave sú morské plody.

Hovorí plynule ruským a anglickým jazykom.

Rulin sa zúčastnil viacerých charitatívne aktivity , z ktorých niektoré zahŕňali čistenie pláží a darovanie oblečenia a jedla bezdomovcom. Je tiež pravidelnou dobrovoľníčkou v psích útulkoch.

Rulin je skôr aktívny na rôznych profiloch sociálnych médií, ako sú Twitter a Instagram, s viac ako 225 000 sledovateľmi.

Čistá hodnota

Rulin zvyčajne stvárňovala vedľajšie postavy, ale niektoré filmy, v ktorých hrala, zarobili v pokladniach veľa peňazí. Napríklad High School Musical 3 zarobil viac ako 250 miliónov dolárov, zatiaľ čo jeho rozpočet bol „iba“ 11 miliónov dolárov! To je čiastočne dôvod, prečo je jej čisté bohatstvo odhadnutý okolo 1 milióna dolárov.

Fyzicka charakteristika

Rulin je nízka žena, ktorá stojí vo výške 5 stôp, 1,55 m (1,55 m) a váži okolo 110 libier (50 kg), s dôležitými štatistikami 34-24-35, veľkosť podprsenky 32B a veľkosť 6 (USA). Má modré oči a blond až svetlohnedé vlasy.