Nahá pravda o „prvých veciach“ Hostiteľka – Jenna Wolfe – Wiki

ObsahKto je Jenna Wolfe?

Jenna Wolfeová je americký spravodajský spravodajca a osobný tréner narodený v Jamajke, ktorého mnohí poznajú tým, že moderoval reláciu Today v NBC.

Jenna Wolfe Raný život, vek, rodina a vzdelanie

Bola narodený ako Jennifer Wolfeld pod znamením zverokruhu Vodnár 26. januára 1974, ktorá je definovaná prispôsobivosťou a originalitou ako prominentnými osobnostnými črtami. Rodičia Jenny sú Bannet Wolfeld, portorický Žid a Sheila Greenfield (americká Židovka).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je piatok. Konečne.

Príspevok zdieľaný používateľom jennawolfe (@jennawolfe) 6. marca 2020 o 3:27 PST

Hoci sa Wolfe narodila v Kingstone, väčšinu svojho detstva prežila v Petion-Ville na Haiti.

Jenna bola vychovaná v židovskej rodine, ktorá prísne dodržiavala židovské náboženstvo. Bat micva mala ešte v Petion-Ville, ale neskôr sa s rodičmi presťahovala do Spojených štátov. Jenna je bieleho etnika a teraz má americké občianstvo. Podrobnosti o žiadnych súrodencoch nezverejnila. Jenna nastúpila na State University of New York, Geneseo v rokoch 1992 až 1994, potom prestúpila na Binghamton University, kde v roku 1996 získala bakalársky titul v odbore umenia (angličtina a francúzština).

Jenna je trojjazyčná vo francúzštine, angličtine a haitskej kreolčine.

Profesionálna kariéra Jenny Wolfe a vzostup ku sláve

Jennina žurnalistika kariéra začala v roku 1996, keď začala pracovať pre WICZ, pobočku Fox so sídlom v Binghamtone v New Yorku, ako športová a spravodajská reportérka. Slúžila ako reportérka až do roku 1998, keď sa pripojila k UHF, tiež pobočke Fox so sídlom v Rochestri v štáte New York. Zaujala tu víkendovú pozíciu športovej moderátorky, na ktorej pôsobila rok pred odchodom zo stanice do WPHL, pobočky WB vo Philadelphii, kde pracovala ako športová moderátorka.

Jenna pracoval s mnohými vysielacími kanálmi, postupne sa stával slávou a stal sa populárnejším. V roku 2007 ju prijala renomovaná NBC News, kde osem rokov pracovala vo viacerých funkciách. Ako národná korešpondentka Jenna hostila reláciu Today, ako aj reláciu Weekend Today, kde vystupovala ako spoluorganizátorka.

V roku 2014 sa Wolfe stala korešpondentkou v oblasti fitness a životného štýlu a potom v roku 2015 opustila stanicu. Od televízie si dala prestávku, kým nebola pripravená opäť vystúpiť v televízii o dva roky neskôr.

Čo urobila Jenna po odchode z NBC

Jenna prestala pracovať pre NBC bude dva roky uprednostňovať svoje súkromné ​​záležitosti. V roku 2017 sa znovu objavila na korešpondenčnej scéne, kde vystupovala ako moderátorka relácie First Things First na kanáli Fox Sports a Jenna viedla reláciu spolu s Chrisom Carterom – bývalým prijímačom NFL (National Football League). a Nick Wright.

Je Jenna Wolfe lesbička? Jej osobný život, partner a deti

Mnoho ľudí vrátane jej nasledovníkov sa musí pýtať, či sú špekulácie, ktoré počuli o Jenninej sexuálnej orientácii, pravdivé alebo nepravdivé. No, fámy sú pravdivé v roku 2013, Jenna vyšla na verejnosť ako lesbička. Ďalej to oznámila ona čakala dieťa so Stephanie Gosk, jej lesbickou partnerkou tri roky po tom, ako sa zasnúbili.

Aj keď nie je veľa podrobností o histórii randenia Jenny a Stephanie, ktorá sa začala v roku 2010, o druhej je známe, že je korešpondentkou NBS News. Pár privítal svoje prvé dieťa, Harper Estelle v roku 2013 a potom vo februári 2015 pozdravil svoju druhú dcéru Quinn Lily. Jenna porodila týchto (zdanlivo) malých anjelikov.

Off-air, Jenna je športový nadšenec a hrá niekoľko športov, ako je volejbal a raketbal, miluje vodné lyžovanie a parašutizmus. Jenna je oddaná Seinfeldovi a vášnivá filmárka. Ona a jej rodina momentálne bývajú na Manhattane v New Yorku.

Jennaina čistá hodnota a internetová sláva

Jenna bola úspešnou kariérnou ženou odkedy začala pracovať ako novinárka, čo výrazne prispelo k jej bohatstvu.

Od roku 2019 sa čistý majetok Jenny odhadoval na viac ako 2 milióny dolárov, čo sa nepochybne zvýši, ak bude úspešne pokračovať vo svojej kariére.

Odkedy sa Jenna stala hviezdou, získala mnoho sledovateľov na platformách sociálnych médií, vrátane Facebooku, Instagramu a Twitteru s viac ako 100 000 sledovateľmi, na ktorých komunikuje viac osobných informácií.

Merania tela Jenny Wolfe

Jenna tmavohnedé oči a vlasy rovnakej farby. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a od roku 2019 váži 128 libier (58 kg) s dôležitými štatistikami 36-26-37. Nezverejnila žiadne informácie o veľkosti topánok a šiat.