Nahá pravda o manželke Javiera Hernándeza – Sarah Kohan

ObsahKto je Sarah Kohan, manželka Javiera Hernandeza? Wiki Bio

Sarah Kohan sa narodila v Sydney, Nový Južný Wales, Austrália 6. marca 1994, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má austrálsku národnosť. Je cestovateľkou a hviezdou sociálnych médií, ktorá však získala uznanie až po svadbe s Javierom Hernandezom, mexickým futbalistom.

Raný život a vzdelanie

Sarah bola vychovaná v Sydney rodičmi, ktorí majú rumunské korene – jej otec je právnik, zatiaľ čo jej matka učí na miestnej strednej škole v Sydney.

pridané Sarah Cohanová na Pondelok 23. decembra 2019

Sarah vyrastala s túžbou stať sa modelkou, cvičila chôdzu a pózovanie okolo svojho domu a bola dosť aktívna, keď navštevovala strednú školu, venovala sa viacerým športom, najmä preto, že si chcela vyformovať postavu pre kariéru modelky. Po imatrikulácii sa zapísala na University of Notre Dame v Sydney, kde získala bakalársky titul v odbore financie a zároveň získala bakalársky titul v odbore obchod. Sarah tiež navštevovala Harvardskú univerzitu v Cambridge, Massachusetts a Columbia University.

O cestovanie sa začala zaujímať už ako 11-ročná, keď so spolužiakmi zo základnej školy išla na prvé turné.

Odtiaľ cestovala každý mesiac na dva-tri dni do destinácie, ktorú si sama vybrala, no neďaleko domova.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a cestovateľ

Sarah začala svoju kariéru ako cestovateľka v októbri 2016, a hoci mnohí ľudia len ťažko uveria, že cestovanie môže byť kariérou, v kombinácii so správnym využívaním sociálnych sietí, Sarah zarobila dosť veľa peňazí zo svojho záujmu, ktorý sa zmenil na povolanie. . Na svojom instagramovom účte mala viac ako 300 000 sledovateľov, keď nahrala svoju fotku počas voľného potápania v Tonge, krajine v Oceánii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Stále čakám na to povestné LA slniečko ☀️ @fashionnova / fashionnovaparter

Príspevok zdieľaný používateľom Sarah Cohanová (@sarahkohan) 10. marca 2020 o 19:47 PDT

Na obrázku sa Sarah pokúšala priblížiť k veľrybe a veľa ľudí komentovalo, ako úžasne to celé vyzeralo a aké úžasné je, že Sarah má dosť odvahy priblížiť sa k veľrybe. Práve vďaka tejto snímke a týmto komentárom sa Sarah rozhodla urobiť z cestovania svoju kariéru na plný úväzok Instagramový účet dnes ju sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí, pričom na ňu nahrala viac ako 1 600 obrázkov.

Odvtedy bola na mnohých obľúbených miestach, ako sú Cookove ostrovy a Havaj, medzi mnohými inými, zatiaľ čo jej obľúbeným miestom je Bora Bora vo Francúzskej Polynézii.

Sarah tiež odštartovala svoju modelingovú kariéru a pózovala pre mnohé známe značky ako Frankie a Kaohs.

Milujte život a vzťahy

Sarah začala randiť s Javierom Hernandezom, slávnym futbalistom, v roku 2017, zatiaľ čo títo dvaja boli prvýkrát spolu na verejnosti videní v júli 2018. Po oznámení ich vzťahu sa Sarah a Javier snažili nepútať príliš veľkú pozornosť médií, ale často boli videní na spoločných podujatiach a Sarah je tam, aby podporila Javiera počas väčšiny jeho futbalových zápasov. V septembri 2018 prezradili, že sa vzali na tajnom obrade v USA, pričom Sarah následne 16. júna 2019 porodila ich syna Noaha.

Sarah mala pred stretnutím s Javierom vzťah, chodila so svojou láskou z vysokej školy, no po dvoch rokoch sa z neznámych dôvodov rozišli. Pred Sarah bol Javier vo vzťahu s Andreou Duo, slávnou herečkou.

Záľuby a iné záujmy

Sarah bola dobrodruh, ktorý rád robil akúkoľvek činnosť, ktorá jej bola navrhnutá, to však prestalo, keď sa v roku 2019 stala matkou. Predtým robila veľa vecí, ako napríklad parašutizmus, potápanie a kempovanie v lese bez akéhokoľvek kontaktu s ľuďmi. dni. Leto bolo jej obľúbeným obdobím, no dnes si užíva filmy a televízne seriály so svojím synom Noahom.

Je fanúšičkou filmového priemyslu, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Russell Crowe a Emma Watson, pričom medzi jej obľúbené filmy patrí Dobrý rok a franšíza Harryho Pottera. Je fanúšikom psov a má jedného, ​​ktorý vyrastá s jej synom Noahom. Sarah je stále veľmi fit a chodí do posilňovne (do tej, ktorú má doma) štyrikrát až päťkrát do týždňa – ľudia hovoria, aké je úžasné, že na jej tele nie je vidieť, že nedávno porodila.

Vzhľad a čistý majetok

Sarah má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži približne 54 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Javier's je údajne viac ako 17 miliónov dolárov.

Kto je Javier Hernandez?

Javier Hernandez Balcazar sa narodil v Guadalajare, Jalisco, Mexiko, 1. júna 1988 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má mexickú štátnu príslušnosť. Je profesionálnym futbalistom, v súčasnosti hrá ako útočník za klub LA Galaxy, ktorý súťaží v americkej Major League Soccer a zároveň hrá za národný tím Mexika.

Javier začal hrať futbal vo veku siedmich rokov, inšpirovaný svojím otcom Javier Hernandez Gutiérrez , ktorý hral futbal za tím Monarcas Morelia. Javier navštevoval základnú školu Instituto Piaget, kde hral za školský tím.

Svoju prvú profesionálnu zmluvu podpísal vo veku 15 rokov s C.D,. Guadalajara a mal súťažiť na Majstrovstvách sveta FIFA U-17 v roku 2005, ale pre zranenie sa mu to nepodarilo (jeho tím vyhral šampionát).

8. apríla 2010 Javier podpísal zmluvu s Manchesterom United z anglickej Premier League, pričom tento podpis sa uskutočnil tajne, pričom o tom nevedel ani Javierov agent. Prestup do Manchestru bol oficiálny 1. júla a hral s nimi, kým ho „požičali“ Realu Madrid na sezónu 2014-2015 od 1. septembra 2014 a do Manchestru sa nevrátil 26. mája 2015.

V tom istom roku odišiel z Manchestru, 31. augusta 2015 podpísal zmluvu s nemeckým klubom Bayer Leverkusen a zostal s ním do 24. júla 2017, kedy sa pripojil k klubu anglickej Premier League West Ham United. Do Sevilly nastúpil 2. septembra 2019 a potom do LA Galaxy 21. januára 2020.

Javier tiež reprezentoval Mexiko viac ako 100-krát a s viac ako 50 gólmi je historicky najlepším strelcom krajiny.

Javier je najlepšie známy ako „Chicarito“ – čo v španielčine znamená „malý hrášok“ – pochádza od svojho otca, ktorého prezývka je „Chicaro“, čo znamená „hrach“.