Nahá pravda o Julianne Kissinger – viac ako 5,5 milióna sledovateľov IG

ObsahKto je Julianne Kissinger?

Julianne Kissinger sa narodila 9. októbra 1992 v Stocktone v Kalifornii v USA a je osobnosťou sociálnych médií, ako aj modelkou na Instagrame, ktorá sa preslávila najmä vďaka tomu, že sa preslávila na populárnej webovej stránke na zdieľanie fotografií, kde si získala milióny sledovateľov. Objavila sa aj v niekoľkých populárnych pánskych časopisoch, ako napríklad Sports Illustrated a Maxim.

Čistá hodnota Julianne Kissinger

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Julianne Kissinger odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra na sociálnych médiách. Jej online sláva ju priviedla k mnohým príležitostiam vrátane modelovania, publikačných funkcií a sponzorstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

niekedy nosím oblečenie... kľúčové slovo: niekedy. co si myslis?

Príspevok zdieľaný používateľom Julianne (@juli.annee) dňa 25. apríla 2019 o 11:13 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Julianne je portugalského a nemeckého pôvodu, hoci o svojej rodine prezradila len veľmi málo podrobností. Vyrastala v Stocktone a nepredstavovala si o sebe v kariére modelky, keď bola mladšia. Po imatrikulácii zo strednej školy sa zapísala na Palomar College v San Diegu v Kalifornii, ktorá je známa tým, že vlastní sedem lokalít v tejto oblasti, z ktorých štyri sa venujú vzdelávaniu. Neprezradila, aký titul získala, a nie je známe, či vyštudovala, čiastočne preto, že keď mala 19 rokov, otehotnela a porodila dcéru - tehotenstvo mohlo zastaviť jej štúdium.

O otcovi svojej dcéry nehovorí často, pretože väčšinou nebol prítomný v ich životoch – vraj žije v Palm Springs a obaja už spolu nekomunikujú. Na začiatku jej online kariéra , instagram myslela len ako prostriedok na zdieľanie fotografií a videí s priateľmi a blízkymi. Spočiatku zverejňovala fotografie, na ktorých je so svojou dcérou, oslavuje udalosti a rozpráva o svojom živote slobodnej matky.

Instagram stúpa k sláve

Instagram je považovaný za jednu z najpopulárnejších sociálnych sietí súčasnosti, pričom je zodpovedný za kariéry mnohých populárnych influencerov známych ako modelky Instagramu.

Týmto modelom sa darí v prostredí na mieste, zverejňujú fotografie a videá, ktoré predvádzajú ich atraktívne vlastnosti. Službu vlastní Facebook a má viac ako miliardu registrovaných používateľov.

Kissinger niekedy koncom roka 2014 začala zverejňovať osobnejšie a provokatívnejšie fotografie, vrátane toho, ako mala oblečené bikiny, a všimnite si, ako sa jej dostáva viac pozornosti. Odvtedy zverejnila ďalšie fotografie, ktoré zvýraznili jej postavu a ukázali jej zmyselnejšiu stránku, nosila spodnú bielizeň, bikiny, krátke šaty, sukne a niekedy vôbec nič. Pózovala iba polonahou, keďže úplná nahota nie je povolená zásadami webu.

To stačilo, pretože jej fotografie prilákali viac sledovateľov, väčšinou mužov, a nakoniec modelových skautov, publikácií a iných spoločností.

Funkcie časopisu a ďalšie

V roku 2016 získala Julianne jednu zo svojich prvých funkcií na webovej stránke Sports Illustrated. Športový časopis existuje od 60. rokov minulého storočia a obsahuje najmä obsah zameraný na nadšených športových nadšencov. Spočiatku sa zameriavala na golf, tenis a lyžovanie, no neskôr sa rozšírila o ďalšie významné športy vrátane sveta boxu, bejzbalu, basketbalu a mnohých ďalších. Časopis si získal popularitu a známosť aj vďaka svojej výročnej edícii Swimsuit, ktorá obsahuje rôzne modelky a celebrity, ktoré nosia plavky.

Výročné vydanie pomohlo publikácii stať sa jednou z najuznávanejších na svete, ale Julianne bola uvedená ako publikácia Milá pani dňa , online funkcia Sports Illustrated, ktorej cieľom je ukázať nastupujúce osobnosti z Instagramu a iných stránok.

Získala tiež funkciu v časopise Maxim – pánsky časopis vznikol vo Veľkej Británii, ale v USA si získal obrovskú popularitu. Každý mesiac má okolo deväť miliónov čitateľov a je známy svojimi foteniami s prominentnými a novými modelmi. Po jej funkcii v časopise bola pozvaná zúčastniť sa Maxim Hot 100 Party v roku 2016.

Nedávna práca a predplatné

V posledných rokoch bolo vidieť, že Kissinger pokračuje vo svojej práci online modelky. Z času na čas stále zobrazuje svoju dcéru, aj keď sa viac zameriava na obsah, ktorý chcú jej sledovatelia. Miluje predvádzanie svojho tela a opisovanie času, ktorý strávila jeho vývojom. Vytvorila si tiež záložný účet pre prípad, že by sa Instagram rozhodol zakázať jej hlavný účet, čo je krok, ktorý bol pádom mnohých modelov na Instagrame.

Tiež založila webovú stránku, ktorá predáva exkluzívny tovar a a predplatné to stojí niekde okolo 14-20 dolárov mesačne. Platiaci odberatelia môžu získať prístup k exkluzívnemu obsahu, väčšinou videám alebo fotografiám, ktoré sa považujú za nebezpečné na verejné vystavenie.

Julianne Kissinger +++ http://www.bellazon.org/julianne-kissinger.html +++

pridané Bellazon na Nedeľa 9. apríla 2017

Sľúbila tiež, že predstaví niektoré zo svojich modelových priateľov, ktorí sa vydávajú na divoké dobrodružstvá doma alebo vonku. Predplatiteľská služba sa v posledných rokoch stala populárnou vďaka službám stránok, ako sú Only Fans.

Webové stránky ako tieto sa stali obľúbenými centrami pre modelky a sexuálne pracovníčky, ktoré chcú predávať svoj obsah za účelom zisku. Je známe, že takéto služby predplatného majú revitalizované sexuálnych pracovníčok, čo im dáva väčšiu moc nad ich obsahom a platmi v porovnaní s prácou s porno spoločnosťami.

Osobný život

Je známe, že Julianne je slobodná, užíva si život so svojou dcérou a večierky, ktoré sú spojené s jej slávou. Je známe, že má bisexuálne sklony, pretože ju bolo možné vidieť na mnohých videách, ako sa na večierkoch bozkáva s inými ženami. O svojom romantickom živote často nehovorí a nemá v úmysle v blízkej dobe sa usadiť. Teší sa z toho, že si vybudovala komunitu, keď sa preslávila, a je odhodlaná poskytovať svojim fanúšikom konzistentný obsah.