Nahá pravda o hviezde „piatku 13.“ – Julianna Guill – Wiki

ObsahKto je Julianna Guill?

Julianna Guill sa narodila 7. júla 1987 vo Winston-Salem v Severnej Karolíne v USA a je to herečka, ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojej práci vo filme Piatok 13.thhrá postavu Bree, ktorá vyšla v roku 2009. Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracovala, patrí Glory Daze, The Resident a Girlfriends’ Guide to Divorce.

Bohatstvo Julianny Guillovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Julianny Guill odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v herectve od roku 2004 a objavuje sa v rôznych bežných projektoch. Počas svojej kariéry tiež pracovala na niekoľkých webových sériách a nezávislých projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

STREDA!!!!!!!!!! **fotka nebola urobená v stredu.

Príspevok zdieľaný používateľom Julianna Guill (@officialjguill) 26. februára 2020 o 8:06 PST

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Julianna vyrastala v Severnej Karolíne po boku dvoch súrodencov. V útlom veku ich rodičia podporovali v umení, pretože všetky deti milovali hrať a spievať. Vystupovanie v rodine pomohlo vybudovať ich sebavedomie a chodila aj na hodiny tanca. Naučila sa jazz, balet a step, pričom svoje zručnosti ďalej rozvíjala počas štúdia na strednej škole RJ Reynoldsa. Zapojila sa aj do školského zboru, ktorý jej pomohol pri speve.

Po maturite na strednej škole v roku 2005 sa zapísala na New York University, kde začala študovať divadlo.

Univerzita je známa ako jedna z najhistorickejších a najprestížnejších škôl v USA – jej história siaha až do začiatku 19. storočia a škola má rôznych prominentných absolventov, z ktorých niektorí urobili vlny v hereckej profesii. Počas svojho pôsobenia sa začala zúčastňovať na miestnych divadelných produkciách, ale v túžbe nájsť si viac práce v Hollywoode sa po ukončení štúdia presťahovala do Los Angeles.

Vzostup k sláve

Po presťahovaní sa do Los Angeles začala Guill robiť konkurzy, čo ju priviedlo k práci v niekoľkých mainstreamových televíznych reláciách, väčšinou ako hosť.

Niektoré z jej projektov v tomto období zahŕňali CSI: Vyšetrovanie miesta činu, How I Met Your Mother a One Tree Hill. Jedna z jej prvých pravidelných úloh bola v šou Moje alibi, ktorá sa vysielala Vezmite 180 , a odvysielaný počas 18 epizód, rozpráva príbeh o skupine študentov, ktorí sa spolu zamknú v izbe ako trest za žart, ku ktorému sa nikto nepriznáva. Neskôr hovoria o udalostiach, ktoré viedli k ich zamknutiu, ako aj o rôznych zvratoch, ktoré sa na ceste vyskytli. Medzi ďalšie hviezdy šou patrili Alison Brie a Zachary Burr Abel.

Jej ďalším projektom by bol seriál Glory Daze, ktorý sa vysielal sezóna na TBS. Sleduje príbeh prvákov, ktorí sa začínajú prispôsobovať vysokoškolskému životu, pričom väčšina z nich sa rozhodla vstúpiť do bratstva. Počas tohto obdobia mala aj niekoľko filmových projektov, väčšinou nezávislých filmov ako napríklad Kostarické leto. Mala tiež hlavnú úlohu vo filme Road Trip: Beer Pong, ktorý vyšiel priamo na DVD.

Piatok 13th

V roku 2009 získala Julianna jednu zo svojich najvýznamnejších úloh, vo filme Piatok 13. reštartovať z filmovej série z roku 1980, ktorá spopularizovala hororovú postavu Jasona Voorheesa.

https://www.youtube.com/watch?v=fj_W3EJpzeQ

Film režíroval Marcus Nispel, ktorý je známy oživením rôznych iných hororových filmov z minulosti. Vo filme si zahrala po boku Jareda Padaleckiho, Aarona Yoo a Danielle Panabaker a rozpráva príbeh muža pátrajúceho po svojej nezvestnej sestre, o ktorej bolo naposledy známe, že kempovala pri jazere. Scenár filmu bol inšpirovaný prvými štyrmi filmami Piatok 13., pričom maska ​​bola prevzatá z dizajnu tretieho.

Film sa tiež trochu hlbšie ponoril do postavy slashera, dodal mu trochu originality, ale neukázal príliš veľa, aby diváci s vrahom nesympatizovali.

Film získal vo všeobecnosti negatívne recenzie, pretože mnohí kritici mali pocit, že film nepridal do série nič nové, ale spoliehal sa na zastarané trópy minulosti. Napriek tomu si film v pokladniach viedol dobre a ľahko prekročil svoj rozpočet.

Práca po piatku 13th

Po piatku trinásteho sa Julianna objavila v televíznom filme Moje super psycho sladké 16 ktorý sa vysielal na MTV a zopakoval svoju úlohu v pokračovaní, ktoré vyšlo nasledujúci rok. Vo svojej hororovej práci pokračovala filmom The Apparition z roku 2012, kde si zahrala po boku Ashley Greene a Sebastiana Stana. Film sleduje príbeh troch študentov, ktorí sa musia vysporiadať s nadprirodzenou hrozbou, ktorú privolali.

Mala aj úlohy v iných filmoch, ktoré ukázali jej všestrannosť, keďže sa objavila v niekoľkých komédiách. Pracovala po boku Steva Carell vo filme Bláznivá, hlúpa, láska, v ktorom mala menšiu rolu. Film je o mužovi, ktorý sa učí, ako zbierať ženy v baroch, ako zvláda následky po rozvode. Ešte raz spolupracovala s Alison Brie, keď hosťovala v Community, potom v roku 2014 bola obsadená ako pravidelná televízna show Girlfriends’ Guide to Divorce, kde stvárnila Becca Riley. Prehliadka sa vysielala na Bravo a je založená na knižnej sérii Girlfriends’ Guide, ktorú napísala Vicki Iovine.

Prehliadka bežala pre päť sezón , a Julianna bola súčasťou šou štyri roky. Jedným z jej najnovších projektov je televízna relácia The Resident, lekársky seriál, v ktorom má opakujúcu sa úlohu Jessie Nevin.

Osobný život

Julianne sa vydala za Bena McMillana v roku 2015 po pár rokoch chodenia. Je spisovateľom a producentom, hoci o jeho práci sa vie len málo. Ich manželstvo sa konalo na Martha’s Vineyard v Cape Cod, Massachusetts. Majú spolu dieťa a rodina sa často objavuje na jej sociálnych sieťach. Vo svojom voľnom čase skúmala iné podniky, ako je víno a alkoholické nápoje. Nedávno ju zaujala aj produkcia a zákulisná práca na filmoch.